Novinka

Slonice Kali dnes porodila

Slonice Kali dnes porodila

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes v 7.30 hod. Je zdravé, vitální, slonice Kali je také v pořádku.

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes 6.6. v 7.30 hod. Je to sameček, je zdravý, vitální, slonice Kali je také v pořádku. Podle všech pozorování chovatelů i zbývající dvě slonice bez problémů přijaly nového člena a fungují jako sehraná rodina.

První hodiny malého slůněte patří k těm nejdůležitějším, Chceme proto celé skupině dopřát maximální klid, z tohoto důvodu jsme uzavřeli pavilon a také okolí venkovního výběhu. Věříme, že toto opatření pochopíte. 

Zítra přineseme další informace, sledujte proto náš Facebook a web.

 

6.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Křest mláděte tapíra s Filmovým festivalem Zlín

V pondělí 5.6. se bude u nás slavit. Kvarteto herců Marek Lambora, Dana Morávková, Honza Čenský a Roman Vojtek pokřtí mládě tapíra čabrakového. Startujeme ve 13.00.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci