Novinka

Nová trička zoo

Nová trička zoo

V prodejnách v areálu a také na našem e-shopu máme pro Vás zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín. Přijďte si vybrat!

V zooshopech v areálu a také na našem e-shopu na Vás čekají zbrusu nová dětská, dámská a pánská trička ZOO Zlín! Letošní kolekci dominuje kombinace šedé a žluté barvy, připravila jsme však i oblíbenou růžovou pro malé slečny. Stačí kliknout na https://shop.zoozlin.eu/kategorie/2-darkove-predmety?subcat=textil a tričko může být během chvilky Vaše :)

Kromě triček můžete z kolekce brandového zboží ZOO Zlín vybírat také termo kelímky, skleničky, látkové tašky, batohy, kelímky NIckNack, magnetky nebo nový dětský časopis ZOOBĚŽNÍK. Nabízíme Vám i spoustu dárků ze zámku Lešná - vonné svíčky, vějíře s květinovým motivem, zvoneček, pohled s překvapením nebo koktejlovou sadu s 10 recepty na míchané nápoje, které na začátku 20. století pili tehdejší majitelé zámku Lešná - hrabata z rodu Seilernů.

18.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci