Novinka

Návštěva zlínské zoo

Návštěva zlínské zoo

Příjemné počasí doslova láká k návštěvě zlínské zoo. Můžete již zavítat do všech pavilonů, pohladit a nakrmit rejnoky. Otevřen je i zámek Lešná. A také k nám již mohou návštěvníci ze Slovenska.

Pro návštěvu zoo je k dispozici hlavní a sezónní vstup (sezónní není otevřen jen v případě nepříznivého počasí). Areál zoo je přístupný bez omezení, otevřeny jsou také všechny pavilony - tropická hala, Zátoka rejnoků s krmením a hlazením mořských rejnoků, žirafy a sloni. Zavítat můžete i do zámku Lešná, po dlouhých 3 letech restaurování se v plné kráse "představuje" hraběcí ložnice. Neplatí již žádné limity pro denní počet návštěvníků. Stejně tak nemusíte používat roušky ve vnitřních prostorech pavilonů a restaurací.

K dispozici jsou i pokladny zoo, doporučujeme však zakoupit velmi výhodné elektronické vstupenky. Občerstvení nabízí všechny restaurace včetně Chocolatérie a Kefa baru, jezdí vláček, otevřeny jsou i zooshopy u obou vstupů do zoo a v Zátoce rejnoků.  

Návštěva Zoo Zlín

1. Zakoupím elektronickou vstupenku s okamžitým doručením na e-mail

Vstupenka za zvýhodněnou cenu platí 6 měsíců ode dne zakoupení. Úspora ve srovnání se vstupenkou zakoupenou na pokladně činí u 1 dospělé osoby nebo dítěte 30 Kč, u rodinného vstupného 80 Kč. V nabídce je také on-line vstupenka pro seniory. Vstupenka slouží pro přímý vstup do areálu přes turniket.

Podrobné informace včetně nákupu najdete v odkazu on-line vstupenky levněji.

2. Mám platnou kartu Zoo Zlín Family

Kartu předložte v pokladně hlavního vstupu. Paní pokladní po ověření totožnosti všech osob uvedených na kartě Vám vytiskne vstupenky pro průchod přes turniket. Bez předložení karty není možné vstupenky vytisknout.

 

3. Chci prodloužit platnost stávající karty Zoo Zlín Family

Při Vaší nejbližší návštěvě zoo odevzdejte Vaši původní kartu v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo. Paní pokladní Vám po úhradě platby vystaví novou kartu, kterou ihned můžete použít pro návštěvu zoo. Kartu si také můžete objednat přes náš e-shop. Podle zvoleného způsobu dopravy Vám kartu nachystáme k odběru. Při Vaší první návštěvě nám vraťte původní kartu, nebude Vám účtován poplatek 100 Kč za vydání nové karty.

4. Zakoupení nové karty Family

Zakupte prosím v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo nebo na našem e-shopu. Podle zvoleného způsobu dopravy Vám kartu nachystáme k odběru. 

5. Mám platnou kartonovou vstupenku (roční platnost, velikost vstupenky jako bankovní karta)

Datum platnosti je na vstupence uvedeno. Vstupenku použijte pro vstup do zoo přes turniket.

 

6. Mám platný dárkový poukaz na kartu Family nebo vstupenky do zoo

Poukaz prosím předložte v pokladně zooshopu u hlavního vstupu do zoo. Paní pokladní Vám po ověření totožnosti připraví kartu Family nebo vydá vstupenky pro průchod přes turniket.

 

5.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci