Novinka

Opět startuje komentované krmení

Opět startuje komentované krmení

Po téměř tříleté pauze (covidová omezení) znovu rozbíháme oblíbené komentované krmení! Od 1.7. se na vás každý den těší naši komentátoři hned na 8 stanovištích. A nebudou chybět i jaguáři!

Bezpochyby nejatraktivnější novinkou v programu komentování se stane naše jaguáří dvojka Yuna a Dany. Jsou totiž prvními šelmami, u kterých můžete vidět nejen krmení ale také jejich trénink. 

Podobně jako v minulých letech vám komentátoři v červenci a srpnu každý den představí nejoblíbenější obyvatele naší zahrady. Připravili jsme pro vás celkem 8 různých stanovišť, na kterých se v daném čase dozvíte řadu zajímavostí. U většiny zvířat je povídání navíc spojeno i s krmením.

čas místo
10:00 tučňáci
10:30 lachtani
10:45 vydry
11:45 žirafy
12:15 surikaty
12:45 sloni
13:30 jaguáři
14:00 lachtani
14:30 rejnoci
15:00 tučňáci

Těšíme se na Vás!

1.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci