Open Nav

On-line vstupenky

Úvod Návštěva ZOO On-line vstupenky

Prostřednictvím našeho portálu si můžete zakoupit elektronickou vstupenku s okamžitým doručením. Platnost této vstupenky je 6 měsíců. K dispozici jsou vstupenky pro dospělé a pro děti 3-15 let, jejich cena je nižší než při zakoupení v pokladně zoo.

Od 17. dubna jsme nově zavedli program 4NATURE. Jako první česká zoo tak zakoupením vstupenky 4NATURE návštěvníkům nabízíme možnost rozhodnout, kolik peněz zoo věnuje na konkrétní ochranářský projekt. O podporu se uchází tři ochranářské projekty: podpora ochrany vzácné saoly v Laosu; pomoc ohroženým zvířatům na Sumatře a vytvoření záchranného centra v Ekvádoru. Více informací najdete zde.

Uvedené projekty můžete podpořit i zakoupením online vstupenky. Stačí zvolit vstupenku na konkrétní program, za každou uhrazenou vstupenku věnujeme 2 Kč na daný projekt. Vstupenky můžete různě kombinovat, tzn. zakoupit např. 1 vstupenku SUMATRA, 1 vstupenku EKVÁDOR atd.

Po úhradě platební kartou Vám vstupenky ihned zašleme ve formátu PDF na zadanou e-mailovou adresu. Pokud chcete zakoupit vstupenky s delší platností, využijte prosím naše dárkové poukazy - http://shop.zoozlin.eu/kategorie/4-darkove-poukazy.

Postup při zakoupení elektronické vstupenky

1. Klikněte na tlačítko Koupit.

2. Zvolte počet dospělých a dětských vstupenek, uveďte potřebné informace, potvrďte objednávku.

3. Vstupenky zaplaťte platební kartou přes bezpečnou platební bránu.

4. Po úhradě Vám na zadaný e-mail okamžitě zašleme vstupenky ve formátu PDF a doklad o zaplacení. Pokud Vám vstupenky během několika minut nepřijdou, je možné je stáhnout přímo z objednávkového systému. Zkontrolujte prosím také Vaši spamovou schránku, zda náhodou e-mail se vstupenkami není zde.

5. Vstupenky si můžete vytisknout nebo zaslané PDF otevřít ve Vašem mobilu.

6. Platný QR kód na vstupence vložte do čtečky turniketu u vstupu do zoo. Každá vstupenka má svůj vlastní QR kód. Pro vstup s online vstupenkou využijte označené turnikety.

Těšíme se na Vás!


Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje, získané při objednání elektronické vstupenky, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené smlouvy. Údaje, které jste nám sdělili, u nás zůstanou uloženy po dobu dvou kalendářních let. Vaše osobní údaje nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín