Novinka

Free wifi u hlavního vstupu

Free wifi u hlavního vstupu

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu se zdarma můžete připojit k WIFI síti. Za realizaci patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000 ze Vsetína.

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu nabízíme zdarma připojení k WIFI síti. Pro připojení není nutné žádné heslo. Automaticky se objeví úvodní stránka s přístupem na internet, webové stránky ZOO Zlín nebo web společnosti Internext 2000. Připojení tak lze využít třeba pro zakoupení elektronických vstupenek. Po úhradě kartou je okamžitě doručíme na Váš email a Vy je ihned můžete použít pro vstup do zoo přes turniket pro kočárky. Další bezplatné připojení nabízíme v areálu zoo u restaurace Tyrol.

Celý projekt pro nás zdarma připravila, realizovala a provozuje společnost Internext 2000, s.r.o, Vsetín. Je nejen naším dlouholetým poskytovalem internetového připojení, ale také významným sponzorem. Moc děkujeme Internextu za skvělou spolupráci a podporu!

 

14.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci