Novinka

V celé zoo přijímáme eura!

V celé zoo přijímáme eura!

Vstupné do zoo a zámku Lešná, nákupy v shopech, platby v restauracích, v Chocolatérii nebo za dětské atrakce - to vše můžete zaplatit i v eurech. Na vybraných místech lze použít také platební karty.

Měníme nejen areál zoo, ale také se snažíme zlepšovat poskytované služby. V celém areálu přijímáme v hotovosti kromě českých korun také eura. Můžete jimi zaplatit vstupné do zoo a zámku Lešná a uhradit nákupy v našich zooshopech (v tomto případě lze využít pouze bankovky v hodnotě 5,10 a 20 euro, vracíme pak v českých korunách). Eura přijímají také všechny restaurace a provozovatelé dětských atrakcí. U hlavního vstupu do zoo je navíc k dispozici bankomat ČSOB.

Kromě hotovosti můžete na vybraných místech použít i platební karty. To platí pro úhradu vstupného do zoo a zámku Lešná, pro platby v zooshopech. Karty přijímají také restaurace Neapolitáno, Tyrol a Limpopo, Chocolatérie a ve stáncích Ice´n´Go.

Podrobné informace ohledně možností platby a kurzu euro najdete na https://www.zoozlin.eu/vstupne/.

 

25.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci