Novinka

On-line vstupenky slaví úspěch!

On-line vstupenky slaví úspěch!

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, tato nabídka se setkává s velkým ohlasem.

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, zakoupení levnější online vstupenky se setkává s velmi příznivým ohlasem. Za 3 týdny si návštěvníci koupili více než 2 300 elektronických vstupenek.

V nabídce jsou prozatím vstupenky do zoo pro dospělé a pro děti. Platí půl roku, jsou navíc levnější než při zakoupení v pokladně zoo. Po úhradě platební kartou Vám vstupenky ihned zašleme ve formátu PDF na zadanou emailovou adresu.

Vstupenku pak vytisknětě (nutno nastavit standartní kvalitu tisku, jinak nelze QR kod identifikovat!) nebo otevřete zaslané PDF ve Vašem mobilu (nelze použít tablet!). Platný QR kód na vstupence vložte do čtečky turniketu u vstupu do zoo. Pro online vstupenku použijte pouze turniket pro vstup s kočárky. Právě zde je totiž umístěna speciální čtečka pro QR kód.

Elektronické vstupenky zakoupíte na http://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/.

 

16.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci