Novinka

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Prosíme Vás o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti karet a vstupenek, vše ale určitě budeme řešit.

Platnost zakoupených karet Zoo Zlín Family, kartonových vstupenek, on-line vstupenek, dárkových certifikátů

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Nikdo však nedokáže odhadnout, jaký „scénář“ pak bude následovat. Prosíme Vás proto o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti jednotlivých vstupenek, karet a dárkových poukazů. Určitě budeme vše řešit. Sledujte prosím naše webové stránky a FB, budeme Vás průběžně informovat.

Budeme také moc rádi, když nás, stejně jako na jaře, podpoříte nákupem na našem e-shopu, sponzorováním oblíbeného zvířete nebo zasláním příspěvku na sbírkové konto Zoo Zlín.

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu a přízeň. My na Vás opět počkáme!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci