Novinka

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Uzavření zoo a platnost vstupenek

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Prosíme Vás o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti karet a vstupenek, vše ale určitě budeme řešit.

Platnost zakoupených karet Zoo Zlín Family, kartonových vstupenek, on-line vstupenek, dárkových certifikátů

Zoo Zlín bude minimálně do 25. října uzavřena. Nikdo však nedokáže odhadnout, jaký „scénář“ pak bude následovat. Prosíme Vás proto o trpělivost ohledně prodloužení termínů platnosti jednotlivých vstupenek, karet a dárkových poukazů. Určitě budeme vše řešit. Sledujte prosím naše webové stránky a FB, budeme Vás průběžně informovat.

Budeme také moc rádi, když nás, stejně jako na jaře, podpoříte nákupem na našem e-shopu, sponzorováním oblíbeného zvířete nebo zasláním příspěvku na sbírkové konto Zoo Zlín.

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu a přízeň. My na Vás opět počkáme!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci