Jak můžu pomoct zoo

Zlínská zoo je od 18. prosince stále uzavřena. Rok 2020 jsme s vypětím všech sil a pořádným "utažením kohoutků" nějak zvládli. Dle současných opatřeních je však již nyní zřejmé, že rok 2021 bude pro nás mnohem náročnější. Začínáme se docela obávat o osud chovaných zvířat, o naše zaměstnance a také o budoucnost našich záchranných programů.

Na rozdíl od jiných kulturních organizací patří zoologické zahrady všeobecně mezi zařízení s vysokou mírou soběstačnosti, tj. schopnosti pokrýt své náklady vlastními příjmy. Pro Zoo Zlín to platí dvojnásob, naše soběstačnost dosahuje 80 % a je nejvyšší v rámci všech českých zoo. To, co před pandemií bylo velkou výhodou, se v době uzavření areálu ukazuje jako velký handicap. Jako příspěvková organizace jsme navíc vyloučeni z možnosti požádat stát o finanční kompenzace v důsledku uzavření zoo při pandemii covidu.

Budeme opravdu moc rádi, když nám pomůžete svými nákupy zboží, ročních karet a ročních vstupenek, sponzorskými dary a také příspěvky na sbírkové konto Zoo Zlín. Nebo když si virtuálně vezmete vybrané zvíře na víkend. Hluboce si vážíme Vaší neutuchající přízně a podpory, která plně potvrzuje, jak moc je Zoo Zlín mezi návštěvníky oblíbená, jak moc ji máte rádi.

Děkujeme Vám!! My na Vás počkáme!

Vaše Zoo Zlín ❤️


Jak nám můžete nyní pomoct?

1. Zakoupit sobě nebo svým blízkým roční čipové karty Family, vstupenky s roční platností nebo dárkový poukaz na kartu Family či vstupenky.

2. Prostřednictvím sponzorství si pořídit nového člena rodiny a přispět mu na dobroty.

3. Přispět libovolnou částkou na sbírkové konto Zoo Zlín - každá koruna nám pomůže.
    číslo konta: 86-2155000207/0100

4. Zakoupit dárek v našem e-shopu. Uděláte tak radost hned dvakrát - podpoříte zoo a potěšíte sebe či blízké originálním dárkem.

5. Virtuálně pozvat zvíře na víkend - pomůžete nám a také si třeba splníte svůj dávný sen :)