Open Nav

Platnost karet a vstupenek

Úvod Novinky Platnost karet a vstupenek

Přinášíme Vám podrobné informace ohledně prodloužení platnosti karet ZOO ZLÍN FAMILY, ročních vstupenek a dárkových poukazů. Prosíme postupovat dle uvedených doporučení, opravdu není v našich současných možnostech obratem odpovídat na zasílané dotazy. Děkujeme za pochopení! 

1. Prodloužení platnosti karet Zoo Zlín Family a vstupenek s roční platností

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost karet FAMILY a ročních vstupenek, která skončila v období uzavření zoo nebo skončí v období do 15. května 2020, prodloužena do pátku 26. června 2020
Při současné návštěvě zoo předložte tuto Vaši kartu nebo roční vstupenku ke kontrole našemu kolegovi u turniketu, bude akceptována. Dočasně také rušíme tisk vstupenek u karet FAMILY pro průchod přes turniket.
Bude pro nás velkou podporou, když i přesto již nyní zakoupíte v našem e-shopu Vaši novou kartu s roční platností. S každým kupujícím se domluvíme na přesném termínu vyzvednutí nové karty v prostoru hlavního vstupu nebo kartu zašleme poštou. 
Děkujeme za Vaši pomoc!

2. Prodloužení platnosti dárkových poukazů na vstupenky a karty Zoo Zlín Family

Z důvodu uzavření Zoo Zlín od 16. března do 26. dubna bude platnost dárkových poukazů, která skončila v období od 16.3. do 30.4.2020, prodloužena do pátku 29. května 2020. Fotokopii poukazu zašlete na e-mail bujackova@zoozlin.eu. Připravíme kartu nebo vstupenky k osobnímu převzetí a potvrdíme Vám e-mailem termín vyzvednutí. Počítejte prosím ale s termínem doručení min. 4 dny od odeslání žádosti.

3. Platnost dárkových poukazů na zážitkové programy

Vyčkejte prosím dokud Vás sami nekontaktujeme. Postupně se budeme ozývat všem účastníkům prostřednictvím emailu a začneme s plánováním nových termínů realizace. V případě dotazů můžete kontaktovat Karolínu Barotovou, oddělení marketingu, e-mail barotova@zoozlin.eu. 

Platnost karet a vstupenek

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín