Open Nav

Volná místa

Úvod O nás Volná místa

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici technika IT.

TECHNIK IT

Požadujeme:

  • střední, vyšší nebo vysoká škola technického zaměření (zaměření na IT výhodou) nebo dlouholetá praxe v oboru IT
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • výhodou znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
  • výhodou řidičský průkaz skupiny B, aktivní schopnost řízení.

Náplň práce:

  • Zajištění chodu informačních technologií a informačních systémů, pokladního a turniketového systému, docházkového systému, kamerového systému ve spolupráci s dodavatelskými firmami
  • Zajištění chodu lokálního síťového prostředí (optika, počítače, telefony, kamery) ve spolupráci s externími firmami. Nastavení adres a přístupů uživatelům.
  • Zajišťování chodu a pravidelné aktualizace firemních databází
  • Zajištění aktualizace systémů a potřebných licencí v oblasti ICT
  • Zajištění bezpečnosti ICT ve spolupráci s dodavatelskými firmami
  • Řešení problémů a havárií v oblasti ICT, zajištění oprav ve spolupráci s dodavatelskými firmami
  • Zajištění uživatelské a technické podpory pro zaměstnance - účty uživatelů, přístupy, HW, SW, instalace HW a SW, licence ICT.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • kreativní a zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 300/2019 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • nástup od 1.12.2020, popř. dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: bujackova@zoozlin.eu. Termín podání přihlášek je do 16.11.2020. Na základě podaných přihlášek pak vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Bližší informace o nabízené pozice získáte u vedoucí oddělení marketingu - Ing. Bujáčková, mbt. 604 226 781, e-mail bujackova@zoozlin.eu.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín