Novinka

Voliéra papoušků otevřena!

Voliéra papoušků otevřena!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie! Právě dnes jsme otevřeli největší voliéru v České republice!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie. Právě dnes jsme zde otevřeli největší voliéru v České republice!

Průchozí voliéra velkých papoušků ara je součástí Guayanas. Tak jsme nově pojmenovali expozice v jihoamerické oblasti, které od podzimu 2017 prošly výrazným „liftingem“. Pokud patříte k pravidelným návštěvníkům zoo, voliéru papoušků zřejmě nepoznáte. O třetinu jsme ji zvětšili, výrazně proměnili její okolí i vnitřní část. Při návštěvě na Vás čeká setkání s více než dvacítkou exotických ptáků. Uvidíte zde největší papoušky světa ary hyacintové, ary vojenské a ary arakangy. Společnost jim dělají amazoňani pomoučení, čáje obojkové a hoko pospolití.

Tak hezkou návštěvu a spoustu jedinečných zážitků!

9.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslavy u slonů afrických

V neděli 4.6. jsme společně s návštěvníky oslavili 2. narozeniny slůněte a 20 let chovu slonů afrických. A byla to oslava jaksepatří :)

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci