Novinka

Výhodné on-line vstupenky

Výhodné on-line vstupenky

Pro návštěvu zoo doporučujeme využít výhodné on-line vstupenky. Platí 6 měsíců od data zakoupení, navíc můžete ušetřit desítky korun ve srovnání s cenou v pokladně zoo.

Pro návštěvu zoo doporučujeme využít výhodné on-line vstupenky. Platí 6 měsíců od data zakoupení!, navíc ušetříte!

V případě zakoupení dospělé nebo dětské vstupenky úspora činí 30 Kč za osobu, u rodinné vstupenky je to dokonce 80 Kč. Elektronické vstupenky si můžete zakoupit v pohodlí domova na webu zoo (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/), případně i přímo u vstupu do zoo. Po úhradě platební kartou je okamžitě doručíme na Váš e-mail. Při průchodu přes vstupní turniket stačí vstupenku s QR kódem otevřít v mobilním telefonu nebo použít její tištěnou formu. Nemusíte se obávat uplatnění u turniketů, naši pracovníci Vám rádi se vším pomohou.

Těšíme se na Vás!
Vaše Zoo Zlín

28.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci