Novinka

Slonice Kali dnes porodila

Slonice Kali dnes porodila

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes v 7.30 hod. Je zdravé, vitální, slonice Kali je také v pořádku.

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes 6.6. v 7.30 hod. Je to sameček, je zdravý, vitální, slonice Kali je také v pořádku. Podle všech pozorování chovatelů i zbývající dvě slonice bez problémů přijaly nového člena a fungují jako sehraná rodina.

První hodiny malého slůněte patří k těm nejdůležitějším, Chceme proto celé skupině dopřát maximální klid, z tohoto důvodu jsme uzavřeli pavilon a také okolí venkovního výběhu. Věříme, že toto opatření pochopíte. 

Zítra přineseme další informace, sledujte proto náš Facebook a web.

 

6.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během Velikonoc k nám zavítalo 35 000 návštěvníků!

Děkujeme za Vaši fantastickou přízeň! Od čtvrtku 28. března do pondělí 1.4. si návštěvu zlínské zoo nenechalo ujít 35 190 návštěvníků.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Máme tři mláďata vyder obrovských!

Tři mláďata vyder obrovských, která se narodila letos na konci ledna, už uvidíte v tropické hale Yucatan. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Opět jsme odchovali čáje chocholaté

Máme velkou radost! Podařilo se nám navázat na loňský úspěch a opětovně odchovat 2 mláďata čáje chocholaté.

Objevte nové věci

Odchov supa chocholatého je světovým úspěchem!

Máme velkou radost. Po 8 letech chovu slavíme první úspěšný odchov supa chocholatého. Ve světě se za uplynulý rok podařilo odchovat pouze 5 mláďat tohoto afrického supa.

Objevte nové věci