Novinka

On-line vstupenky slaví úspěch!

On-line vstupenky slaví úspěch!

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, tato nabídka se setkává s velkým ohlasem.

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, zakoupení levnější online vstupenky se setkává s velmi příznivým ohlasem. Za 3 týdny si návštěvníci koupili více než 2 300 elektronických vstupenek.

V nabídce jsou prozatím vstupenky do zoo pro dospělé a pro děti. Platí půl roku, jsou navíc levnější než při zakoupení v pokladně zoo. Po úhradě platební kartou Vám vstupenky ihned zašleme ve formátu PDF na zadanou emailovou adresu.

Vstupenku pak vytisknětě (nutno nastavit standartní kvalitu tisku, jinak nelze QR kod identifikovat!) nebo otevřete zaslané PDF ve Vašem mobilu (nelze použít tablet!). Platný QR kód na vstupence vložte do čtečky turniketu u vstupu do zoo. Pro online vstupenku použijte pouze turniket pro vstup s kočárky. Právě zde je totiž umístěna speciální čtečka pro QR kód.

Elektronické vstupenky zakoupíte na http://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/.

 

16.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci