Open Nav

Zdobení vánočního stromku

Úvod Novinky Zdobení vánočního stromku

Vánoční stromeček, který jsme již ozdobili světýlky a "zoobaňkami", jsme letos umístili přímo v prostoru hlavního vstupu. Budeme moc rádi, když nám s jeho další výzdobou pomůžete! Určitě máte spoustu originálních nápadů na vánoční ozdoby, takže pokud spojíme síly, bude letošní stromek Zoo Zlín opravdu jedinečný. Udělejte si k nám cestu během vánočních svátků a zanechte na našem stromečku svůj pomyslný "podpis" v podobě hezké ozdoby.

Pod stromečkem můžete také zanechat dárečky, které byste chtěli věnovat zvířatům. Využijeme například ořechy (lískové, vlašské, ostatní také, ale musí být natural – nepražené), ovesné vločky, rýže a luštěniny (čočka červená i obyčejná, fazole, mungo), ovoce mimo jablek, sušené ovoce (jablka, hrušky, švestky) nebo zeleninu.

U vánočního stromečku naleznete i speciální vánoční poštovní schránku. Pokud chcete naší zoo či svým oblíbeným zvířátkům popřát něco hezkého k Vánocům i do nového roku, můžete nám napsat či nakreslit přání a vložit do schránky. Pravidelně je budeme zveřejňovat na našem Facebooku.

Zdobení vánočního stromku Zdobení vánočního stromku Zdobení vánočního stromku Zdobení vánočního stromku

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín