Novinka

Babí léto láká k návštěvě

Babí léto láká k návštěvě

Přijďte si vychutnat babí léto do Zoo Zlín! Ne nadarmo se říká, že během slunečných dnů v září je naše zoo nejkrásnější :)

Přijďte si vychutnat babí léto do Zoo Zlín! Ne nadarmo se říká, že během slunečných dnů v září je naše zoo nejkrásnější  :)

Vzhledem k novým platným nařízením zároveň připomínáme vše důležité:

  • Zoo Zlín je v září otevřena denně od 8.30 do 18.00 hodin. Neplatí žádné omezení počtu návštěvníků.
  • vstupenky můžete zakoupit na pokladnách či zvolit levnější online vstupenky (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/)
  • zámek Lešná je v září pro veřejnost otevřen každý pátek, 15. září, během víkendů a státního svátku 28.9. Od pondělí do čtvrtku pouze pro předem objednané skupiny.
  • otevřeny jsou všechny pavilony, v Zátoce rejnoků si můžete zakoupit krmení či si rejnoky jen pohladit
  • v provozu jsou všechny restaurace, stánky a prodejny suvenýrů
  • v areálu zoo není nutné nosit roušky. V pavilonech, restauracích, zooshopech a v zámku Lešná je nutné si je nasadit.
  • poprosím o dodržování bezpečných rozestupů.

Parkování na parkovištích P1, P5 a P6, které spravuje Zoo Zlín, je zdarma. Ostatní parkoviště v okolí zoo jsou zpoplatněna. Podrobné informace k parkování najdete zde.

10.09. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

6 mláďat kapybar

Rodinná skupina kapybar, největších hlodavců na světě, se na začátku dubna rozrostla hned o šest mláďat. Jedná se o nejpočetnější odchov v historii zlínské zoo. Přijeďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Dvě první místa v soutěži Bílý slon

Zoo Zlín získala dvě první místa v soutěži Bílý slon - za odchov dvojzoborožců indických v kategorii Ptáci a za pavilon slonů afrických v Karibuni v kategorii Stavba roku. Slavíme!

Objevte nové věci

Odborníci nesouhlasí se změnami v zákoně o zoologických zahradách

V Senátu v pátek 3. května proběhl kulatý stůl k novele zákona o zoologických zahradách, kterou připravuje ministerstvo životního prostředí. S novelou zákona odborníci nesouhlasí.

Objevte nové věci

Květen v Zoo Zlín

Květen je ve zlínské zoo nádherný, přijeďte se podívat! Areál rozzářily stovky kvetoucích rostlin a keřů, během víkendů nabízíme také komentované krmení.

Objevte nové věci