Open Nav

Zoo Zlín je tu pro vás!

Úvod Novinky Zoo Zlín je tu pro vás!

Využijte příjemné letní počasí a přijďte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska. 

Otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse znovu "představuje" hraběcí ložnice. V areálu zoo nebo v pavilonech nemusíte ani používat roušky.

Vstupné zakoupíte přímo v pokladnách zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky - https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/. Na dospělé a dětské vstupence tak ušetříte 30 Kč, v případě rodinné 80 Kč. Občerstvení a teplá jídla zajistí restaurace Tyrol, Limpopo, Neapolitáno, Farma U Koaly a Pizza Kivi. K dispozici je také Palančinkárna, Ice´n´Go se speciální zmrzlinou a bezlepkovými jídly, Chocolatérie se skvělými čokoládovými pralinkami  a Kefa bar s pravou etiopskou kávou. V areálu zoo jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VAŠE ZOO ZLÍN

Zoo Zlín je tu pro vás!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín