Novinka

Úprava hlavního vstupu do zoo

Úprava hlavního vstupu do zoo

Od 14. února rozbíháme úpravu hlavního vstupu do zoo. Pro návštěvu zoo jsme tak na hlavním vstupu připravili náhradní pokladny i vstupní prostor.

Úprava prostoru hlavního vstupu potrvá do konce března 2022. V rámci "proměny" vznikne nová pergola, která příjemně zastíní vstupní turnikety, a nový výstupní otočný turniket. 

Pro realizaci úprav jsme museli uzavřít celý přístupový prostor hlavního vstupu a také vstupní turnikety. Pro nákup vstupenek využijte prosím náhradní pokladny v budově ostrahy zoo. U této budovy je nyní i náhradní vstup do zoo včetně vstupu se zvýhodněnými elektronickými vstupenkami. Pro východ z areálu bude sloužit opět prostor v blízkosti budovy ostrahy.

Vstup do prodejny zooshopu je možný přímo z areálu zoo, a to průchodem kolem budovy zooshopu.

14.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslavy u slonů afrických

V neděli 4.6. jsme společně s návštěvníky oslavili 2. narozeniny slůněte a 20 let chovu slonů afrických. A byla to oslava jaksepatří :)

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci