Ochutnejte naše Zámecké sušenky!
V pokladně zámku Lešná a u "kafekola" Coffee express si můžete zakoupit naše nové Zámecké sušenky. Na výběr máte ze dvou příchutí - čokoládové s pomerančem a skořicové.
Během letošní sezony se před zámkem úspěšně zabydlelo „kafekolo“ společnosti Coffee Express. Nepřetržité fronty na jejich skvělou kávu jsou důkazem, že své práci skutečně rozumí. A protože k dobré kávě patří také něco dobrého na zub, rozhodli jsme se v zámecké pokladně a u Coffee Expressu nabízet originální sušenky. Vybírat si můžete ze dvou příchutí – čokoláda s pomerančem, nebo skořice.
Sušenky dostaly název podle hraběnky Sarolty Seilernové, které žila na Lešné od roku 1885 do roku 1945 a byla známou svou dobročinností. O výrobu sušenek se stará Naděje, otrokovická o. p. s., která zaměstnává lidi se zdravotním postižením.
S paní hraběnkou Saroltou souvisí i etiketa sušenek. Pro její návrh jsme se nechali inspirovat dobovou fotografií paní hraběnky a jejích dětí. Fotograf je zachytil na zámeckých schodech.

Mohlo by vás zajímat

Zavítejte do občerstvení U Supa
Během květnových svátků můžete mimořádně zavítat do našeho občerstvení U Supa v blízkosti zámku Lešná. Doporučujeme ochutnat zdejší fantastické dezerty!
Objevte nové věci
Zámek Lešná nabízí vskutku pohádkovou prohlídku
Každý den kromě pondělí můžete zavítat na prohlídky 11 pokojů zámku Lešná. Těšíme se na Vás!
Objevte nové věci
ORIGINÁLNÍ DÁREK
Připravili jsme pro Vás jedinečný dárkový balíček, který potěší všechny milovníky přírody i nevšedních zážitků.
Objevte nové věci

