Novinka

Zoo Zlín je tu pro vás!

Zoo Zlín je tu pro vás!

Využijte příjemné letní počasí a zavítejte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska.

Využijte příjemné letní počasí a přijďte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska. 

Otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse znovu "představuje" hraběcí ložnice. V areálu zoo nebo v pavilonech nemusíte ani používat roušky.

Vstupné zakoupíte přímo v pokladnách zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky - https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/. Na dospělé a dětské vstupence tak ušetříte 30 Kč, v případě rodinné 80 Kč. Občerstvení a teplá jídla zajistí restaurace Tyrol, Limpopo, Neapolitáno, Farma U Koaly a Pizza Kivi. K dispozici je také Palančinkárna, Ice´n´Go se speciální zmrzlinou a bezlepkovými jídly, Chocolatérie se skvělými čokoládovými pralinkami  a Kefa bar s pravou etiopskou kávou. V areálu zoo jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VAŠE ZOO ZLÍN

10.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci