Novinka

DĚKUJEME!!

DĚKUJEME!!

Milí naši návštěvníci, děkujeme za Vaši úžasnou podporu! Včera do areálu zlínské zoo zavítalo přesně 2 523 osob. Máme opravdu velkou radost, moc jsme se na vás všechny těšili!

Milí naši návštěvníci,
děkujeme za Vaši nádhernou podporu! Návštěvu zahrady si v pondělí 12. dubna nenechalo ujít přesně 2 523 osob. Po dlouhých téměř 4 měsících areál konečně ožil typickým, návštěvnickým ruchem. Máme velkou radost, moc jste nám všichni chyběli. Doufáme, že do zlínské zoo zavítáte i v dalších dnech, že se nenecháte odradit třeba méně příznivým počasím. Jaro se u nás nezadržitelně hlásí, kvetou narcisy, krokusy, tulipány, magnolie. Věříme, že si procházku areálem opravdu užijete. Vítejte zpět!

Chceme Vám poděkovat za současnou i budoucí návštěvu, hluboce Vám děkujeme také za naprosto fantastickou pomoc, která stále pokračuje. Pořád si berete naši zvířecí "bandu" na víkend, sponzorujete oblíbená zvířata, přispíváte na sbírkové konto pro Zoo Zlín, firmy nakupují vstupenky pro zaměstnance. Od 1. března vaše finanční dary dosáhly astronomické výše 19,6 milionů Kč. Pro nás je to nejkrásnější ocenění naší práce, jaké jsme si mohli přát. Věřili jsme, že nám pomůžete, naše představy finanční pomoci se však pohybovaly tak kolem 2 milionů. Že nám za měsíc a půl věnujete desetinásobek ceny... tak to jsme opravdu nečekali :)

Jste úžasní, jste skvělí! Děkujeme za 1 300 zvířat i za 90 zaměstnanců, že jste nás podrželi a pomáháte nám se znovu pořádně nadechnout. Uděláme úplně vše proto, abyste byli u nás spokojeni, šťastni a rádi se k nám vraceli.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Objevte nové věci

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci