Novinka

On-line vstupenky slaví úspěch!

On-line vstupenky slaví úspěch!

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, tato nabídka se setkává s velkým ohlasem.

Na konci července jsme spustili prodej elektronických vstupenek s okamžitým doručením. A jak se ukazuje, zakoupení levnější online vstupenky se setkává s velmi příznivým ohlasem. Za 3 týdny si návštěvníci koupili více než 2 300 elektronických vstupenek.

V nabídce jsou prozatím vstupenky do zoo pro dospělé a pro děti. Platí půl roku, jsou navíc levnější než při zakoupení v pokladně zoo. Po úhradě platební kartou Vám vstupenky ihned zašleme ve formátu PDF na zadanou emailovou adresu.

Vstupenku pak vytisknětě (nutno nastavit standartní kvalitu tisku, jinak nelze QR kod identifikovat!) nebo otevřete zaslané PDF ve Vašem mobilu (nelze použít tablet!). Platný QR kód na vstupence vložte do čtečky turniketu u vstupu do zoo. Pro online vstupenku použijte pouze turniket pro vstup s kočárky. Právě zde je totiž umístěna speciální čtečka pro QR kód.

Elektronické vstupenky zakoupíte na http://www.zoozlin.eu/on-line-vstupenky-levneji/.

 

16.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci

Zoo Zlín je ekonomickým tygrem mezi zoologickými zahradami

A to doslova. Dokážeme si totiž pokrýt 91 % našich nákladů. Naše soběstačnost tak patří mezi ty nejvyšší v rámci světových zoo.

Objevte nové věci