Novinka

Nová trička zoo

Nová trička zoo

V prodejnách v areálu a také na našem e-shopu máme pro Vás zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín. Přijďte si vybrat!

V zooshopech v areálu a také na našem e-shopu na Vás čekají zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín! Letošní kolekci dominuje kombinace šedé a žluté barvy, připravila jsme však i oblíbenou růžovou pro malé slečny. Stačí kliknout na https://shop.zoozlin.eu/kategorie/2-darkove-predmety?subcat=textil a tričko může být během chvilky Vaše :)

Kromě triček můžete z kolekce brandového zboží ZOO Zlín vybírat také termo kelímky, skleničky, látkové tašky, batohy, kelímky NIckNack, magnetky nebo nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK. Nabízíme Vám i spoustu dárků ze zámku Lešná - vonné svíčky, vějíře s květinovým motivem, zvoneček, pohled s překvapením nebo koktejlovou sadu s 10 recepty na míchané nápoje, které na začátku 20. století pili tehdejší majitelé zámku Lešná - hrabata z rodu Seilernů.

18.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci