Open Nav

DĚKUJEME!!

Úvod Novinky DĚKUJEME!!

Milí naši návštěvníci,
děkujeme za Vaši nádhernou podporu! Návštěvu zahrady si v pondělí 12. dubna nenechalo ujít přesně 2 523 osob. Po dlouhých téměř 4 měsících areál konečně ožil typickým, návštěvnickým ruchem. Máme velkou radost, moc jste nám všichni chyběli. Doufáme, že do zlínské zoo zavítáte i v dalších dnech, že se nenecháte odradit třeba méně příznivým počasím. Jaro se u nás nezadržitelně hlásí, kvetou narcisy, krokusy, tulipány, magnolie. Věříme, že si procházku areálem opravdu užijete. Vítejte zpět!

Chceme Vám poděkovat za současnou i budoucí návštěvu, hluboce Vám děkujeme také za naprosto fantastickou pomoc, která stále pokračuje. Pořád si berete naši zvířecí "bandu" na víkend, sponzorujete oblíbená zvířata, přispíváte na sbírkové konto pro Zoo Zlín, firmy nakupují vstupenky pro zaměstnance. Od 1. března vaše finanční dary dosáhly astronomické výše 19,6 milionů Kč. Pro nás je to nejkrásnější ocenění naší práce, jaké jsme si mohli přát. Věřili jsme, že nám pomůžete, naše představy finanční pomoci se však pohybovaly tak kolem 2 milionů. Že nám za měsíc a půl věnujete desetinásobek ceny... tak to jsme opravdu nečekali :)

Jste úžasní, jste skvělí! Děkujeme za 1 300 zvířat i za 90 zaměstnanců, že jste nás podrželi a pomáháte nám se znovu pořádně nadechnout. Uděláme úplně vše proto, abyste byli u nás spokojeni, šťastni a rádi se k nám vraceli.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

DĚKUJEME!! DĚKUJEME!! DĚKUJEME!! DĚKUJEME!! DĚKUJEME!! DĚKUJEME!! DĚKUJEME!!

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín