Novinka

Zámek Lešná již v březnu

Zámek Lešná již v březnu

Na první návštěvu zámku Lešná v areálu ZOO Zlín Vás pozveme již ve čtvrtek 29. března. Navíc se můžete těšit na jedinečnou velikonoční výzdobu!

Prohlídky na zámku Lešná v areálu ZOO Zlín začnou letos už ve čtvrtek 29. března. To znamená o tři dny dříve, než obvykle. Zámek Lešná navíc doslova rozzáří krásná velikonoční výzdoba. Můžete si tak příjemně zpestřit jarní procházku areálem zahrady.

Běžně začíná zámecká sezona 1. dubna, v letošním roce ale vzhledem k velikonočním prázdninám budou zámecké interiéry připravené na provoz s předstihem. Ve čtvrtek 29. března bude zámek otevřen od 10 do 16 hodin (prohlídky každou hodinu, poslední prohlídka začíná v 15.00). Od pátku 30. března do pondělí 2. dubna bude zámek otevřen od 9.30 do 18.00 hodin (poslední prohlídka v 17.30).

Vstupné do zámku: 50 Kč dospělí, 40 Kč studenti a senioři, 30 Kč děti (3 – 15 let).

Více informací najdete na www.zoozlin.eu, v záložce Zámek Lešná. Případně můžete napsat své dotazy na a e-mail: zamek@zoozlin.eu, nebo zavolat na tel. 577 577 110.

Těšíme se na Vás!
Průvodci zámku Lešná

 

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci