Novinka

Úprava hlavního vstupu do zoo

Úprava hlavního vstupu do zoo

Od 14. února rozbíháme úpravu hlavního vstupu do zoo. Pro návštěvu zoo jsme tak na hlavním vstupu připravili náhradní pokladny i vstupní prostor.

Úprava prostoru hlavního vstupu potrvá do konce března 2022. V rámci "proměny" vznikne nová pergola, která příjemně zastíní vstupní turnikety, a nový výstupní otočný turniket. 

Pro realizaci úprav jsme museli uzavřít celý přístupový prostor hlavního vstupu a také vstupní turnikety. Pro nákup vstupenek využijte prosím náhradní pokladny v budově ostrahy zoo. U této budovy je nyní i náhradní vstup do zoo včetně vstupu se zvýhodněnými elektronickými vstupenkami. Pro východ z areálu bude sloužit opět prostor v blízkosti budovy ostrahy.

Vstup do prodejny zooshopu je možný přímo z areálu zoo, a to průchodem kolem budovy zooshopu.

14.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci