Novinka

Červnový ZooZOOM

Červnový ZooZOOM

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech, ukážeme nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry.

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech a také první odchov mořských rejnoků siba ománská v Evropě. Podíváme se, jak roste sameček medvěda pyskatého a pozveme na křtiny malého gibona stříbrného. Jeho kmotrou se v pátek 5. července stane oblíbené herečka Lenka Krobotová. Ukážeme Vám i nový dětský časopis ZOO Zlín pojmenovaný ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry. 

Pěkné počtení.

Aktuální číslo ke stažení najdete zde.

26.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

6 mláďat kapybar

Rodinná skupina kapybar, největších hlodavců na světě, se na začátku dubna rozrostla hned o šest mláďat. Jedná se o nejpočetnější odchov v historii zlínské zoo. Přijeďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Dvě první místa v soutěži Bílý slon

Zoo Zlín získala dvě první místa v soutěži Bílý slon - za odchov dvojzoborožců indických v kategorii Ptáci a za pavilon slonů afrických v Karibuni v kategorii Stavba roku. Slavíme!

Objevte nové věci

Odborníci nesouhlasí se změnami v zákoně o zoologických zahradách

V Senátu v pátek 3. května proběhl kulatý stůl k novele zákona o zoologických zahradách, kterou připravuje ministerstvo životního prostředí. S novelou zákona odborníci nesouhlasí.

Objevte nové věci

Květen v Zoo Zlín

Květen je ve zlínské zoo nádherný, přijeďte se podívat! Areál rozzářily stovky kvetoucích rostlin a keřů, během víkendů nabízíme také komentované krmení.

Objevte nové věci