Novinka

Nová trička zoo

Nová trička zoo

V prodejnách v areálu a také na našem e-shopu máme pro Vás zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín. Přijďte si vybrat!

V zooshopech v areálu a také na našem e-shopu na Vás čekají zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín! Letošní kolekci dominuje kombinace šedé a žluté barvy, připravila jsme však i oblíbenou růžovou pro malé slečny. Stačí kliknout na https://shop.zoozlin.eu/kategorie/2-darkove-predmety?subcat=textil a tričko může být během chvilky Vaše :)

Kromě triček můžete z kolekce brandového zboží ZOO Zlín vybírat také termo kelímky, skleničky, látkové tašky, batohy, kelímky NIckNack, magnetky nebo nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK. Nabízíme Vám i spoustu dárků ze zámku Lešná - vonné svíčky, vějíře s květinovým motivem, zvoneček, pohled s překvapením nebo koktejlovou sadu s 10 recepty na míchané nápoje, které na začátku 20. století pili tehdejší majitelé zámku Lešná - hrabata z rodu Seilernů.

18.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rodina vyder obrovských se rozrostla o 4 mláďata

Slavíme další chovatelský úspěch. V tropické hale Yucatan můžete obdivovat čtyři mláďata největších vyder na světě.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádný odchov marabu menšího

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch světového významu. Tím je odchov mláděte marabu menšího, vzácně chovaného čápa z jihovýchodní Asie.

Objevte nové věci

Cena hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná

Zoo Zlín získala prestižní Cenu hejtmana Zlínského kraje za opravu střechy zámku Lešná!

Objevte nové věci

Opět startuje komentované krmení

Po téměř tříleté pauze (covidová omezení) znovu rozbíháme oblíbené komentované krmení! Od 1.7. se na vás každý den těší naši komentátoři hned na 8 stanovištích. A nebudou chybět i jaguáři!

Objevte nové věci