Novinka

Pralesničky v novém!

Pralesničky v novém!

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky chovatelé přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Je tady první stěhování ze zámeckých terárií. Pestrobarevné žabky pralesničky mají nový domov. Chovatelé je přemístili z podzemních prostor do nových terárií v tropické hale Yucatan.

Najdete je přímo v bujné vegetaci poblíž stávající expozice pro dracény a ropuchy kururu. Během Velikonoc tak poprvé uvidíte tyto nádherné obojživelníky v „rodném“ prostředí. Jejich domovinou jsou totiž deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky.

29.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci