Novinka

Úprava hlavního vstupu do zoo

Úprava hlavního vstupu do zoo

Od 14. února rozbíháme úpravu hlavního vstupu do zoo. Pro návštěvu zoo jsme tak na hlavním vstupu připravili náhradní pokladny i vstupní prostor.

Úprava prostoru hlavního vstupu potrvá do konce března 2022. V rámci "proměny" vznikne nová pergola, která příjemně zastíní vstupní turnikety, a nový výstupní otočný turniket. 

Pro realizaci úprav jsme museli uzavřít celý přístupový prostor hlavního vstupu a také vstupní turnikety. Pro nákup vstupenek využijte prosím náhradní pokladny v budově ostrahy zoo. U této budovy je nyní i náhradní vstup do zoo včetně vstupu se zvýhodněnými elektronickými vstupenkami. Pro východ z areálu bude sloužit opět prostor v blízkosti budovy ostrahy.

Vstup do prodejny zooshopu je možný přímo z areálu zoo, a to průchodem kolem budovy zooshopu.

14.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci