Novinka

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Prosíme Vás o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti karet a vstupenek, vše ale určitě budeme řešit.

Platnost zakoupených karet Zoo Zlín Family, kartonových vstupenek, on-line vstupenek, dárkových certifikátů

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Nikdo však nedokáže odhadnout, jaký „scénář“ pak bude následovat. Prosíme Vás proto o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti jednotlivých vstupenek, karet a dárkových poukazů. Určitě budeme vše řešit. Sledujte prosím naše webové stránky a FB, budeme Vás průběžně informovat.

Budeme také moc rádi, když nás, stejně jako na jaře, podpoříte nákupem na našem e-shopu, sponzorováním oblíbeného zvířete nebo zasláním příspěvku na sbírkové konto Zoo Zlín.

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu a přízeň. My na Vás opět počkáme!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

6 mláďat kapybar

Rodinná skupina kapybar, největších hlodavců na světě, se na začátku dubna rozrostla hned o šest mláďat. Jedná se o nejpočetnější odchov v historii zlínské zoo. Přijeďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Dvě první místa v soutěži Bílý slon

Zoo Zlín získala dvě první místa v soutěži Bílý slon - za odchov dvojzoborožců indických v kategorii Ptáci a za pavilon slonů afrických v Karibuni v kategorii Stavba roku. Slavíme!

Objevte nové věci

Odborníci nesouhlasí se změnami v zákoně o zoologických zahradách

V Senátu v pátek 3. května proběhl kulatý stůl k novele zákona o zoologických zahradách, kterou připravuje ministerstvo životního prostředí. S novelou zákona odborníci nesouhlasí.

Objevte nové věci

Květen v Zoo Zlín

Květen je ve zlínské zoo nádherný, přijeďte se podívat! Areál rozzářily stovky kvetoucích rostlin a keřů, během víkendů nabízíme také komentované krmení.

Objevte nové věci