Open Nav

Setkání s lemury, surikatami a tučňáky

Úvod Návštěva ZOO Zážitky a služby Setkání s lemury, surikatami a tučňáky

Z důvodu enormního počtu účastníků a dlouhodobého uzavření zoo, je nutné počítat s dlouhou čekací dobou na přidělení termínu realizace. S největší pravděpodobností nebude možné získat volný termín dříve než v roce 2022.

Pokud naši zoo navštěvujete pravidelně, jistě jste si v průběhu času už u nás našli svého zvířecího oblíbence. Pokud ano, určitě jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdybyste měli možnost setkat se s ním tváří v tvář a ne pouze jako běžný návštěvník. Pokud je právě takové netradiční setkání tím, po čem toužíte nebo pokud znáte někoho takového, pak je tento zážitkový program právě pro Vás.

V rámci tohoto zážitku Vám nabízíme možnost blízkého setkání s jedním vybraným druhem zvířete, během kterého se budete moci s tímto zvířetem lépe seznámit, něco se o něm dozvědět, nahlédnout do jeho chovatelského zázemí a především si ho budete moci v doprovodu ošetřovatele nakrmit. Může to být také hezký dárek, kterým potěšíte své blízké nebo přátele.

Zážitek nabízíme ve dvou variantách:

Pro 1 osobu - podmínkou je dosažení věku 18 let a dobrý zdravotní stav.
Pro 2 osoby - tento zážitek mohou absolvovat i děti. Podmínkou je dosažený věk dítěte min. 10 let (v den konání zážitku) a doprovod dospělé osoby.

Zvířata, se kterými se můžete setkat:

  • tučňáci Humboldtovi
  • surikaty (realizace květen-září)
  • lemuři kata (realizace květen-září)

Co všechno získáte:

  • nezapomenutelný den ve zlínské zoo
  • dárkové předměty
  • certifikát
  • vstup do zoo (můžete zůstat v areálu po skončení programu)
  • 1 dospělou vstupenku pro doprovod (doprovod se neúčastní programu).

 

Po nákupu v e-shopu (klikněte zde) obdržíte dárkový certifikát. Následně Vám zašleme všechny potřebné informace včetně výběru konkrétního termínu realizace zážitku. Platnost poukazu je 6 měsíců.

Zážitek je možné realizovat pouze v pracovních dnech. Program trvá 2 hodiny, v ceně je zahrnuto i vstupné pro majitele poukazu. Zbývající část dne tak můžete využít pro návštěvu areálu zoologické zahrady.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na Karolínu Barotovou, marketing, e-mail barotova@zoozlin.eu.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín