Novinka

Děkujeme za pomoc!

Děkujeme za pomoc!

Milí návštěvníci, ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Moc Vám všem děkujeme!

Milí naši příznivci, fanoušci, návštěvníci, zkrátka všichni, kteří máte rádi Zoo Zlín,
jsme šťastni, že Vás máme! Ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Doslova jste náš e-shop zasypali, jsou Vás stovky, kteří si objednáváte zboží a berete zvíře na víkend. Je to teď docela fuška osobně balit všem zvířatům kufry a rozesílat návody na použití :) Tak mějte prosím s námi trpělivost.

Moc Vám děkujeme! Děkujeme za Vaši finanční pomoc a za Vaši úžasnou podporu. Přesně to je teď ten doping, který potřebujeme!
Snažíme se i my, stále komunikujeme s vládou ČR a jednotlivými ministerstvy o možnosti podpory zoo v těchto těžkých časech. Snad budeme úspěšní. 

Těšíme se na Vás a chystáme v areálu nová překvapení. Doufejme, že už to nebude dlouho trvat a zase se potkáme.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

PS: Pokud nás chcete podpořit, můžete si vybrat z různých možností. Děkujeme!

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci