Novinka

Zámek Lešná již v březnu

Zámek Lešná již v březnu

Na první návštěvu zámku Lešná v areálu ZOO Zlín Vás pozveme již ve čtvrtek 29. března. Navíc se můžete těšit na jedinečnou velikonoční výzdobu!

Prohlídky na zámku Lešná v areálu ZOO Zlín začnou letos už ve čtvrtek 29. března. To znamená o tři dny dříve, než obvykle. Zámek Lešná navíc doslova rozzáří krásná velikonoční výzdoba. Můžete si tak příjemně zpestřit jarní procházku areálem zahrady.

Běžně začíná zámecká sezona 1. dubna, v letošním roce ale vzhledem k velikonočním prázdninám budou zámecké interiéry připravené na provoz s předstihem. Ve čtvrtek 29. března bude zámek otevřen od 10 do 16 hodin (prohlídky každou hodinu, poslední prohlídka začíná v 15.00). Od pátku 30. března do pondělí 2. dubna bude zámek otevřen od 9.30 do 18.00 hodin (poslední prohlídka v 17.30).

Vstupné do zámku: 50 Kč dospělí, 40 Kč studenti a senioři, 30 Kč děti (3 – 15 let).

Více informací najdete na www.zoozlin.eu, v záložce Zámek Lešná. Případně můžete napsat své dotazy na a e-mail: zamek@zoozlin.eu, nebo zavolat na tel. 577 577 110.

Těšíme se na Vás!
Průvodci zámku Lešná

 

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci