On-line vstupenky levněji

S každou zakoupenou on-line vstupenkou (dítě, senior, dospělý) ušetříte 10 Kč ve srovnání s cenou vstupenky zakoupené v pokladně zoo. Balíčky rodinné vstupné 2+2 a rodinné vstupné 2+3 vzhledem ke sníženému vstupnému pro období od 1.11.2021 do 28.2.2022 nenabízíme.   

On-line vstupenka platí pouze v daný den, který je uveden na vstupence. Před úhradou platební kartou se u každé objednávané vstupenky objeví v závorce termín její platnosti. Pečlivě zkontrolujte a teprve poté proveďte platbu kartou. Termín zakoupené vstupenky nelze změnit, nevyužité vstupenky není možné stornovat (obchodní podmínky prodeje on-line vstupenek najdete zde).  

On-line vstupenky k zakoupení od 1.11.2021 do 28.2.2022

  • osobní - dospělý, senior, dítě 3-15 let
  • děti do 3 let mají vstup zdarma, vstupenku nepotřebují
  • vstupenky ZTP a ZTP/P - nelze zakoupit, vstupenky obdržíte v pokladně při předložení průkazu ZTP

Postup nákupu

1. Vyberte kategorii vstupenek (osobní nebo rodinné), ZADEJTE TERMÍN NÁVŠTĚVY.
2. Zvolte počet jednotlivých vstupenek, vyplňte doručovací údaje. Zkontrolujte správnost Vašeho e-mailu. Pokud uvedete e-mail chybně, vstupenky k Vám nedorazí.
4. Vstupenky zaplaťte platební kartou. Ihned po platbě systém vstupenky odešle na Váš e-mail. Každý návštěvník má svoji vlastní samostatnou vstupenku s QR kódem.
5. Doručené vstupenky vytiskněte nebo stáhněte do telefonu. Při příchodu ke vstupu zoo si vytištěnou vstupenku několikrát přeložte a QR kód vložte do čtečky turniketu. U telefonu vstupenku otevřete a QR kod na vstupence vložte do čtečky turniketu. 

UPOZORNĚNÍ

Pokud Vám vstupenky ihned po platbě nedorazí, zkontrolujte nevyžádanou/hromadnou poštu nebo spamovou schránku. Doporučujeme si při nákupu vstupenek vytvořit v našem e-shopu registrovaný účet. Vstupenky si tak můžete kdykoliv bez problémů stáhnout z tohoto účtu.  

On-line vstupenka platí pouze na Vámi zvolený termín návštěvy zoo. Dle platných obchodních podmínek zakoupenou on-line vstupenku nelze vrátit nebo vyměnit. V případě ztráty či poškození zoo neposkytuje náhradní on-line vstupenku. Po uplynutí doby platnosti on-line vstupenky nelze vstupenku uplatnit, zákazník nemá nárok na její výměnu ani na vrácení zaplacené ceny. 

 


Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje, získané při objednání elektronické vstupenky, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené smlouvy. Údaje, které jste nám sdělili, u nás zůstanou uloženy po dobu dvou kalendářních let. Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám.