Novinka

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Prosíme Vás o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti karet a vstupenek, vše ale určitě budeme řešit.

Platnost zakoupených karet Zoo Zlín Family, kartonových vstupenek, on-line vstupenek, dárkových certifikátů

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Nikdo však nedokáže odhadnout, jaký „scénář“ pak bude následovat. Prosíme Vás proto o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti jednotlivých vstupenek, karet a dárkových poukazů. Určitě budeme vše řešit. Sledujte prosím naše webové stránky a FB, budeme Vás průběžně informovat.

Budeme také moc rádi, když nás, stejně jako na jaře, podpoříte nákupem na našem e-shopu, sponzorováním oblíbeného zvířete nebo zasláním příspěvku na sbírkové konto Zoo Zlín.

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu a přízeň. My na Vás opět počkáme!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci