Novinka

Voliéra papoušků otevřena!

Voliéra papoušků otevřena!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie! Právě dnes jsme otevřeli největší voliéru v České republice!

Během návštěvy zlínské zoo určitě zavítejte do Amazonie. Právě dnes jsme zde otevřeli největší voliéru v České republice!

Průchozí voliéra velkých papoušků ara je součástí Guayanas. Tak jsme nově pojmenovali expozice v jihoamerické oblasti, které od podzimu 2017 prošly výrazným „liftingem“. Pokud patříte k pravidelným návštěvníkům zoo, voliéru papoušků zřejmě nepoznáte. O třetinu jsme ji zvětšili, výrazně proměnili její okolí i vnitřní část. Při návštěvě na Vás čeká setkání s více než dvacítkou exotických ptáků. Uvidíte zde největší papoušky světa ary hyacintové, ary vojenské a ary arakangy. Společnost jim dělají amazoňani pomoučení, čáje obojkové a hoko pospolití.

Tak hezkou návštěvu a spoustu jedinečných zážitků!

9.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci