Novinka

DĚKUJEME!!

DĚKUJEME!!

Milí naši návštěvníci, děkujeme za Vaši úžasnou podporu! Včera do areálu zlínské zoo zavítalo přesně 2 523 osob. Máme opravdu velkou radost, moc jsme se na vás všechny těšili!

Milí naši návštěvníci,
děkujeme za Vaši nádhernou podporu! Návštěvu zahrady si v pondělí 12. dubna nenechalo ujít přesně 2 523 osob. Po dlouhých téměř 4 měsících areál konečně ožil typickým, návštěvnickým ruchem. Máme velkou radost, moc jste nám všichni chyběli. Doufáme, že do zlínské zoo zavítáte i v dalších dnech, že se nenecháte odradit třeba méně příznivým počasím. Jaro se u nás nezadržitelně hlásí, kvetou narcisy, krokusy, tulipány, magnolie. Věříme, že si procházku areálem opravdu užijete. Vítejte zpět!

Chceme Vám poděkovat za současnou i budoucí návštěvu, hluboce Vám děkujeme také za naprosto fantastickou pomoc, která stále pokračuje. Pořád si berete naši zvířecí "bandu" na víkend, sponzorujete oblíbená zvířata, přispíváte na sbírkové konto pro Zoo Zlín, firmy nakupují vstupenky pro zaměstnance. Od 1. března vaše finanční dary dosáhly astronomické výše 19,6 milionů Kč. Pro nás je to nejkrásnější ocenění naší práce, jaké jsme si mohli přát. Věřili jsme, že nám pomůžete, naše představy finanční pomoci se však pohybovaly tak kolem 2 milionů. Že nám za měsíc a půl věnujete desetinásobek ceny... tak to jsme opravdu nečekali :)

Jste úžasní, jste skvělí! Děkujeme za 1 300 zvířat i za 90 zaměstnanců, že jste nás podrželi a pomáháte nám se znovu pořádně nadechnout. Uděláme úplně vše proto, abyste byli u nás spokojeni, šťastni a rádi se k nám vraceli.

Máme Vás rádi!
Vaše Zoo Zlín ❤️

13.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Zoo Zlín je třetím nejnavštěvovanějším turistickým místem ČR za rok 2021!

Slavíme obrovský úspěch! Zlínská zoo se v roce 2021 zařadila mezi trojici nejoblíbenějších turistických cílů České republiky! Do zoo zavítalo téměř 624 000 osob, o 20 % více než v roce 2020.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Zveme Vás na Den Japonska!

V neděli 26. června si v japonské zahradě Mu-Shin nenechejte ujít Den Japonska. Těšit se můžete na čajový obřad, ochutnávku sushi a také na zábavné dílny pro děti i dospělé.

Objevte nové věci

MasterChef Roman Staša oficiálně pokřtil první africké slůně ČR

V neděli 19. června jsme uspořádali oslavu prvních narozenin prvního mláděte slona afrického v České republice. A byla to oslava jaksepatří!

Objevte nové věci

Mláďata lemurů kata mají slavné kmotry

Maggie, Homer, Happy a Heroe. Tak se od konce května jmenují čtyři mláďata lemura kata, která pokřtili oblíbení čeští herci Roman Vojtek, Martin Hrdinka, Honza Šťastný a Vladimír Polívka.

Objevte nové věci