Novinka

Ohlédnutí za Halloweenem

Ohlédnutí za Halloweenem

Oslavy Halloweenu ve zlínské zoo si nenechalo ujít téměř 22 000 návštěvníků! Děkujeme za vaši přízeň a zájem, za vaše krásné vzkazy a hodnocení!

Zábavná a nápaditá halloweenská výzdoba z dílny našich zahradníků, pestrý doprovodný program, ve kterém nechybělo třeba dlabání dýní, Škola čar a kouzel, dětské halloweenské prohlídky zámku Lešná nebo strašidelná noční stezka s 25 strašidly, a také, až na jeden den, příjemné počasí. To vše přispělo k mimořádné návštěvnosti zlínské zoo v závěru října. Od čtvrtku 26. do neděle 29. října si k nám našlo cestu 21 595 návštěvníků. Děkujeme!!!

Hitem letošního Halloweenu se staly dětské halloweenské prohlídky zámku. Speciální prohlídku s upírem, Bílou paní a čarodějnicí si od čtvrtku do neděle nenechalo ujít 1 290 malých i velkých návštěvníků. Děti v zámku poznávaly čarovné bylinky, zachraňovaly miminka netopýrů před zlým obřím pavoukem, skládaly halloweenské puzzle. Za odvahu a statečnost si každý malý účastník odnesl milý dárek na památku.

První oslavy Halloweenu jsme uspořádali v roce 2014. Právě v tomto roce náš tým zahradníků poprvé připravil nápaditá a zábavná aranžmá, která bavila malé i velké návštěvníky. Další rok jsme přidali dětské prohlídky s čarodějnicemi, pak stanoviště s úkoly, velký rej nejrůznějších strašidel, zkrátka každý následující rok jsme nabídli nějaké nové překvapení. Zájem o Halloween byl rok od roku větší, proto z původních víkendových tu máme nyní již několikadenní oslavy Halloweenu. A máme velkou radost, že se vám náš Halloween líbí a že vás baví.

Halloweenskou výzdobu si u nás můžete užít ještě do pondělí 6. listopadu. A současně vás všechny zveme na Halloween 2024. Do diářů zapište termín 26.-30. října 2024. Bude to jubilejní 10. ročník, máte se na co těšit!

30.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci