Novinka

Červnový ZooZOOM

Červnový ZooZOOM

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech, ukážeme nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry.

V červnovém čísle našeho občasníku Vám představíme nejcennější mláďata tygrů ussurijských v evropských chovech a také první odchov mořských rejnoků siba ománská v Evropě. Podíváme se, jak roste sameček medvěda pyskatého a pozveme na křtiny malého gibona stříbrného. Jeho kmotrou se v pátek 5. července stane oblíbené herečka Lenka Krobotová. Ukážeme Vám i nový dětský časopis ZOO Zlín pojmenovaný ZOOBĚŽNÍK, nabídneme KOMBO vstupenky a nové suvenýry. 

Pěkné počtení.

Aktuální číslo ke stažení najdete zde.

26.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci