On-line vstupenky

S elektronickou vstupenkou za plavajícími slony a jaguáry! 

Pouze ve zlínské zoo uvidíte plavat slony! Naše sloní stádo včetně prvního afrického slůněte v České republice si téměř každý den užívá rozlehlé jezírko v Karibuni. Mrkněte na jedinečné video z koupání slonů. O zážitky u takřka nekonečného výběhu slonů rozhodně není nouze :)

Pouze v Zoo Zlín můžete také pohladit a nakrmit mořské rejnoky nebo zavítat k největší expozici jaguárů v Evropě, kterou jsme pojmenovali Jaguar Trek. I zde na vás čeká výjimečný zážitek, jaguáří samici Yunu uvidíte plavat i potápět se. Přesně jak ukazuje naše video. 

Elektronické vstupenky ihned po úhradě platební kartou odešleme na Váš e-mail. Nečekáte tak u pokladny, stačí otevřít vstupenku ve Vašem telefonu a ve čtečce vstupního turniketu načíst QR kód vstupenky. Případně si můžete vstupenky vytisknout.
Podrobné informace k nákupu on-line vstupenek najdete zde

Těšíme se na Vás!

 


Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje, získané při objednání elektronické vstupenky, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené smlouvy. Údaje, které jste nám sdělili, u nás zůstanou uloženy po dobu dvou kalendářních let. Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám.