Novinka

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

5. září se splnil náš velký chovatelský sen, z maďarské Zoo Sosto k nám přicestoval třicetiletý sloní samec Jack. První dny strávil uvnitř pavilonu, dopřáli jsme mu dostatek času, aby si zvyknul na nové prostředí. A pak už nic nebránilo tomu, abychom Jacka spojili se slonicemi a dvouletým slůnětem.

Přinášíme vám záběry úplně prvních společných okamžiků z pavilonu, který patří mezi tři největší zařízení svého druhu na světě. A brzy od našich slonů nabídneme další videozprávy:)

18.09. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci