Novinka

Úprava hlavního vstupu do zoo

Úprava hlavního vstupu do zoo

Od 14. února rozbíháme úpravu hlavního vstupu do zoo. Pro návštěvu zoo jsme tak na hlavním vstupu připravili náhradní pokladny i vstupní prostor.

Úprava prostoru hlavního vstupu potrvá do konce března 2022. V rámci "proměny" vznikne nová pergola, která příjemně zastíní vstupní turnikety, a nový výstupní otočný turniket. 

Pro realizaci úprav jsme museli uzavřít celý přístupový prostor hlavního vstupu a také vstupní turnikety. Pro nákup vstupenek využijte prosím náhradní pokladny v budově ostrahy zoo. U této budovy je nyní i náhradní vstup do zoo včetně vstupu se zvýhodněnými elektronickými vstupenkami. Pro východ z areálu bude sloužit opět prostor v blízkosti budovy ostrahy.

Vstup do prodejny zooshopu je možný přímo z areálu zoo, a to průchodem kolem budovy zooshopu.

14.02. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci