On-line vstupenky levněji

S elektronickou vstupenkou šetříte čas i peníze! Nemusíte čekat u pokladny, každá on-line vstupenka znamená 10 Kč do Vaší kapsy ve srovnání s cenou vstupenky v pokladně. A pokud jste rodina s dětmi, ušetříte až 60 Kč. Podrobné informace k nákupu on-line vstupenek najdete zde. Svoje domácí mazlíčky však nechte doma, do zlínské zoo nemohou.

Při návštěvě zoo určitě zavítejte k největší expozice jaguárů v Evropě. Pojmenovali jsme ji Jaguar Trek a otevřeli letos 15. května. Černý samec Dany a zlatohnědá samice Yuna už tráví spolu čas nejen ve velkém výběhu, ale také si užívají koupání v bazénu. Mrkněte na výjimečné video Danyho a Yuny! Ale stejně, vlastní zážitky nic nenahradí, přijeďte se k nám podívat! Navíc si u nás můžete pohladit a nakrmit mořské rejnoky a také uvidět první africké slůně České republiky

Těšíme se na Vás!


Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje, získané při objednání elektronické vstupenky, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené smlouvy. Údaje, které jste nám sdělili, u nás zůstanou uloženy po dobu dvou kalendářních let. Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám.