Novinka

Videonovinky ZOO Zlín

Videonovinky ZOO Zlín

V dalších videonovinkách mrkneme, jak roste sameček medvěda pyskatého. Představíme Vám antilopy jménem bongo horský a také prvního sponzora našich stromů.

V dalších videonovinkách mrkneme, jak roste sameček medvěda pyskatého. Ukážeme Vám také antilopy jménem bongo horský, které chováme poprvé v historii zoo. A představíme prvního sponzora našich stromů.

Hezkou podívanou!

3.06. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci