Novinka

Děkujeme za pomoc!

Děkujeme za pomoc!

Milí návštěvníci, ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Moc Vám všem děkujeme!

Milí naši příznivci, fanoušci, návštěvníci, zkrátka všichni, kteří máte rádi Zoo Zlín,
jsme šťastni, že Vás máme! Ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Doslova jste náš e-shop zasypali, jsou Vás stovky, kteří si objednáváte zboží a berete zvíře na víkend. Je to teď docela fuška osobně balit všem zvířatům kufry a rozesílat návody na použití :) Tak mějte prosím s námi trpělivost.

Moc Vám děkujeme! Děkujeme za Vaši finanční pomoc a za Vaši úžasnou podporu. Přesně to je teď ten doping, který potřebujeme!
Snažíme se i my, stále komunikujeme s vládou ČR a jednotlivými ministerstvy o možnosti podpory zoo v těchto těžkých časech. Snad budeme úspěšní. 

Těšíme se na Vás a chystáme v areálu nová překvapení. Doufejme, že už to nebude dlouho trvat a zase se potkáme.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

PS: Pokud nás chcete podpořit, můžete si vybrat z různých možností. Děkujeme!

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Křest mláděte tapíra s Filmovým festivalem Zlín

V pondělí 5.6. se bude u nás slavit. Kvarteto herců Marek Lambora, Dana Morávková, Honza Čenský a Roman Vojtek pokřtí mládě tapíra čabrakového. Startujeme ve 13.00.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci