Novinka

Pralesničky v novém!

Pralesničky v novém!

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky chovatelé přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky mají nový domov. Chovatelé je přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Najdete je přímo v bujné vegetaci poblíž stávající expozice pro dracény a ropuchy kururu. Během Velikonoc tak poprvé uvidíte tyto nádherné obojživelníky v „rodném“ prostředí. Jejich domovinou jsou totiž deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky.

29.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci