Novinka

Návštěva zlínské zoo

Návštěva zlínské zoo

Příjemné počasí doslova láká k návštěvě zlínské zoo. Můžete již zavítat do všech pavilonů, pohladit a nakrmit rejnoky. Otevřen je i zámek Lešná. A také k nám již mohou návštěvníci ze Slovenska.

Pro návštěvu zoo je k dispozici hlavní a sezónní vstup (sezónní není otevřen jen v případě nepříznivého počasí). Areál zoo je přístupný bez omezení, otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse "představuje" hraběcí ložnice. Neplatí již žádné limity pro denní počet návštěvníků. Stejně tak nemusíte používat roušky ve vnitřních prostorech pavilonů a restaurací.

K dispozici jsou i pokladny zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky. Občerstvení nabízí všechny restaurace včetně Chocolatérie a Kefa baru, jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků.  

Návštěva Zoo Zlín

1. Zakoupím elektronickou vstupenku s okamžitým doručením na e-mail

Vstupenka za zvýhodněnou cenu platí 6 měsíců ode dne zakoupení. Úspora ve srovnání se vstupenkou zakoupenou na pokladně činí u 1 dospělé osoby nebo dítěte 30 Kč, u rodinného vstupného 80 Kč. V nabídce je také on-line vstupenka pro seniory. Vstupenka slouží pro přímý vstup do areálu přes turniket.

Podrobné informace včetně nákupu najdete v odkazu on-line vstupenky levněji.

2. Mám platnou kartu Zoo Zlín Family

Kartu předložte v pokladně hlavního vstupu. Paní pokladní po ověření totožnosti všech osob uvedených na kartě Vám vytiskne vstupenky pro průchod přes turniket. Bez předložení karty není možné vstupenky vytisknout.

 

3. Chci prodloužit platnost stávající karty Zoo Zlín Family

Při Vaší nejbližší návštěvě zoo odevzdejte Vaši původní kartu v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo. Paní pokladní Vám po úhradě platby vystaví novou kartu, kterou ihned můžete použít pro návštěvu zoo. Kartu si také můžete objednat přes náš e-shop. Podle zvoleného způsobu dopravy Vám kartu nachystáme k odběru. Při Vaší první návštěvě nám vraťte původní kartu, nebude Vám účtován poplatek 100 Kč za vydání nové karty.

4. Zakoupení nové karty Family

Zakupte prosím v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo nebo na našem e-shopu. Podle zvoleného způsobu dopravy Vám kartu nachystáme k odběru. 

5. Mám platnou kartonovou vstupenku (roční platnost, velikost vstupenky jako bankovní karta)

Datum platnosti je na vstupence uvedeno. Vstupenku použijte pro vstup do zoo přes turniket.

 

6. Mám platný dárkový poukaz na kartu Family nebo vstupenky do zoo

Poukaz prosím předložte v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo. Paní pokladní Vám po ověření totožnosti připraví kartu Family nebo vydá vstupenky pro průchod přes turniket.

 

5.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci