Open Nav

Máme otevřeno od 27.4.

Úvod Novinky Máme otevřeno od 27.4.

Zlínská zoo po šesti týdnech znovu otevřela v pondělí 27. dubna svůj areál. Pro návštěvu zahrady platí určitá pravidla, která respektují pokyny vydané vládou České republiky pro otevření venkovních areálů zoo. Návštěva je nyní možná pouze se zakoupenou elektronickou vstupenkou nebo na základě předložení platné roční karty Zoo Zlín Family nebo kartonové vstupenky s roční platností. K dispozici je prozatím jen hlavní vstup, příležitosti otevíráme i sezónní. Aktuální info najdete vždy na našem Faceboku. Otevřeli jsme také všechny restaurace v areálu zoo, drobné občerstvení nabídnou formou okénkového prodeje. Areál zoo je přístupný od 8.30 do 18.00 hod.

Rozhodnutí vlády o změně termínu otevření venkovního areálu jsme přivítali s nadšením. „Je to pro nás skvělá zpráva, na kterou jsme netrpělivě čekali. Po celou dobu uzavření jsme se snažili připravit areál zoo na novou hlavní sezónu, během uplynulého víkendu jsme zajistili odpovídající úpravy dle vydaných pokynů vlády,“ uvedl ředitel zoo Roman Horský. Návštěva zoo tak bude možná pouze na základě zakoupení elektronických vstupenek na webu zoo. „Online vstupenky okamžitě po zaplacení doručíme na zadaný e-mail. Poprosíme návštěvníky, aby si je raději vytiskli, výrazně tak urychlíme průchod přes turnikety do areálu zahrady,“ přiblížila Romana Bujáčková z oddělení marketingu. V případě ročních permanentek bude vstup umožněn po předložení platné karty Zoo Zlín Family pracovníkům u turniketu.

V areálu zoo platí pro návštěvníky následující pravidla. Venkovní posezení u restaurací, pavilony a zámek Lešná zůstanou nadále uzavřené.

„Věřím, že naši návštěvníci uvedená opatření pochopí a budou je dodržovat. Zahrada teď vstupuje do nejkrásnějšího ročního období, celý areál rozkvétá, narodila se spousta mláďat. Během uzavření nás návštěvníci neskutečně podporovali, za šest týdnů nám zaslali neuvěřitelných 750 000 Kč, ať už zakoupení zboží v e-shopu, uzavřením sponzorské smlouvy nebo zasláním příspěvku do sbírky pro Zoo Zlín. Za tuto pomoc jim opravdu moc děkujeme, ukazuje se, jak moc mají lidé zlínskou zoo v oblibě. Konečně teď všechny můžeme opět přivítat v zahradě,“ vyzdvihl ředitel Roman Horský.

Máme otevřeno od 27.4.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín