Novinka

DĚKUJEME!!

DĚKUJEME!!

Milí naši návštěvníci, děkujeme za Vaši úžasnou podporu! Včera do areálu zlínské zoo zavítalo přesně 2 523 osob. Máme opravdu velkou radost, moc jsme se na vás všechny těšili!

Milí naši návštěvníci,
děkujeme za Vaši nádhernou podporu! Návštěvu zahrady si v pondělí 12. dubna nenechalo ujít přesně 2 523 osob. Po dlouhých téměř 4 měsících areál konečně ožil typickým, návštěvnickým ruchem. Máme velkou radost, moc jste nám všichni chyběli. Doufáme, že do zlínské zoo zavítáte i v dalších dnech, že se nenecháte odradit třeba méně příznivým počasím. Jaro se u nás nezadržitelně hlásí, kvetou narcisy, krokusy, tulipány, magnolie. Věříme, že si procházku areálem opravdu užijete. Vítejte zpět!

Chceme Vám poděkovat za současnou i budoucí návštěvu, hluboce Vám děkujeme také za naprosto fantastickou pomoc, která stále pokračuje. Pořád si berete naši zvířecí "bandu" na víkend, sponzorujete oblíbená zvířata, přispíváte na sbírkové konto pro Zoo Zlín, firmy nakupují vstupenky pro zaměstnance. Od 1. března vaše finanční dary dosáhly astronomické výše 19,6 milionů Kč. Pro nás je to nejkrásnější ocenění naší práce, jaké jsme si mohli přát. Věřili jsme, že nám pomůžete, naše představy finanční pomoci se však pohybovaly tak kolem 2 milionů. Že nám za měsíc a půl věnujete desetinásobek ceny... tak to jsme opravdu nečekali :)

Jste úžasní, jste skvělí! Děkujeme za 1 300 zvířat i za 90 zaměstnanců, že jste nás podrželi a pomáháte nám se znovu pořádně nadechnout. Uděláme úplně vše proto, abyste byli u nás spokojeni, šťastni a rádi se k nám vraceli.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Během jarních prázdnin do Zoo Zlín

Hledáte program na jarní prázdniny? Vydejte se na návštěvu zlínské zoo. Těšíme se na vás!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Návrat sýčků do volné přírody

Zoo Zlín již několik let aktivně posiluje volně žijící populaci sýčka obecného. Tato drobná sova patří mezi nejohroženější druhy ptáků v ČR, celková populace je odhadována na méně než 100 párů.

Objevte nové věci

Nákup elektrovozidel pro ZOO Zlín

Elektrovozíky jsou při naší práci mnohdy zcela nepostradatelnými pomocníky. Proto jsme rádi, že díky projektu Next Generation EU budeme moct postupně doplnit náš vozový park o 10 nových elektrovozíků.

Objevte nové věci

Nekrmte prosím zvířata v zoo

Zoo Hluboká zveřejňuje video upozorňující na neukázněné chování návštěvníků zoologických zahrad, které může mít pro zvířata často fatální následky.

Objevte nové věci