Novinka

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pomáhá

Obchodní akademie Zlín opět pohybem pomáhá naší zoo a také Komplexnímu onkologickému centru Zlín v rámci akce "Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii". Děkujeme!

Do 30. dubna tak každý kilometr jakéhokoliv pohybu zaznamenaný ve speciální aplikaci Strava přispěje k získání finančních darů pro zlínskou zoo a pro Komplexní onkologické centrum Zlín.

Princip projektu je jednoduchý. Stačí se zaregistrovat v aplikaci Strava (návod na www.oazlin.cz) a udávat absolvované kilometry. Výzva nemá žádné pohybové mantinely, účastníci tak mohou chodit, klusat, běhat nebo jít třeba jen vyvenčit psíka. Počítá se každý kilometr, cílem této výzvy je uběhnout či ujít v daném období co nejvyšší počet kilometrů. Za našlapané kilometry obdrží Zoo Zlín 8 000 Kč, všechny další "vyšlapané" peníze od finančních partnerů soutěže poputují přímo do Komplexního onkologického centra Zlín.

Podrobné informace najdete na http://www.oazlin.cz/25250-kam-jsme-dosli

Vloni nás Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín v době uzavření zoo v důsledku pandemie covidu velmi podpořila. Pro puštíka a další zvířata pomohla "vyšlapat" 94 000 Kč, což představovalo trasu přes 140 000 km! Věříme, že letos společně s puštíkem pomůžeme Komplexnímu onkologickému centru Zlín. 

Děkujeme, že pomáháte!
Vaše Zoo Zlín

24.04. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Oslava 2. narozenin Zyqarriho a 20 let chovu slonů

V neděli 4. června Vás zveme na velkou oslavu dvaceti let chovu slonů afrických a druhých narozenin prvního mláděte slona afrického v ČR!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Malý medvídek je už ve venkovním výběhu

Mládě vzácně chovaného medvěda pyskatého již dovádí ve venkovním výběhu. Často jej také uvidíte, jak se vozí na máminých zádech. Přijďte se podívat!

Objevte nové věci

Pohádkový zámek Lešná

Interiéry patří mezi nejkrásnější v českých zámcích, přijďte se přesvědčit. Navíc jsme ještě ponechali velikonoční výzdobu. V dubnu je otevřeno během víkendů, od května pak každý den.

Objevte nové věci

Na jaře do Zoo Zlín!

Jaro se ve zlínské zoo už naplno rozběhlo. Procházka areálem zoo je teď doslova pastvou pro oči, od květů až po mláďata.

Objevte nové věci