Novinka

Do ZOO Zlín každý den!

Do ZOO Zlín každý den!

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. I v současné vlně tropických veder je víc než příjemným místem k návštěvě.

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. Velká většina cest a pěšin v areálu prochází pod korunami vzrostlých stromů, k dispozici je také množství stinných zákoutí a osvěžovacích prvků. I v současné vlně tropických veder tak ZOO Zlín zůstává příjemným místem k návštěvě.

Navíc vstupenky si nemusíte kupovat jen u pokladny. Na www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji Vám nabízíme levnější on-line vstupenky s okamžitým doručením a pro přímý vstup do zoo.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

1.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci