Novinka

V celé zoo přijímáme eura!

V celé zoo přijímáme eura!

Vstupné do zoo a zámku Lešná, nákupy v shopech, platby v restauracích, v Chocolatérii nebo za dětské atrakce - to vše můžete zaplatit i v eurech. Na vybraných místech lze použít také platební karty.

Měníme nejen areál zoo, ale také se snažíme zlepšovat poskytované služby. V celém areálu přijímáme v hotovosti kromě českých korun také eura. Můžete jimi zaplatit vstupné do zoo a zámku Lešná a uhradit nákupy v našich zooshopech (v tomto případě lze využít pouze bankovky v hodnotě 5,10 a 20 euro, vracíme pak v českých korunách). Eura přijímají také všechny restaurace a provozovatelé dětských atrakcí. U hlavního vstupu do zoo je navíc k dispozici bankomat ČSOB.

Kromě hotovosti můžete na vybraných místech použít i platební karty. To platí pro úhradu vstupného do zoo a zámku Lešná, pro platby v zooshopech. Karty přijímají také restaurace Neapolitáno, Tyrol a Limpopo, Chocolatérie a ve stáncích Ice´n´Go.

Podrobné informace ohledně možností platby a kurzu euro najdete na https://www.zoozlin.eu/vstupne/.

 

25.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Přidejte se do našeho projektu Dejme lvům novou šanci!

Dnes, 1.12., jsme spustili náš projekt DEJME LVŮM NOVOU ŠANCI. Přidejte se k nám a společně postavme nový domov pro zabavené lvy!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Seznamte se: náš nový jaguáří pár

S radostí vám představujeme náš nový jaguáří pár - samici Yunu a samce Akabo. Už jsou spolu!

Objevte nové věci

Dejme lvům novou šanci

Záchranné centrum pro lvy. Náš nový a průlomový projekt, který rozběhneme na začátku roku 2024. Přidáte se?

Objevte nové věci

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci