Novinka

Zoo Zlín je tu pro vás!

Zoo Zlín je tu pro vás!

Využijte příjemné letní počasí a zavítejte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska.

Využijte příjemné letní počasí a přijďte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska. 

Otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse znovu "představuje" hraběcí ložnice. V areálu zoo nebo v pavilonech nemusíte ani používat roušky.

Vstupné zakoupíte přímo v pokladnách zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky - https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/. Na dospělé a dětské vstupence tak ušetříte 30 Kč, v případě rodinné 80 Kč. Občerstvení a teplá jídla zajistí restaurace Tyrol, Limpopo, Neapolitáno, Farma U Koaly a Pizza Kivi. K dispozici je také Palančinkárna, Ice´n´Go se speciální zmrzlinou a bezlepkovými jídly, Chocolatérie se skvělými čokoládovými pralinkami  a Kefa bar s pravou etiopskou kávou. V areálu zoo jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VAŠE ZOO ZLÍN

10.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci

Zámek Lešná zve na rozšířený okruh

Během prázdnin můžete každý den zavítat na rozšířený prohlídkový okruh zámku Lešná! Tato speciální prohlídka je vždy ve 13.00 hod.

Objevte nové věci