Novinka

Myslíme na Ukrajinu

Myslíme na Ukrajinu

Vstup za 1 Kč pro ukrajinské ženy a děti je možné využít v pracovní dny, a to do 29.4. Během Velikonoc (14.-18.4.) a víkendů platí pro návštěvu běžné vstupné. Нашою пропозицією в'їзду на 1 крону для українських жінок і дітей завжди можна скористатися в будні дні, до 30 квітня. На Великдень (14.-18.4.) і вихідні дні ціни згідно з чинним прейскурантом дійсні для всіх відвідувачів.

Pro využití vstupného za 1 Kč během pracovních dnů je nutné předložit ukrajinský cestovní pas s vízem strpění, vydaným Ministerstvem vnitra ČR nebo Policií ČR ne s datem starším 23.2. 2022, případně hraniční průvodku s vlepeným vízovým štítkem strpění vydaným Ministerstvem vnitra ČR nebo Policií ČR ne s datem starším 23.2. 2022. Všichni ostatní občané Ukrajiny, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, mají vstupné do Zoo Zlín dle platného ceníku.

Пропозиція в'їзду на 1 крона діє тільки в робочі дні. Акция виключно для громадян з українським закордонним паспортом з візою „strpění”, виданою Міністерством внутрішніх справ Чеської Республіки, або Поліцією Чеської Республіки з датою видачі від 23. 2. 2022, чи з довідкою про перетин кордону з вклеєною візою „strpění”, виданою Міністерством внутрішніх справ Чеської Республіки, або Поліцією Чеської Республіки з датою видачі від 23. 2. 2022. Всі інші громадяни України, які не виконують вище вказані умови мають вступ згідно тарифу зоопарку. 

Není nám ani lhostejný osud ukrajinských zoologických zahrad. Zlínská zoo se proto velmi ráda připojuje k finanční sbírce pražské zoo. Pokud i Vy chcete pomoci, můžete libovolnou částku již nyní zaslat na č. ú. 43-6804660247/0100 , VS 2022, zpráva pro příjemce „Ukrajina”. Všechny takto získané prostředky budou odeslány na pomoc ukrajinským zoologickým zahradám.

Děkujeme!!

11.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci