Novinka

Pohádkový zámek Lešná

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Prohlídka zámku Vám zabere 45 minut. Navštívíte 11 dobově zařízených pokojů, prohlédnete si nádherné dřevěné obložení stěn a stropů, hedvábné tapety, korbely z hradu Lukova, sbírky uměleckých předmětů z celého světa včetně egyptské mumie. V zámecké jídelně na vás čeká jedinečná kolekce stříbrného nádobí, v Sále předků pak portrétní galerie nejvýznamnějších představitelů hraběcího rodu Seilernů, bývalých majitelů zámku. Zavítáte také do dámského salonku, hraběcí ložnice a dokonce uvidíte i koupelnu s vířivkou.

Vzhledem k obrovskému zájmu jsme na zámku ještě ponechali i velikonoční výzdobu. Až do konce dubna tak můžete kromě jarních aranžmá obdivovat i stovky nejrůznějších vajíček a kraslic.

Pro návštěvu zoo a zámku Lešná doporučujeme zakoupit zvýhodněné společné vstupenky (informace o cenách najdete zde)

Těšíme se na Vás!
Průvodci zámku Lešná 

12.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Křest mláděte tapíra s Filmovým festivalem Zlín

V pondělí 5.6. se bude u nás slavit. Kvarteto herců Marek Lambora, Dana Morávková, Honza Čenský a Roman Vojtek pokřtí mládě tapíra čabrakového. Startujeme ve 13.00.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci