Jak můžu pomoct?

Milí naši příznivci, fanoušci, návštěvníci, zkrátka všichni, kteří máte rádi Zoo Zlín,
ta neuvěřitelná podpora, která jste nám svou návštěvou, svými nákupy na e-shopu, sponzorskými dary i zakoupením poukazů Mám zvíře na víkend věnovali, dosahuje vesmírných výšek a bere nám dech. Je to nejkrásnější ocenění naší práce a snahy o neustálý rozvoj zlínské zoo. Hluboce Vám za Vaši přízeň a pomoc děkujeme!!!

Pokud nás chcete i nyní podpořit, můžete si vybrat z následujících možností:

1. Zakoupit sobě nebo svým blízkým VSTUPENKY s roční platností nebo dárkový poukaz na kartu Family či vstupenky.

2. Zakoupit poukaz MÁM ZVÍŘE NA VÍKEND - virtuálně Vám půjčíme vybrané zvíře na víkend, pošleme poukaz a zábavný návod na použití :)

3. Stát se SPONZOREM nebo PARTNEREM oblíbeného zvíře - pořídíte si nového člena rodiny a přispějete mu na dobroty (minimální částka je 1000 Kč). 

4. Podpořit Zoo Zlín libovolnou částkou na SBÍRKOVÉ KONTO ZOO ZLÍN 86-2155000207/0100- každá koruna nám pomůže.

5. Přispět na sbírkové konto 4NATURE - NECHEJ VYHRÁT PŘÍRODU zaměřené na podporu vybraných záchranných programů přímo ve volné přírodě, a to jak v zahraničí, tak i v České republice.

 

Nabídka pro firmy

Velmi nám pomůžete nákupem ROČNÍCH VSTUPENEK do zoo. Platí rok od data vytisknutí, slouží pro přímý vstup do areálu zoo.

Stačí kontaktovat Karolínu Barotovou, marketing, e-mail barotova@zoozlin.eu a zaslat objednávku s uvedením daňové adresy, počtu dětských a počtu dospělých vstupenek. Vystavíme a zašleme fakturu, po úhradě částky odešleme vstupenky poštou na Vaši adresu.

Při objednání minimálně 40 ks vstupenek platí následující zvýhodněná cena:
dospělí 4Nature             180 Kč/vstupenka
děti 3-15 let 4Nature    120 Kč/vstupenka.

 

Děkujeme za Vaši pomoc a podporu! Máme Vás rádi!

Vaše Zoo Zlín ❤️