Novinka

Zoo Zlín je tu pro vás!

Zoo Zlín je tu pro vás!

Využijte příjemné letní počasí a zavítejte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska.

Využijte příjemné letní počasí a přijďte do zlínské zoo! Pro návštěvu neplatí žádné omezení a žádné limity, každý den od 8.30 k nám mohou zavítat návštěvníci ze všech krajů ČR a Slovenska. 

Otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse znovu "představuje" hraběcí ložnice. V areálu zoo nebo v pavilonech nemusíte ani používat roušky.

Vstupné zakoupíte přímo v pokladnách zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky - https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/. Na dospělé a dětské vstupence tak ušetříte 30 Kč, v případě rodinné 80 Kč. Občerstvení a teplá jídla zajistí restaurace Tyrol, Limpopo, Neapolitáno, Farma U Koaly a Pizza Kivi. K dispozici je také Palančinkárna, Ice´n´Go se speciální zmrzlinou a bezlepkovými jídly, Chocolatérie se skvělými čokoládovými pralinkami  a Kefa bar s pravou etiopskou kávou. V areálu zoo jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VAŠE ZOO ZLÍN

10.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rodina vyder obrovských se rozrostla o 4 mláďata

Slavíme další chovatelský úspěch. V tropické hale Yucatan můžete obdivovat čtyři mláďata největších vyder na světě.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádný odchov marabu menšího

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch světového významu. Tím je odchov mláděte marabu menšího, vzácně chovaného čápa z jihovýchodní Asie.

Objevte nové věci

Cena hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná

Zoo Zlín získala prestižní Cenu hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná!

Objevte nové věci

Opět startuje komentované krmení

Po téměř tříleté pauze (covidová omezení) znovu rozbíháme oblíbené komentované krmení! Od 1.7. se na vás každý den těší naši komentátoři hned na 8 stanovištích. A nebudou chybět i jaguáři!

Objevte nové věci