Novinka

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

5. září se splnil náš velký chovatelský sen, z maďarské Zoo Sosto k nám přicestoval třicetiletý sloní samec Jack. První dny strávil uvnitř pavilonu, dopřáli jsme mu dostatek času, aby si zvyknul na nové prostředí. A pak už nic nebránilo tomu, abychom Jacka spojili se slonicemi a dvouletým slůnětem.

Přinášíme vám záběry úplně prvních společných okamžiků z pavilonu, který patří mezi tři největší zařízení svého druhu na světě. A brzy od našich slonů nabídneme další videozprávy:)

18.09. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Samce Jacka už uvidíte ve výběhu

Máme velkou radost! Samce Jacka, slonice Kali, Zolu, Ulu a dvouleté slůně Zyqarriho již společně uvidíte ve velkém travnatém výběhu v Karibuni.

Objevte nové věci