Novinka

Zámek Lešná již v březnu

Zámek Lešná již v březnu

Na první návštěvu zámku Lešná v areálu ZOO Zlín Vás pozveme již ve čtvrtek 29. března. Navíc se můžete těšit na jedinečnou velikonoční výzdobu!

Prohlídky na zámku Lešná v areálu ZOO Zlín začnou letos už ve čtvrtek 29. března. To znamená o tři dny dříve, než obvykle. Zámek Lešná navíc doslova rozzáří krásná velikonoční výzdoba. Můžete si tak příjemně zpestřit jarní procházku areálem zahrady.

Běžně začíná zámecká sezona 1. dubna, v letošním roce ale vzhledem k velikonočním prázdninám budou zámecké interiéry připravené na provoz s předstihem. Ve čtvrtek 29. března bude zámek otevřen od 10 do 16 hodin (prohlídky každou hodinu, poslední prohlídka začíná v 15.00). Od pátku 30. března do pondělí 2. dubna bude zámek otevřen od 9.30 do 18.00 hodin (poslední prohlídka v 17.30).

Vstupné do zámku: 50 Kč dospělí, 40 Kč studenti a senioři, 30 Kč děti (3 – 15 let).

Více informací najdete na www.zoozlin.eu, v záložce Zámek Lešná. Případně můžete napsat své dotazy na a e-mail: zamek@zoozlin.eu, nebo zavolat na tel. 577 577 110.

Těšíme se na Vás!
Průvodci zámku Lešná

 

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci