Novinka

Výhodné on-line vstupenky

Výhodné on-line vstupenky

Pro návštěvu zoo doporučujeme využít výhodné on-line vstupenky. Platí 6 měsíců od data zakoupení, navíc můžete ušetřit desítky korun ve srovnání s cenou v pokladně zoo.

Pro návštěvu zoo doporučujeme využít výhodné on-line vstupenky. Platí 6 měsíců od data zakoupení!, navíc ušetříte!

V případě zakoupení dospělé nebo dětské vstupenky úspora činí 30 Kč za osobu, u rodinné vstupenky je to dokonce 80 Kč. Elektronické vstupenky si můžete zakoupit v pohodlí domova na webu zoo (https://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/), případně i přímo u vstupu do zoo. Po úhradě platební kartou je okamžitě doručíme na Váš e-mail. Při průchodu přes vstupní turniket stačí vstupenku s QR kódem otevřít v mobilním telefonu nebo použít její tištěnou formu. Nemusíte se obávat uplatnění u turniketů, naši pracovníci Vám rádi se vším pomohou.

Těšíme se na Vás!
Vaše Zoo Zlín

28.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci