Novinka

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pohybem pomáhá naší zoo a také Komplexnímu onkologickému centru Zlín v rámci akce "Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii". Děkujeme!

Do 30. dubna tak každý kilometr jakéhokoliv pohybu zaznamenaný ve speciální aplikaci Strava přispěje k získání finančních darů pro zlínskou zoo a pro Komplexní onkologické centrum Zlín.

Princip projektu je jednoduchý. Stačí se zaregistrovat v aplikaci Strava (návod na www.oazlin.cz) a udávat absolvované kilometry. Výzva nemá žádné pohybové mantinely, účastníci tak mohou chodit, klusat, běhat nebo jít třeba jen vyvenčit psíka. Počítá se každý kilometr, cílem této výzvy je uběhnout či ujít v daném období co nejvyšší počet kilometrů. Za našlapané kilometry obdrží Zoo Zlín 8 000 Kč, všechny další "vyšlapané" peníze od finančních partnerů soutěže poputují přímo do Komplexního onkologického centra Zlín.

Podrobné informace najdete na http://www.oazlin.cz/25250-kam-jsme-dosli

Vloni nás Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín v době uzavření zoo v důsledku pandemie covidu velmi podpořila. Pro puštíka a další zvířata pomohla "vyšlapat" 94 000 Kč, což představovalo trasu přes 140 000 km! Věříme, že letos společně s puštíkem pomůžeme Komplexnímu onkologickému centru Zlín. 

Děkujeme, že pomáháte!
Vaše Zoo Zlín

24.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Máme novou lvici!

Přinášíme skvělou zprávu. Zveme Vás na první setkání s naší novou lvicí! Získali jsme ji z francouzské zoo Planete Sauvage a jmenuje se Kwale.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Novinky u tygrů

Přijďte se podívat na náš nový pár tygrů ussurijských - čtyřletou tygřici Sambu a dvanáctiletého tygra Youriho.

Objevte nové věci

Rekordní počet mláďat želvy ostruhaté

Máme velkou radost! Ze 24 vajec želv ostruhatých, o které chovatelé pečovali v inkubátorech, se již vylíhlo 20 želviček. I zbývající 4 vejce jsou oplozena, počet malých želv se tak brzy navýší.

Objevte nové věci

Vzácný odchov dvou druhů pelikánů

Hlásíme významné chovatelské úspěchy - 2 mláďata pelikánů australských a 1 mládě pelikánů skvrnozobých! Máme velkou radost.

Objevte nové věci