Novinka

Slonice Kali dnes porodila

Slonice Kali dnes porodila

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes v 7.30 hod. Je zdravé, vitální, slonice Kali je také v pořádku.

Obrovská radost! Dlouho očekávané první mládě slona afrického v České republice se narodilo dnes 6.6. v 7.30 hod. Je to sameček, je zdravý, vitální, slonice Kali je také v pořádku. Podle všech pozorování chovatelů i zbývající dvě slonice bez problémů přijaly nového člena a fungují jako sehraná rodina.

První hodiny malého slůněte patří k těm nejdůležitějším, Chceme proto celé skupině dopřát maximální klid, z tohoto důvodu jsme uzavřeli pavilon a také okolí venkovního výběhu. Věříme, že toto opatření pochopíte. 

Zítra přineseme další informace, sledujte proto náš Facebook a web.

 

6.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci