Novinka

Do ZOO Zlín každý den!

Do ZOO Zlín každý den!

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. I v současné vlně tropických veder je víc než příjemným místem k návštěvě.

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. Velká většina cest a pěšin v areálu prochází pod korunami vzrostlých stromů, k dispozici je také množství stinných zákoutí a osvěžovacích prvků. I v současné vlně tropických veder tak ZOO Zlín zůstává příjemným místem k návštěvě.

Navíc vstupenky si nemusíte kupovat jen u pokladny. Na www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji Vám nabízíme levnější on-line vstupenky s okamžitým doručením a pro přímý vstup do zoo.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

1.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Mimořádný a úspěšný rok 2021

Rok 2021 byl pro Zoo Zlín rokem mimořádným a výjimečným. Přinesl sice ekonomické problémy, na druhé straně však obrovskou podporu návštěvníků a narození prvního afrického slůněte v České republice.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mládě chvostana bělolícího

Rodina chvostanů bělolících se rozrostla o dalšího člena. V tropické hale při troše štěstí uvidíte samičku Oliv s dvouměsíčním mládětem, které vozí na svých zádech.

Objevte nové věci

Šťastný nový rok 2022

Všem našim návštěvníkům děkujeme za přízeň a přejeme šťastný nový rok 2022!

Objevte nové věci

Prosincový ZooZoom

V prosincovém ZooZoomu vás pozveme na světelnou vánoční výzdobu areálu a také přinášíme informace o dění v zoo za uplynulé4 měsíce.

Objevte nové věci