Novinka

Nová trička zoo

Nová trička zoo

V prodejnách v areálu a také na našem e-shopu máme pro Vás zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín. Přijďte si vybrat!

V zooshopech v areálu a také na našem e-shopu na Vás čekají zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín! Letošní kolekci dominuje kombinace šedé a žluté barvy, připravila jsme však i oblíbenou růžovou pro malé slečny. Stačí kliknout na https://shop.zoozlin.eu/kategorie/2-darkove-predmety?subcat=textil a tričko může být během chvilky Vaše :)

Kromě triček můžete z kolekce brandového zboží ZOO Zlín vybírat také termo kelímky, skleničky, látkové tašky, batohy, kelímky NIckNack, magnetky nebo nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK. Nabízíme Vám i spoustu dárků ze zámku Lešná - vonné svíčky, vějíře s květinovým motivem, zvoneček, pohled s překvapením nebo koktejlovou sadu s 10 recepty na míchané nápoje, které na začátku 20. století pili tehdejší majitelé zámku Lešná - hrabata z rodu Seilernů.

18.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci