Novinka

Platnost karet a vstupenek

Platnost karet a vstupenek

Zoo Zlín byla od 16.3. do 26.4. uzavřena, prodlužujeme proto platnost karet FAMILY, ročních vstupenek a dárkových poukazů.

Přinášíme Vám podrobné informace ohledně prodloužení platnosti karet ZOO ZLÍN FAMILY, ročních vstupenek a dárkových poukazů. Prosíme postupovat dle uvedených doporučení, opravdu není v našich současných možnostech obratem odpovídat na zasílané dotazy. Děkujeme za pochopení! 

1. Prodloužení platnosti karet Zoo Zlín Family a vstupenek s roční platností

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost karet FAMILY a ročních vstupenek, která skončila v období uzavření zoo nebo skončí v období do 15. května 2020, prodloužena do pátku 26. června 2020
Při současné návštěvě zoo předložte tuto Vaši kartu nebo roční vstupenku ke kontrole našemu kolegovi u turniketu, bude akceptována. Dočasně také rušíme tisk vstupenek u karet FAMILY pro průchod přes turniket.
Bude pro nás velkou podporou, když i přesto již nyní zakoupíte v našem e-shopu Vaši novou kartu s roční platností. S každým kupujícím se domluvíme na přesném termínu vyzvednutí nové karty v prostoru hlavního vstupu nebo kartu zašleme poštou. 
Děkujeme za Vaši pomoc!

2. Prodloužení platnosti dárkových poukazů na vstupenky a karty Zoo Zlín Family

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost dárkových poukazů, která skončila v období od 16.3. do 30.4.2020, prodloužena do pátku 29. května 2020. Fotokopii poukazu zašlete na e-mail bujackova@zoozlin.eu. Připravíme kartu nebo vstupenky k osobnímu převzetí a potvrdíme Vám e-mailem termín vyzvednutí. Počítejte prosím ale s termínem doručení min. 4 dny od odeslání žádosti.

3. Platnost dárkových poukazů na zážitkové programy

Vyčkejte prosím dokud Vás sami nekontaktujeme. Postupně se budeme ozývat všem účastníkům prostřednictvím emailu a začneme s plánováním nových termínů realizace. V případě dotazů můžete kontaktovat Karolínu Barotovou, oddělení marketingu, e-mail barotova@zoozlin.eu. 

3.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci