Novinka

První video prvního afričáka

První video prvního afričáka

A je to tady! První oficiální video prvního afrického slůněte v České republice, které příští týden oslaví první měsíc života. Malý sameček skvěle prospívá a velký výběh si víc než užívá.

A je to tady! První oficiální video prvního afrického slůněte v České republice, které příští týden oslaví první měsíc života. Malý sameček krásně prospívá, matka Kali (poznáte ji podle nejdelších klů) o něj skvěle pečuje. Pomáhá také "teta" Zola.

Přijďte se podívat, slůně je skutečně náš zázrak :)

2.07. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci