Open Nav

Jak můžu pomoct zoo

Úvod Návštěva ZOO Jak můžu pomoct zoo

Zlínská zoo je opět uzavřena. Prozatím jen do 25. října, ale nikdo neví, jaký "scénář" pak bude následovat. Ještě jsme se ani pořádně nevzpamatovali z jarního šestitýdenního uzavření a už opět řešíme propad vlastních příjmů. Na rozdíl od jiných kulturních organizacích patří zoologické zahrady všeobecně mezi zařízení s vysokou mírou soběstačnosti, tj. schopnosti pokrýt své náklady vlastními příjmy. Pro Zoo Zlín to platí dvojnásob, naše soběstačnost dosahuje 80 % a je nejvyšší v rámci všech českých zoo. To, co před pandemií bylo velkou výhodou, se v době uzavření areálu ukazuje jako velký handicap. Jako příspěvková organizace opět s velkou pravděpodobností nedosáhneme na finanční pomoc, kterou by případně poskytnul stát.

Budeme moc rádi, když nás nyní opět podpoříte svými nákupy zboží, ročních karet a ročních vstupenek, sponzorskými dary a také příspěvky na sbírkové konto Zoo Zlín. Hluboce si vážíme Vaší neutuchající přízně a podpory, která plně potvrzuje, jak moc je Zoo Zlín mezi návštěvníky oblíbená, jak ji máte rádi.

Děkujeme Vám!! My na Vás opět počkáme!

Vaše Zoo Zlín ❤️


Jak nám můžete nyní pomoct?

1. Zakoupit sobě nebo svým blízkým roční čipové karty Family, vstupenky s roční platností nebo dárkový poukaz na kartu Family či vstupenky.

2. Prostřednictvím sponzorství si pořídit nového člena rodiny a přispět mu na dobroty.

3. Přispět libovolnou částkou na sbírkové konto Zoo Zlín - každá koruna nám pomůže.
    číslo konta: 86-2155000207/0100

4. Zakoupit dárek v našem e-shopu. Uděláte tak radost hned dvakrát - podpoříte zoo a potěšíte sebe či blízké originálním dárkem.

 

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín