Novinka

Děkujeme ZŠ Pod Vinohrady

Děkujeme ZŠ Pod Vinohrady

V pátek 16. června jsme symbolicky převzali od žáků a učitelů ze ZŠ Pod Vinohrady z Uherského Brodu šek v hodnotě 46.000 Kč. Za 11 let sponzorování nám již věnovali 240 000 Kč! Děkujeme!!

V pátek 16. června jsme symbolicky převzali od žáků a učitelů ze ZŠ Pod Vinohrady z Uherského Brodu šek v hodnotě 46.000 Kč. Tuto částku věnovali vloni narozené samičce tapíra čabrakového.

Zvířata ve zlínské zoo tato škola sponzoruje nepřetržitě již 11 let. Celková darovaná částka se tak vyšplhala do výše 240 000 Kč.

Ještě jednou moc děkujeme!

19.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci