Novinka

Pralesničky v novém!

Pralesničky v novém!

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky chovatelé přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky mají nový domov. Chovatelé je přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Najdete je přímo v bujné vegetaci poblíž stávající expozice pro dracény a ropuchy kururu. Během Velikonoc tak poprvé uvidíte tyto nádherné obojživelníky v „rodném“ prostředí. Jejich domovinou jsou totiž deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky.

29.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci