Novinka

Eurobankovka na eshopu

Eurobankovka na eshopu

Ode dneška si můžete Eurobankovku kivi pořídit také prostřednictvím našeho eshopu přímo z pohodlí vašeho domova.

O eurobankovce vydané u příležitosti 20. narozenin Gerryho, našeho samečka kivi jsme se již zmiňovali. Čerstvou novinkou však je, že si ji od pondělí 9.3. můžete pořídit také prostřednictvím našeho eshopu přímo z pohodlí vašeho domova.

Kivi hnědý patří ve volné přírodě mezi velmi vzácné a ohrožené druhy a proto veškerý výtěžek z prodeje eurobankovky věnujeme právě na ochranu kiviů na Novém Zélandu.

Přidejte se k nám a podpořte dobrou věc. Pro nákup eurobankovky klikněte zde.

9.03. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Sloní sameček má 6 měsíců

6. prosince bude mít náš sloní sameček přesně 6 měsíců! A to je už pořádný důvod k oslavě. Narozeninové překvapení jsme však nachystali i pro vás, naše fanoušky a návštěvníky.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mimořádná návštěvnost zoo

Milí návštěvníci, děkujeme za vaši fantastickou podporu! Do zoo letos zavítalo již 600 000 osob, máme velkou radost. Jste skvělí!

Objevte nové věci

Máme nového žirafího samce

Seznamte se! Toto je náš nový samec žirafy Rothschildovy. Jmenuje se Zulu, má tři roky a 4 metry na výšku. Uvidíte jej v pavilonu žiraf.

Objevte nové věci

Máme dvě mláďata dželad

Naše početná tlupa dželad se opět rozrostla, tentokrát o dvě mláďata. První se narodilo v polovině července, druhé 1. září. Přijeďte se podívat, malé dželady uvidíte jen ve zlínské zoo!

Objevte nové věci