Novinka

Zámek Lešná již v březnu

Zámek Lešná již v březnu

Na první návštěvu zámku Lešná v areálu ZOO Zlín Vás pozveme již ve čtvrtek 29. března. Navíc se můžete těšit na jedinečnou velikonoční výzdobu!

Prohlídky na zámku Lešná v areálu ZOO Zlín začnou letos už ve čtvrtek 29. března. To znamená o tři dny dříve, než obvykle. Zámek Lešná navíc doslova rozzáří krásná velikonoční výzdoba. Můžete si tak příjemně zpestřit jarní procházku areálem zahrady.

Běžně začíná zámecká sezona 1. dubna, v letošním roce ale vzhledem k velikonočním prázdninám budou zámecké interiéry připravené na provoz s předstihem. Ve čtvrtek 29. března bude zámek otevřen od 10 do 16 hodin (prohlídky každou hodinu, poslední prohlídka začíná v 15.00). Od pátku 30. března do pondělí 2. dubna bude zámek otevřen od 9.30 do 18.00 hodin (poslední prohlídka v 17.30).

Vstupné do zámku: 50 Kč dospělí, 40 Kč studenti a senioři, 30 Kč děti (3 – 15 let).

Více informací najdete na www.zoozlin.eu, v záložce Zámek Lešná. Případně můžete napsat své dotazy na a e-mail: zamek@zoozlin.eu, nebo zavolat na tel. 577 577 110.

Těšíme se na Vás!
Průvodci zámku Lešná

 

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci