Zoo Zlín Family

Staňte se členem ZOO Zlín Family a pomáhejte nám s chovem vzácných druhů zvířat, podpořte naše projekty ve volné přírodě. Umožní Vám 1 návštěvu zoo denně, získáte i další bonusy. Kartu Zoo Zlín Family zakoupíte v pokladně zooshopu na hlavním vstupu do zoo. Můžete ji věnovat i jako dárek, stačí zakoupit dárkový poukaz v našem e-shopu  

Ceny ročních karet ZOO ZLÍN FAMILY

4NATURE 

zahrnuje i příspěvek 15 Kč na naše ochranářské projekty ve volné přírodě.

 Druh  Cena
Osobní (dítě, senior, dospělý) 1 000Kč
Osobní + host 1 300 Kč
Rodiče a 1-2 děti 3-14,99 let 1 500 Kč
Rodiče a 3 a více dětí 3-14,99 let 1 700 Kč
Prarodiče a 1-2 vnoučata 3-14,99 let 1 500 Kč
Prarodiče a 3-4 vnoučata 3-14,99 let 1 700 Kč

STANDARD

bez příspěvku na naše ochranářské projekty ve volné přírodě

 Druh Cena 
Osobní (dítě, senior, dospělý)    985 Kč
Osobní + host 1 285 Kč
Rodiče a 2 děti 3-14,99 let 1 485 Kč
Rodiče a 3 a více dětí 3-14,99 let 1 685 Kč
Prarodiče a 1-2 vnoučata 3-14,99 let 1 485 Kč
Prarodiče a 3-4 vnoučata 3-14,99 let 1 685 Kč
 • Karta FAMILY OSOBNÍ
  Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenky bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.
 • Karta FAMILY OSOBNÍ + HOST
  Karta vydána na jméno konkrétní osoby (dítě 3-15 let, student, senior, dospělý). Je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro osobu na ní uvedenou. Majitel karty si může při každé návštěvě zoo vzít s sebou 1 libovolného hosta. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek bude paní pokladní požadovat předložení průkazu (OP, ŘP, průkaz pojištěnce) pro ověření totožnosti majitele karty. Předložení tohoto průkazu je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.
 • Karta FAMILY RODIČE A 2 DĚTI 3-14,99 LET, RODIČE A 3 A VÍCE DĚTÍ 3-14,99 LET
  Karta určená výhradně pro rodiče a děti. Není možné jako druhou dospělou osobu uvést jiného příbuzného. Na kartě jsou uvedena jména obou rodičů, počet a jména dětí. Karta je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro rodiče a děti na ní uvedené. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek paní pokladní bude pro ověření totožnosti požadovat přítomnost a průkazy dospělých osob (OP, řidičský průkaz) a dětí (průkaz pojištěnce). Pokud do zoo zavítá pouze jeden rodič, paní pokladní ověří jeho totožnost a totožnost dětí a vydá odpovídající počet vstupenek. Předložení průkazu/průkazů totožnosti je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.
 • Karta FAMILY PRARODIČE A 1-2 VNOUČATA 3-14,99 LET, PRARODIČE A 3-4 VNOUČATA 3-14,99 LET
  Karta určená pro prarodiče a jejich vnoučata. Není možné jako druhou dospělou osobu uvést jiného příbuzného. Na kartě jsou uvedena jména obou prarodičů, počet a jména vnoučat. Karta je nepřenosná, platí po dobu jednoho roku pro prarodiče a vnoučata na ní uvedené. Při vydání karty nebo při předložení karty pro tisk vstupenek paní pokladní bude pro ověření totožnosti požadovat přítomnost a průkazy dospělých osob (OP, řidičský průkaz) a dětí (průkaz pojištěnce). Pokud do zoo zavítá pouze jeden prarodič, paní pokladní ověří jeho totožnost a totožnost vnoučat a vydá odpovídající počet vstupenek. Předložení průkazu/průkazů totožnosti je podmínkou pro vydání karty nebo vytisknutí vstupenek.