Ubytování u zoo

Pokud hledáte ubytování v okolí zlínské zoo, máme pro Vás zajímavou nabídku. Díky naší spolupráci s vybranými zlínskými hotely mohou návštěvníci zlínské zoo získat různé slevy a bonusy na ubytování. Jedinou podmínkou je předložení platné dospělé nebo rodinné vstupenky v recepci hotelu. Sleva bude poskytnuta max. do 1 měsíce od data zakoupení vstupenky do Zoo Zlín.
 
Hotel Baltaci Atrium**** superior, Zlín
  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci Atrium**** superior. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
  • po předložení platné karty Zoo Zlín Family získáte 15% slevu na ubytování v Hotelu Baltaci Atrium**** Superior. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).
Hotel Baltaci U Náhonu***, Zlín
  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci U Náhonu***. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
  • po předložení platné karty Zoo Zlín Family bude poskytnuta 15% sleva na ubytování v Hotelu Baltaci U Náhonu***. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).

Hotel Galaxie Zlín

  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na vybrané ubytování. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
Wellness hotel Amenity Zlín
  • po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte v rámci ubytování snídani pro ubytované osoby.

Africa House, Zlín-Štípa

  • po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte speciální dárek - láhev jihoafrického vína nebo africký šperk.