Novinka

Zámek Lešná v novém!

Zámek Lešná v novém!

Od 1. dubna opět otevíráme zámek Lešná. A máme pro vás řadu novinek. Změnili jsme otevírací dobu, připravili nový průvodcovský výklad, poprvé se projdete zámeckou koupelnou.

Od 1. dubna po zimní přestávce opět otevíráme zámek Lešná. A tentokrát máme pro vás řadu novinek. Změnili jsme otevírací dobu, první prohlídku nabídneme již o půl 10. Těšit se můžete také na nový průvodcovský výklad, který představí životní příběh hraběcí rodiny Seilernů, bývalých majitelů zámku Lešná. Pro mateřské a základní školy připravujeme speciání prohlídky, ať už se zábavnými pracovními listy nebo třeba s výukou etikety. Nebudou chybět ani doprovodné programy, za 14 dní vás pozveme na speciální velikonoční návštěvu.

A ještě jedno překvapení. Poprvé v celé historii zámeckých prohlídek vás přímo provedeme zámeckou koupelnou. Vzhledem k tomu, že vznikla na konci 19. století, nezbývá než obdivovat nejen technickou zdatnost tehdejších řemeslníků, ale i pokrokovost samotných Seilernů.

Otevírací doba v dubnu:

pondělí           pouze objednané prohlídky

úterý-pátek    11.00, 13.00 a 15.00 hod.

víkendy            9.30-16.00 hod.
                           prohlídky v půlhodinových intervalech, poslední prohlídka v 15.30 hod.

Otevírací doba Velikonoce
čtvrtek 13.4.

9.30 - 16.00 hod.
prohlídky v hodinových intervalech, poslední prohlídka v 15.00 hod.

pátek 14.4.-pondělí 17.4.

9.30 - 18.00 hod.
prohlídky v půlhodinových intervalech, poslední prohlídka v 17.30 hod.

Těší se na vás průvodci zámku Lešná!

28.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Křest mláděte tapíra s Filmovým festivalem Zlín

V pondělí 5.6. se bude u nás slavit. Kvarteto herců Marek Lambora, Dana Morávková, Honza Čenský a Roman Vojtek pokřtí mládě tapíra čabrakového. Startujeme ve 13.00.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci