Novinka

V celé zoo přijímáme eura!

V celé zoo přijímáme eura!

Vstupné do zoo a zámku Lešná, nákupy v shopech, platby v restauracích, v Chocolatérii nebo za dětské atrakce - to vše můžete zaplatit i v eurech. Na vybraných místech lze použít také platební karty.

Měníme nejen areál zoo, ale také se snažíme zlepšovat poskytované služby. V celém areálu přijímáme v hotovosti kromě českých korun také eura. Můžete jimi zaplatit vstupné do zoo a zámku Lešná a uhradit nákupy v našich zooshopech (v tomto případě lze využít pouze bankovky v hodnotě 5,10 a 20 euro, vracíme pak v českých korunách). Eura přijímají také všechny restaurace a provozovatelé dětských atrakcí. U hlavního vstupu do zoo je navíc k dispozici bankomat ČSOB.

Kromě hotovosti můžete na vybraných místech použít i platební karty. To platí pro úhradu vstupného do zoo a zámku Lešná, pro platby v zooshopech. Karty přijímají také restaurace Neapolitáno, Tyrol a Limpopo, Chocolatérie a ve stáncích Ice´n´Go.

Podrobné informace ohledně možností platby a kurzu euro najdete na https://www.zoozlin.eu/vstupne/.

 

25.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci