Novinka

Zámek Lešná v novém!

Zámek Lešná v novém!

Od 1. dubna opět otevíráme zámek Lešná. A máme pro vás řadu novinek. Změnili jsme otevírací dobu, připravili nový průvodcovský výklad, poprvé se projdete zámeckou koupelnou.

Od 1. dubna po zimní přestávce opět otevíráme zámek Lešná. A tentokrát máme pro vás řadu novinek. Změnili jsme otevírací dobu, první prohlídku nabídneme již o půl 10. Těšit se můžete také na nový průvodcovský výklad, který představí životní příběh hraběcí rodiny Seilernů, bývalých majitelů zámku Lešná. Pro mateřské a základní školy připravujeme speciání prohlídky, ať už se zábavnými pracovními listy nebo třeba s výukou etikety. Nebudou chybět ani doprovodné programy, za 14 dní vás pozveme na speciální velikonoční návštěvu.

A ještě jedno překvapení. Poprvé v celé historii zámeckých prohlídek vás přímo provedeme zámeckou koupelnou. Vzhledem k tomu, že vznikla na konci 19. století, nezbývá než obdivovat nejen technickou zdatnost tehdejších řemeslníků, ale i pokrokovost samotných Seilernů.

Otevírací doba v dubnu:

pondělí           pouze objednané prohlídky

úterý-pátek    11.00, 13.00 a 15.00 hod.

víkendy            9.30-16.00 hod.
                           prohlídky v půlhodinových intervalech, poslední prohlídka v 15.30 hod.

Otevírací doba Velikonoce
čtvrtek 13.4.

9.30 - 16.00 hod.
prohlídky v hodinových intervalech, poslední prohlídka v 15.00 hod.

pátek 14.4.-pondělí 17.4.

9.30 - 18.00 hod.
prohlídky v půlhodinových intervalech, poslední prohlídka v 17.30 hod.

Těší se na vás průvodci zámku Lešná!

28.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci