Novinka

Free wifi u hlavního vstupu

Free wifi u hlavního vstupu

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu se zdarma můžete připojit k WIFI síti. Za realizaci patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000 ze Vsetína.

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu nabízíme zdarma připojení k WIFI síti. Pro připojení není nutné žádné heslo. Automaticky se objeví úvodní stránka s přístupem na internet, webové stránky ZOO Zlín nebo web společnosti Internext 2000. Připojení tak lze využít třeba pro zakoupení elektronických vstupenek. Po úhradě kartou je okamžitě doručíme na Váš email a Vy je ihned můžete použít pro vstup do zoo přes turniket pro kočárky. Další bezplatné připojení nabízíme v areálu zoo u restaurace Tyrol.

Celý projekt pro nás zdarma připravila, realizovala a provozuje společnost Internext 2000, s.r.o, Vsetín. Je nejen naším dlouholetým poskytovalem internetového připojení, ale také významným sponzorem. Moc děkujeme Internextu za skvělou spolupráci a podporu!

 

14.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci