On-line vstupenky

UPOZORNĚNÍ:

Dnes 12.6. v době od 20.00 do 13.6.2024 do 4.00 hod. bude z důvodu údržby a aktualizace serveru dočasně nedostupný prodej on-line vstupenek.

Děkujeme za pochopení.

 

S elektronickou vstupenkou do Zoo Zlín! 

Pouze v Zoo Zlín můžete pohladit a nakrmit mořské rejnoky, zavítat k největší expozici jaguárů v Evropě, navštívit Gora Ark, nejdelší voliérů supů v České republice nebo obdivovat kompletní stádo slonů afrických, které tvoří dvouleté slůně Zyqarri, slonice Kali, Zola a Ulu a sloní býk Jack. Přijeďte se podívat! 

Elektronické vstupenky ihned po úhradě platební kartou odešleme na Váš e-mail. Nečekáte tak u pokladny, stačí otevřít vstupenku ve Vašem telefonu a ve čtečce vstupního turniketu načíst QR kód vstupenky. Případně si můžete vstupenky vytisknout.
Podrobné informace k nákupu on-line vstupenek najdete zde. Pokud vstupenky v e-mailu neobjevíte, zkontrolujte prosím také hromadnou a nevyžádanou poštu.

Těšíme se na Vás!

 


Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje, získané při objednání elektronické vstupenky, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené smlouvy. Údaje, které jste nám sdělili, u nás zůstanou uloženy po dobu dvou kalendářních let. Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám.