Novinka

Gora Ark - zveme vás do chovatelského zázemí

Gora Ark - zveme vás do chovatelského zázemí

6. srpna jsme otevřeli Gora Ark, nejdelší voliéru pro supy v ČR. Voliéra je opravdu unikátní, neméně zajímavé je však také chovatelské zázemí. Zveme vás na návštěvu!

Ve voliéře uvidíte 5 druhů afrických supů, hadilovy písaře a také menší africké ptactvo, jako např. papoušky šedohlavé západní, zoborožce hrubozobé nebo různé druhy turak. V zázemí celé expozice jsme pro ně připravili chovatelské ubikace a také řadu nejrůznějších vychytávek.

Zveme vás na návštěvu chovatelského zázemí Gora Ark a setkání s kolegou Vaškem Štraubem, inspektorem chovu ptáků.

2.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Omezení přístupu k výběhu slonů

V souvislosti s výstavbou nového záchranného centra pro lvy dojde ke krátkému omezení přístupu k výběhu slonů v Karibuni.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zvířata a tropické teploty

Tropické teploty zvládají zvířata ve zlínské zoo bez problémů. Nabízíme jim i různé osvěžení, třeba tygři a sloni dostávají zmrzlinu. A pamatujeme také na návštěvníky.

Objevte nové věci

Aligátoři opět v letní expozici

Letní expozice aligátorů amerických poblíž zámku Lešná opět ožila. Těšit se můžete na samce Vincenta, na konci července jej doplní 2 samice.

Objevte nové věci

Máme mládě tygra ussurijského!

Slavíme velký chovatelský úspěch, tygřice Samba odchovává své první mládě. Díky projekční obrazovce u expozice tygrů jej uvidíte i vy.

Objevte nové věci