Novinka

Děkujeme za pomoc!

Děkujeme za pomoc!

Milí návštěvníci, ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Moc Vám všem děkujeme!

Milí naši příznivci, fanoušci, návštěvníci, zkrátka všichni, kteří máte rádi Zoo Zlín,
jsme šťastni, že Vás máme! Ta neuvěřitelná pomoc, která už běží celý rok a která na začátku tohoto týdne vyletěla do vesmírných výšek, nám bere dech. Doslova jste náš e-shop zasypali, jsou Vás stovky, kteří si objednáváte zboží a berete zvíře na víkend. Je to teď docela fuška osobně balit všem zvířatům kufry a rozesílat návody na použití :) Tak mějte prosím s námi trpělivost.

Moc Vám děkujeme! Děkujeme za Vaši finanční pomoc a za Vaši úžasnou podporu. Přesně to je teď ten doping, který potřebujeme!
Snažíme se i my, stále komunikujeme s vládou ČR a jednotlivými ministerstvy o možnosti podpory zoo v těchto těžkých časech. Snad budeme úspěšní. 

Těšíme se na Vás a chystáme v areálu nová překvapení. Doufejme, že už to nebude dlouho trvat a zase se potkáme.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

PS: Pokud nás chcete podpořit, můžete si vybrat z různých možností. Děkujeme!

12.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci