Novinka

Do ZOO Zlín každý den!

Do ZOO Zlín každý den!

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. I v současné vlně tropických veder je víc než příjemným místem k návštěvě.

Zlínská zoo je stále otevřená a bez problémů přístupná po všech komunikacích. Velká většina cest a pěšin v areálu prochází pod korunami vzrostlých stromů, k dispozici je také množství stinných zákoutí a osvěžovacích prvků. I v současné vlně tropických veder tak ZOO Zlín zůstává příjemným místem k návštěvě.

Navíc vstupenky si nemusíte kupovat jen u pokladny. Na www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji Vám nabízíme levnější on-line vstupenky s okamžitým doručením a pro přímý vstup do zoo.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

1.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslavy u slonů afrických

V neděli 4.6. jsme společně s návštěvníky oslavili 2. narozeniny slůněte a 20 let chovu slonů afrických. A byla to oslava jaksepatří :)

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci