Novinka

Pavilony již otevřeny!

Pavilony již otevřeny!

Od 25. května plně obnovujeme standardní provoz. Otevíráme pavilony, vnitřní části restaurací a navíc snižujeme cenu elektronických vstupenek!

Zlínská zoo od 25. května plně obnovila svůj standardní provoz. Zpřístupnili jsme všechny pavilony včetně Zátoky rejnoků a tropické haly, výrazně zlevnili elektronické vstupenky, které nyní platí 6 měsíců. Při jejich zakoupení ušetříte desítky korun ve srovnání s cenou vstupenek ve vstupních pokladnách. Od 30. května Vás znovu pozveme na prohlídku zámku Lešná

Uvolnění stávajících opatřeních jsme velmi přivítali. „Když jsme 27. dubna po šesti týdnech znovu otevřeli areál zoo, věřili jsme, že si návštěvníci k nám najdou cestu. Zájem o návštěvu zahrady nás mile překvapil, proto jsme se rozhodli společně s otevřením vnitřních expozic přijít s další novinkou v rámci poskytovaných služeb. Od pondělí 25. května velmi výrazně zvýhodníme cenu elektronických vstupenek. Ve srovnání s osobní vstupenkou zakoupenou na pokladně tak lidé ušetří 30 korun, v případě rodinného vstupného dokonce 80,“ přiblížil ředitel Roman Horský. Elektronické vstupenky si můžete zakoupit v pohodlí domova na webu zoo (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/), případně i u vstupu do zoo. Platí po dobu 6 měsíců. Po úhradě platební kartou je okamžitě doručíme na e-mail. Při průchodu přes vstupní turniket stačí vstupenku s QR kódem otevřít v mobilním telefonu nebo použít její tištěnou formu. Od pondělí 25. května jsme otevřeli také pokladny hlavního a v případě hezkého počasí i sezónního vstupu. K dispozici je i prodejna zooshopu poblíž sezónního vstupu.

Pavilony jsou přístupné za dodržení hygienických a bezpečnostních podmínek bez omezení. Jedinou výjimkou je Zátoka rejnoků. „K rejnokům lidé mohou, není ale povolenou je hladit a krmit. V areálu zoo teď lidé často používají připravenou dezinfekci, kontaminace vody u rejnoků by mohla mít fatální následky. Věříme, že návštěvníci toto naše opatření pochopí. Chtěli jsme jim dopřát možnost rejnoky opět alespoň uvidět,“ doplnil Horský.

Od pondělí 25. května již nemusíte při pohybu v areálu zoo používat roušky, ochrana dýchacích cest je však stále povinná v případě návštěvy pavilonů, vnitřních částí restaurací nebo prodejny suvenýrů. V platnosti i nadále zůstává dodržování odstupů alespoň 2 metry. 

22.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Čtvrté mládě tapíra čabrakového

Na konci prosince 2022 se ve zlínské zoo narodilo čtvrté mládě tapíra čabrakového. Tentokrát je to sameček, kterého chovatelé pojmenovali Coffee.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Přihlašování na tábory již v sobotu 4.2.2023!

I letošní prázdniny provedeme Vaše děti čtyřmi kontinety a pohádkovým zámkem. Takže vzhůru za neopakovatelnými zážitky!

Objevte nové věci

Rok 2022 - nejúspěšnější rok v historii zoo

Hlásíme nový návštěvnický rekord! V roce 2022 k nám zavítalo téměř 800 000 návštěvníků. DĚKUJEME!!!

Objevte nové věci

Přejeme vám šťastný a úspěšný rok 2023!

Všem našim návštěvníkům děkujeme za neutuchající přízeň a přejeme hezký nový rok 2023!

Objevte nové věci