Ubytování u zoo

Pokud hledáte ubytování v okolí zlínské zoo, máme pro Vás zajímavou nabídku. Díky naší spolupráci s vybranými zlínskými hotely mohou návštěvníci zlínské zoo získat různé slevy a bonusy na ubytování. Jedinou podmínkou je předložení platné dospělé nebo rodinné vstupenky v recepci hotelu. Sleva bude poskytnuta max. do 1 měsíce od data zakoupení vstupenky do Zoo Zlín.
 
Hotel Baltaci Atrium**** superior, Zlín
  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci Atrium**** superior. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
  • po předložení platné karty Zoo Zlín Family získáte 15% slevu na ubytování v Hotelu Baltaci Atrium**** Superior. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).
Hotel Baltaci U Náhonu***, Zlín
  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci U Náhonu***. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
  • po předložení platné karty Zoo Zlín Family bude poskytnuta 15% sleva na ubytování v Hotelu Baltaci U Náhonu***. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).

Hotel Lázně Kostelec***, Zlín

  • po předložení platné osobní nebo rodinné on-line vstupenky získáte 10% slevu na vybrané ubytování v rámci rekreačního nebo lázeňského pobytu. Nárok na slevu lze uplatnit po dobu 30 dnů od zakoupení on-line vstupenek, zakoupenou on-line vstupenku je nutné předložit již při rezervaci pobytu v hotelu.  Slevu na on-line vstupenku nelze uplatnit v průběhu pobytu nebo po něm.
  • po předložení platné karty Zoo Zlín Family bude poskytnuta sleva 15 % na vybrané ubytování v rámci rekreačního nebo lázeňského pobytu. Platnou kartu Zoo Zlín Family je nutné doložit již při rezervaci pobytu, slevu na ni nelze uplatnit zpětně po pobytu. Držitel karty Family nemusí být v hotelu ubytován, slevu na kartu Zoo Zlín Family tak mohou využít také rodinní příslušníci nebo přátelé.

      Podrobné informace ohledně uplatnění slevy na on-line vstupenku nebo kartu Zoo Zlín Family najdete zde.

Hotel Galaxie Zlín

  • po předložení vstupenky do Zoo Zlín (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na vybrané ubytování. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).

Wellness hotel Amenity Zlín
  • po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte v rámci ubytování snídani pro ubytované osoby.

Africa House, Zlín-Štípa

  • po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte speciální dárek - láhev jihoafrického vína nebo africký šperk.