Novinka

Voliéra papoušků otevřena!

Voliéra papoušků otevřena!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie! Právě dnes jsme otevřeli největší voliéru v České republice!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie. Právě dnes jsme zde otevřeli největší voliéru v České republice!

Průchozí voliéra velkých papoušků ara je součástí Guayanas. Tak jsme nově pojmenovali expozice v jihoamerické oblasti, které od podzimu 2017 prošly výrazným „liftingem“. Pokud patříte k pravidelným návštěvníkům zoo, voliéru papoušků zřejmě nepoznáte. O třetinu jsme ji zvětšili, výrazně proměnili její okolí i vnitřní část. Při návštěvě na Vás čeká setkání s více než dvacítkou exotických ptáků. Uvidíte zde největší papoušky světa ary hyacintové, ary vojenské a ary arakangy. Společnost jim dělají amazoňani pomoučení, čáje obojkové a hoko pospolití.

Tak hezkou návštěvu a spoustu jedinečných zážitků!

9.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci