Novinka

Pavilony již otevřeny!

Pavilony již otevřeny!

Od 25. května plně obnovujeme standardní provoz. Otevíráme pavilony, vnitřní části restaurací a navíc snižujeme cenu elektronických vstupenek!

Zlínská zoo od 25. května plně obnovila svůj standardní provoz. Zpřístupnili jsme všechny pavilony včetně Zátoky rejnoků a tropické haly, výrazně zlevnili elektronické vstupenky, které nyní platí 6 měsíců. Při jejich zakoupení ušetříte desítky korun ve srovnání s cenou vstupenek ve vstupních pokladnách. Od 30. května Vás znovu pozveme na prohlídku zámku Lešná

Uvolnění stávajících opatřeních jsme velmi přivítali. „Když jsme 27. dubna po šesti týdnech znovu otevřeli areál zoo, věřili jsme, že si návštěvníci k nám najdou cestu. Zájem o návštěvu zahrady nás mile překvapil, proto jsme se rozhodli společně s otevřením vnitřních expozic přijít s další novinkou v rámci poskytovaných služeb. Od pondělí 25. května velmi výrazně zvýhodníme cenu elektronických vstupenek. Ve srovnání s osobní vstupenkou zakoupenou na pokladně tak lidé ušetří 30 korun, v případě rodinného vstupného dokonce 80,“ přiblížil ředitel Roman Horský. Elektronické vstupenky si můžete zakoupit v pohodlí domova na webu zoo (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/), případně i u vstupu do zoo. Platí po dobu 6 měsíců. Po úhradě platební kartou je okamžitě doručíme na e-mail. Při průchodu přes vstupní turniket stačí vstupenku s QR kódem otevřít v mobilním telefonu nebo použít její tištěnou formu. Od pondělí 25. května jsme otevřeli také pokladny hlavního a v případě hezkého počasí i sezónního vstupu. K dispozici je i prodejna zooshopu poblíž sezónního vstupu.

Pavilony jsou přístupné za dodržení hygienických a bezpečnostních podmínek bez omezení. Jedinou výjimkou je Zátoka rejnoků. „K rejnokům lidé mohou, není ale povolenou je hladit a krmit. V areálu zoo teď lidé často používají připravenou dezinfekci, kontaminace vody u rejnoků by mohla mít fatální následky. Věříme, že návštěvníci toto naše opatření pochopí. Chtěli jsme jim dopřát možnost rejnoky opět alespoň uvidět,“ doplnil Horský.

Od pondělí 25. května již nemusíte při pohybu v areálu zoo používat roušky, ochrana dýchacích cest je však stále povinná v případě návštěvy pavilonů, vnitřních částí restaurací nebo prodejny suvenýrů. V platnosti i nadále zůstává dodržování odstupů alespoň 2 metry. 

22.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci

Zoo Zlín je ekonomickým tygrem mezi zoologickými zahradami

A to doslova. Dokážeme si totiž pokrýt 91 % našich nákladů. Naše soběstačnost tak patří mezi ty nejvyšší v rámci světových zoo.

Objevte nové věci