Novinka

Červnový ZooZOOM

Červnový ZooZOOM

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech, ukážeme nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry.

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech a také první odchov mořských rejnoků siba ománská v Evropě. Podíváme se, jak roste sameček medvěda pyskatého a pozveme na křtiny malého gibona stříbrného. Jeho kmotrou se v pátek 5. července stane oblíbené herečka Lenka Krobotová. Ukážeme Vám i nový dětský časopis ZOO Zlín pojmenovaný ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry. 

Pěkné počtení.

Aktuální číslo ke stažení najdete zde.

26.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci