Novinka

Ohlédnutí za Halloweenem

Ohlédnutí za Halloweenem

Oslavy Halloweenu ve zlínské zoo si nenechalo ujít téměř 22 000 návštěvníků! Děkujeme za vaši přízeň a zájem, za vaše krásné vzkazy a hodnocení!

Zábavná a nápaditá halloweenská výzdoba z dílny našich zahradníků, pestrý doprovodný program, ve kterém nechybělo třeba dlabání dýní, Škola čar a kouzel, dětské halloweenské prohlídky zámku Lešná nebo strašidelná noční stezka s 25 strašidly, a také, až na jeden den, příjemné počasí. To vše přispělo k mimořádné návštěvnosti zlínské zoo v závěru října. Od čtvrtku 26. do neděle 29. října si k nám našlo cestu 21 595 návštěvníků. Děkujeme!!!

Hitem letošního Halloweenu se staly dětské halloweenské prohlídky zámku. Speciální prohlídku s upírem, Bílou paní a čarodějnicí si od čtvrtku do neděle nenechalo ujít 1 290 malých i velkých návštěvníků. Děti v zámku poznávaly čarovné bylinky, zachraňovaly miminka netopýrů před zlým obřím pavoukem, skládaly halloweenské puzzle. Za odvahu a statečnost si každý malý účastník odnesl milý dárek na památku.

První oslavy Halloweenu jsme uspořádali v roce 2014. Právě v tomto roce náš tým zahradníků poprvé připravil nápaditá a zábavná aranžmá, která bavila malé i velké návštěvníky. Další rok jsme přidali dětské prohlídky s čarodějnicemi, pak stanoviště s úkoly, velký rej nejrůznějších strašidel, zkrátka každý následující rok jsme nabídli nějaké nové překvapení. Zájem o Halloween byl rok od roku větší, proto z původních víkendových tu máme nyní již několikadenní oslavy Halloweenu. A máme velkou radost, že se vám náš Halloween líbí a že vás baví.

Halloweenskou výzdobu si u nás můžete užít ještě do pondělí 6. listopadu. A současně vás všechny zveme na Halloween 2024. Do diářů zapište termín 26.-30. října 2024. Bude to jubilejní 10. ročník, máte se na co těšit!

30.10. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Hyenky hřivnaté mají mláďata!

Máme tu další světový chovatelský úspěch! Poprvé v historii se radujeme z mláďat hyenek hřivnatých. Pro vás, návštěvníky, navíc u expozice hyenek spouštíme přímý přenos z jejich ubikace.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

PRVNÍ PŘÍMÉ POZOROVÁNÍ KRASCE DUBOVÉHO V ZOO ZLÍN

V zámeckém parku se poprvé podařilo zdokumentovat výskyt vzácného krasce dubového.

Objevte nové věci

Už známe pohlaví malého jaguára!

Máme pro vás radostnou novinku. První mládě našeho jaguářího páru, pětileté samice Yuny a tříletého samce Akaba, je samička!

Objevte nové věci

První mládě jaguářího páru

A je to tady! Přinášíme Vám první záběry prvního potomka Yuny a Akaba. Mládě je stejně jako Akabo černé jak tma a už trénuje první krůčky.

Objevte nové věci