Novinka

Krmení tučňáků

Krmení tučňáků

V rámci enrichmentu chovatelé zpestřují zvířatům jejich život v zoo. U tučňáků tato "zábava" probíhá hned dvakrát denně při krmení. Je tu další video ze seriálu Zoo Zlín jde za Vámi.

Nedávno jsme Vám ukázali, jak chovatelé v rámci enrichmentu zpestřují lachtanům jejich život v zoo. Obdobná "zábava" při krmení probíhá také u tučňáků Humboldtových, a to hned dvakrát denně. A protože k nám pořád ještě nemůžete, zveme vás k tučňákům prostřednictvím našeho videa ze seriálu Zoo Zlín jde za Vámi..

8.01. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci