Open Nav

Vánoční strom rozsvícen!

Úvod Novinky Vánoční strom rozsvícen!

Letošní Vánoce jsme ve zlínské zoo přivítali v neděli 3. prosince. Společně jsme rozsvítíli vánoční strom na nádvoří zámku Lešná, rozzářila se také světelná vánoční výzdoba areálu. Slavnostní rozsvícení si nenechalo ujít téměř 800 návštěníků.

Vánočně laděný program odstartoval na nádvoří zámku Lešná v 14.30 hod. Nabídnul koledy, říkadla, vánoční tradice a zvyky ze Slovácka, konkrétně ze Skoronic u Kyjova, a to v podání skvělého folklórního souboru Děcka ze Skoronic. Pro všechny návštěvníky jsme zdarma nabídli vánoční punč, který v mrazivém počasí přišel vhod. V 15.00 hod. zavítal na nádvoří Mikuláš v doprovodu anděla a čerta. Za básničku nebo písničku s vánočním námětem každému "odvážlivci" věnoval hezký dárek ze zoo. Krátce po 15. hodině pak celá trojice společně s dětmi rozvítila vánoční jedličku.

Nenadělovala však jen zlínská zoo. Návštěvníci pod náš vánoční strom položili obrovskou záplavu dárků. Zvířáta si tak již teď pochutnávají na jablkách, mrkvi, sušeném pečivu, oříščích, semínkách. mandarinkách, pomeračních, ananasu nebo banánech. Moc a moc děkujeme!!

Od neděle 3. prosince do 1. ledna 2018 zlínskou zoo ozdobí světelná vánoční výzdoba. Prostory hlavního vstupu, zámecký park a zámek Lešná nabídnou typické vánoční motivy, v parku před zámkem Lešná pak můžete obdivovat světelné siluety exotických zvířat. Rodinu „zářících“ slonů, lvů, medvěda, tapírů, nosorožců, rejnoků, žirafy, tučňáků, lachtanů a supů v letošním roce rozšířila skupina klokanů.

Speciální dárek připravujeme i na Štědrý den. Všechny děti do 15 let budou mít v tento den vstup do zoo za symbolickou 1 Kč.

 

Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen! Vánoční strom rozsvícen!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín