Novinka

Tom Štverák běžel pro zoo

Tom Štverák běžel pro zoo

17. dubna absolvoval srdcař a skvělý běžec Tom Štverák na jeden zátah trasu dlouhou 205 km! Běžel pro Zoo Zlín a jak sám teď napsal, byla to prozatím nejtěžší výzva v jeho běžecké kariéře.

17. dubna absolvoval srdcař a skvělý běžec Tom Štverák na jeden zátah trasu dlouhou 205 km! Běžel pro Zoo Zlín a jak sám teď napsal, byla to prozatím nejtěžší výzva v jeho běžecké kariéře. Úplně poprvé zdolat uvedenou vzdálenost, navíc v neskutečně těžkých podmínkách. Na hřebenech Vsetínska bylo místy i metr sněhu. Tom odstartoval v sobotu 17.4. v 8.00 hod ze Zubří, doběhl v neděli 18.4. krátce před půlnocí. Hluboce smekáme před tímto úžasným výkonem!

A jak hodnotí zdolaných 205 km Tom Štverák?
Asi ještě pořádně moc nevím, co k tomu víc říct. By rozbitý, jak jsem ještě nikdy nebyl, a prošel jsem si tím největším peklem za celou moji kariéru. A to jak fyzickým, tak i psychickým. Už před startem vlastně nebylo nic dobře, ale rozhodl jsem se to i přes to všechno v čele s podmínkami zkusit. A teď toho rozhodně nelituju. Bylo to hodně intenzivní a “KRÁSA ULTRA” se ukázala v plné síle.  
Chci moc poděkovat úplně všem, kteří se na tomhle projektu jakkoliv podíleli. Bylo VÁS opravdu hodně v čele se supportem, sparingové na trati, fanoušci na startu, v cíli, po trati a taky doma, sponzoři a partneři, atd...
Jelikož je VÁS vážně moc, tak jedno velké DÍKY VŠEM ❤️.

Tom Štverák zavítá do areálu zoo příští týden 12.5. a předá nám dárkový šek na částku, kterou se podařilo v rámci registrace podporovatelů shromáždit.
Tome, moc a moc za zlínskou zoo děkujeme! Jste opravdu borec!

 

5.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci