Novinka

Babí léto láká k návštěvě

Babí léto láká k návštěvě

Přijďte si vychutnat babí léto do Zoo Zlín! Ne nadarmo se říká, že během slunečných dnů v září je naše zoo nejkrásnější :)

Přijďte si vychutnat babí léto do Zoo Zlín! Ne nadarmo se říká, že během slunečných dnů v září je naše zoo nejkrásnější  :)

Vzhledem k novým platným nařízením zároveň připomínáme vše důležité:

  • Zoo Zlín je v září otevřena denně od 8.30 do 18.00 hodin. Neplatí žádné omezení počtu návštěvníků.
  • vstupenky můžete zakoupit na pokladnách či zvolit levnější online vstupenky (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/)
  • zámek Lešná je v září pro veřejnost otevřen každý pátek, 15. září, během víkendů a státního svátku 28.9. Od pondělí do čtvrtku pouze pro předem objednané skupiny.
  • otevřeny jsou všechny pavilony, v Zátoce rejnoků si můžete zakoupit krmení či si rejnoky jen pohladit
  • v provozu jsou všechny restaurace, stánky a prodejny suvenýrů
  • v areálu zoo není nutné nosit roušky. V pavilonech, restauracích, zooshopech a v zámku Lešná je nutné si je nasadit.
  • poprosím o dodržování bezpečných rozestupů.

Parkování na parkovištích P1, P5 a P6, které spravuje Zoo Zlín, je zdarma. Ostatní parkoviště v okolí zoo jsou zpoplatněna. Podrobné informace k parkování najdete zde.

10.09. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádná návštěvnost zoo

Milí návštěvníci, děkujeme za vaši fantastickou podporu! Do zoo letos zavítalo již 600 000 osob, máme velkou radost. Jste skvělí!

Objevte nové věci

Máme nového žirafího samce

Seznamte se! Toto je náš nový samec žirafy Rothschildovy. Jmenuje se Zulu, má tři roky a 4 metry na výšku. Uvidíte jej v pavilonu žiraf.

Objevte nové věci

Máme dvě mláďata dželad

Naše početná tlupa dželad se opět rozrostla, tentokrát o dvě mláďata. První se narodilo v polovině července, druhé 1. září. Přijeďte se podívat, malé dželady uvidíte jen ve zlínské zoo!

Objevte nové věci