Novinka

Do ZOO Zlín každý den!

Do ZOO Zlín každý den!

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. I v současné vlně tropických veder je víc než příjemným místem k návštěvě.

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. Velká většina cest a pěšin v areálu prochází pod korunami vzrostlých stromů, k dispozici je také množství stinných zákoutí a osvěžovacích prvků. I v současné vlně tropických veder tak ZOO Zlín zůstává příjemným místem k návštěvě.

Navíc vstupenky si nemusíte kupovat jen u pokladny. Na www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji Vám nabízíme levnější on-line vstupenky s okamžitým doručením a pro přímý vstup do zoo.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

1.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádná návštěvnost zoo

Milí návštěvníci, děkujeme za vaši fantastickou podporu! Do zoo letos zavítalo již 600 000 osob, máme velkou radost. Jste skvělí!

Objevte nové věci

Máme nového žirafího samce

Seznamte se! Toto je náš nový samec žirafy Rothschildovy. Jmenuje se Zulu, má tři roky a 4 metry na výšku. Uvidíte jej v pavilonu žiraf.

Objevte nové věci

Máme dvě mláďata dželad

Naše početná tlupa dželad se opět rozrostla, tentokrát o dvě mláďata. První se narodilo v polovině července, druhé 1. září. Přijeďte se podívat, malé dželady uvidíte jen ve zlínské zoo!

Objevte nové věci