Novinka

Sezónní vstup v novém

Sezónní vstup v novém

Máme pro Vás další překvapení. V areálu zoo jsme u sezónního vstupu zprovoznili systém vodních prvků, kde se můžete osvěžit a také samozřejmě nechat vyřádit své ratolesti.

Léto je za dveřmi a tak máme pro Vás i Vaše děti jedno velké překvapení! V areálu zoo jsme u sezónního vstupu zprovoznili systém vodních prvků, kde se můžete osvěžit a také samozřejmě nechat vyřádit své ratolesti. Celý prostor si ještě vezmou na starosti naši zahradníci, určitě se tak máte na co těšit. Jen malé upozornění. Voda ve fontánkách není pitná.

22.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci