Novinka

Free wifi u hlavního vstupu

Free wifi u hlavního vstupu

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu se zdarma můžete připojit k WIFI síti. Za realizaci patří naše velké poděkování společnosti Internext 2000 ze Vsetína.

Máme pro Vás další příjemnou novinku. U hlavního vstupu nabízíme zdarma připojení k WIFI síti. Pro připojení není nutné žádné heslo. Automaticky se objeví úvodní stránka s přístupem na internet, webové stránky ZOO Zlín nebo web společnosti Internext 2000. Připojení tak lze využít třeba pro zakoupení elektronických vstupenek. Po úhradě kartou je okamžitě doručíme na Váš email a Vy je ihned můžete použít pro vstup do zoo přes turniket pro kočárky. Další bezplatné připojení nabízíme v areálu zoo u restaurace Tyrol.

Celý projekt pro nás zdarma připravila, realizovala a provozuje společnost Internext 2000, s.r.o, Vsetín. Je nejen naším dlouholetým poskytovalem internetového připojení, ale také významným sponzorem. Moc děkujeme Internextu za skvělou spolupráci a podporu!

 

14.08. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci