Novinka

Opět startuje komentované krmení

Opět startuje komentované krmení

Po téměř tříleté pauze (covidová omezení) znovu rozbíháme oblíbené komentované krmení! Od 1.7. se na vás každý den těší naši komentátoři hned na 8 stanovištích. A nebudou chybět i jaguáři!

Bezpochyby nejatraktivnější novinkou v programu komentování se stane naše jaguáří dvojka Yuna a Dany. Jsou totiž prvními šelmami, u kterých můžete vidět nejen krmení ale také jejich trénink. 

Podobně jako v minulých letech vám komentátoři v červenci a srpnu každý den představí nejoblíbenější obyvatele naší zahrady. Připravili jsme pro vás celkem 8 různých stanovišť, na kterých se v daném čase dozvíte řadu zajímavostí. U většiny zvířat je povídání navíc spojeno i s krmením.

čas místo
10:00 tučňáci
10:30 lachtani
10:45 vydry
11:45 žirafy
12:15 surikaty
12:45 sloni
13:30 jaguáři
14:00 lachtani
14:30 rejnoci
15:00 tučňáci

Těšíme se na Vás!

1.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci