Novinka

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pohybem pomáhá naší zoo a také Komplexnímu onkologickému centru Zlín v rámci akce "Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii". Děkujeme!

Do 30. dubna tak každý kilometr jakéhokoliv pohybu zaznamenaný ve speciální aplikaci Strava přispěje k získání finančních darů pro zlínskou zoo a pro Komplexní onkologické centrum Zlín.

Princip projektu je jednoduchý. Stačí se zaregistrovat v aplikaci Strava (návod na www.oazlin.cz) a udávat absolvované kilometry. Výzva nemá žádné pohybové mantinely, účastníci tak mohou chodit, klusat, běhat nebo jít třeba jen vyvenčit psíka. Počítá se každý kilometr, cílem této výzvy je uběhnout či ujít v daném období co nejvyšší počet kilometrů. Za našlapané kilometry obdrží Zoo Zlín 8 000 Kč, všechny další "vyšlapané" peníze od finančních partnerů soutěže poputují přímo do Komplexního onkologického centra Zlín.

Podrobné informace najdete na http://www.oazlin.cz/25250-kam-jsme-dosli

Vloni nás Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín v době uzavření zoo v důsledku pandemie covidu velmi podpořila. Pro puštíka a další zvířata pomohla "vyšlapat" 94 000 Kč, což představovalo trasu přes 140 000 km! Věříme, že letos společně s puštíkem pomůžeme Komplexnímu onkologickému centru Zlín. 

Děkujeme, že pomáháte!
Vaše Zoo Zlín

24.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Dany a Yuna, první seznámení

Přinášíme Vám záběry seznámení našeho jaguářího páru a také Vám blíže představíme samici Yunu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

VNT electronics Lanškroun pomáhá Zoo Zlín

Společnost VNT electronics Lanškroun, která patří mezi významné české dodavatele systémů elektrických ohradníků, nám sponzorsky u 5 výběhů nainstalovala elektrické zabezpečení. Děkujeme!!

Objevte nové věci

Jaguáři se vrací do Zoo Zlín

A je to tady! 29. dubna přesně v pravé poledne přicestoval první obyvatel připravované expozice Jaguar Trek. Jmenuje se Dany, je to čtrnáctiměsíční samec jaguára a je nádherný!

Objevte nové věci

Nové expozice damanů a želv otevřeny!

Zavítejte k nové expozici damanů kapských, želv ostruhatých a k nové voliéře orlů křiklavých. V sobotu 23.4. jsme otevřeli I. etapu vzdělávacího a chovného centra pro supy.

Objevte nové věci