Novinka

Platnost karet a vstupenek

Platnost karet a vstupenek

Zoo Zlín byla od 16.3. do 26.4. uzavřena, prodlužujeme proto platnost karet FAMILY, ročních vstupenek a dárkových poukazů.

Přinášíme Vám podrobné informace ohledně prodloužení platnosti karet ZOO ZLÍN FAMILY, ročních vstupenek a dárkových poukazů. Prosíme postupovat dle uvedených doporučení, opravdu není v našich současných možnostech obratem odpovídat na zasílané dotazy. Děkujeme za pochopení! 

1. Prodloužení platnosti karet Zoo Zlín Family a vstupenek s roční platností

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost karet FAMILY a ročních vstupenek, která skončila v období uzavření zoo nebo skončí v období do 15. května 2020, prodloužena do pátku 26. června 2020
Při současné návštěvě zoo předložte tuto Vaši kartu nebo roční vstupenku ke kontrole našemu kolegovi u turniketu, bude akceptována. Dočasně také rušíme tisk vstupenek u karet FAMILY pro průchod přes turniket.
Bude pro nás velkou podporou, když i přesto již nyní zakoupíte v našem e-shopu Vaši novou kartu s roční platností. S každým kupujícím se domluvíme na přesném termínu vyzvednutí nové karty v prostoru hlavního vstupu nebo kartu zašleme poštou. 
Děkujeme za Vaši pomoc!

2. Prodloužení platnosti dárkových poukazů na vstupenky a karty Zoo Zlín Family

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost dárkových poukazů, která skončila v období od 16.3. do 30.4.2020, prodloužena do pátku 29. května 2020. Fotokopii poukazu zašlete na e-mail bujackova@zoozlin.eu. Připravíme kartu nebo vstupenky k osobnímu převzetí a potvrdíme Vám e-mailem termín vyzvednutí. Počítejte prosím ale s termínem doručení min. 4 dny od odeslání žádosti.

3. Platnost dárkových poukazů na zážitkové programy

Vyčkejte prosím dokud Vás sami nekontaktujeme. Postupně se budeme ozývat všem účastníkům prostřednictvím emailu a začneme s plánováním nových termínů realizace. V případě dotazů můžete kontaktovat Karolínu Barotovou, oddělení marketingu, e-mail barotova@zoozlin.eu. 

3.05. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci