Příměstské tábory 2020

V současné době jsou všechny termíny obsazeny. Místa, která se uvolní v průběhu zpracování přihlášek prvního kola, bude možné rezervovat v sobotu 14. března 2020 v 10 hodin. Přihlašování bude opět probíhat přes rezervační formulář.

Pokud jste po úspěšném přihlášení neobdrželi e-mailem rezervační list s přihláškou, kontaktujte Mgr. Romanu Markovou na adrese markova@zoozlin.eu . Rezervační list Vám přepošle znovu.

Tábory se uskuteční celkem v 16 turnusech. První děti přivítáme 6.7.2020, poslední prázdninové turnusy pak proběhnou v týdnu od 24.8.2020. Průběh celého týdne bude koncipován stejně jako v předcházejících letech. Děti budou do zoo přicházet každý den mezi 8:00 – 8:30 a program bude ukončen v 16:00 jejich odchodem domů. Cena za dítě činí 3.500 Kč. Členové klubu Zoo Zlín Family mají cenu sníženou – 3.250 Kč. Tato cena platí pouze pro držitele rodinných karet platných v období konání tábora. Přihlášení dětí na tábor je možné pouze prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který bude umístěn na stránkách www.zoozlin.eu v záložce Tábory.  Případné dotazy zodpovíme na adrese markova@zoozlin.eu, tel. 577 577 125.

Upozornění:
- vzhledem k velkému zájmu o tábory se může každé z dětí zúčastnit pouze jednoho turnusu
- v ceně tábora NENÍ obsažena roční dětská permanentka
- tábory jsou určeny pro děti ve věku 7 – 12 let
- u dětí, které mají speciální diety (např. bezlepková), bohužel nejsme schopni zajistit přípravu vhodných jídel v restauracích v areálu zoo
- upozorňujeme rodiče, že v ceně tábora je zahrnuta dopolední svačina, oběd, nápoje. Pouze v případě, že děti v areálu nocují zajišťujeme odpolední svačinu, večeři a snídani. Mimo tyto dny odpolední svačina není zajištěna.
- zoo nenese zodpovědnost za ztrátu věcí, které si dítě na tábor přinese
- prosíme o důkladné prostudování všeobecných podmínek příměstského tábora v Zoo Zlín pro rok 2020 ke stažení zde
-
pravidla ochrany zpracování osobních údajů ke stažení zde
-
aktuální počet volných míst v jednotlivých turnusech