Open Nav

Naši sponzoři

Úvod Podpořte nás Sponzorství Naši sponzoři

Sponzoři v roce 2021

Sponzor Sídlo Druh
Restaurace a penzion Lešná Zlín tygr ussurijský  
TIMM SLOVAKIA s.r.o. Trenčín gaur indický 443410
Extreme media s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 114345
NF Obchodní akademie Tomáše Bati   emu hnědý, puštík tečkovaný 94000
Klácelová Dagmar MUDr. Fryšták nestor kea 55000
      52000
Continental Barum s.r.o. Otrokovice chov ohrožených druhů 50000
GASTON s.r.o. Zlín lachtan hřivnatý 50000
Jakovperince.cz Zlín ovce domácí - valašská 50000
KKS spol. s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 50000
Michlovský-protlaky a.s. Zlín chov ohrožených druhů 50000
ROBE lighting s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm anolis obrovský, ara hyacintový, panda červená, gibon stříbrný, mravenečník čtyřprstý, tukan bělolící a chov ohrožených druhů 50000
Vodovody a kanalizace a.s. Zlín slon africký 50000
ZDĚNÉ DOMKY NA KLÍČ Uherský Brod slon africký 50000
Základní škola Vidče a její přátelé Vidče žirafa Rothschildova 49820
Vsetínští TES-áci Vsetín surikata, mravenečník čtyřprstý, klokan rudokrký 38100
ROSITORA s.r.o. Zlín gibon stříbrný 35000
PROFIL Team s.r.o. Kroměříž ara hyacintový 34000
Štěpán Horák - MOJEHYPOCENTRUM, s.r.o. Nový Jičín lenochod dvouprstý 33333
EXPOWIN spol. s.r.o. Holešov slon africký 33000
AQUATECHNIK MORAVIA s.r.o. Praha lachtan hřivnatý 30000
Hošková Isabella  Chvalčov tučňák Humboldtův 30000
Kolářová Veronika Zlín tygr ussurijský 30000
KORUNKA LUHAČOVICE, z.s. Luhačovice orel korunkatý, páv korunkatý, panda červená, hyena skvrnitá 30000
Martina Halenkovice hyena skvrnitá 30000
Michalčík Ondřej Praha ara hyacintový 30000
Noventis® s.r.o. Zlín slon africký 30000
POKART spol. s.r.o. Holešov aligátor americký 30000
JANOSCH B&F s.r.o. Čeladná dvojzoborožec nosorožčí 27000
Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola s.r.o. Zlín surikata 23322
Zachar - škola pro život, z.s. Kroměříž chov ohrožených druhů 21300
Šebela Karel Zlechov nosorožec tuponosý jižní 21000
ARTEMODO Holešov chov ohrožených druhů 20102
Bučkovi Přerov labuť černá 20000
Cass & Undy Zlín chov ohrožených druhů 20000
greiner assistec s.r.o. Březová chov ohrožených druhů 20000
Grivalští Štefan a Nikita Napajedla surikata 20000
Hermann Trans, s.r.o. Zlín slon africký 20000
Hrůša Ivan Heidelberg tapír čabrakový 20000
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 - "Centrálka" Sokolov kivi hnědý, siba ománská 17350
Casmo spol. s.r.o. Napajedla surikata 15000
Halámek Martin Staměřice gibon stříbrný 15000
Jelínkovi Zlín kapybara 15000
Kovonástroje s.r.o. Bohuslavice u Zlína žirafa Rothschildova 15000
PRODAG Zlín s.r.o. Liptál tamarín pestrý 15000
Půčci Přílepy žirafa Rothschildova 15000
RUSCONA Zlín žirafa Rothschildova 15000
Alzheimercentrum z.ú. Zlín slon africký 14500
Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž arassari řasnatý 13160
J+M Zlín 12 velbloud dvouhrbý 12345
SEKUNDA_GYMHOL_2021 Holešov lenochod dvouprstý 12255
Bouda Miroslav Hranice ibis rudý 12000
Jánišová Dagmar, crystalbaby.cz Holešov ara hyacintový, žirafa Rothschildova, slon africký 12000
Kardiologie 3 ♥ Zlín nosorožec tuponosý jižní, pelikán australský, nestor kea 11999
Trunkátovi Adam a Daniel Brno zebra stepní 11111
Školicí středisko a autoškola Vladan Zuzaník Zlín chov ohrožených druhů 11100
Elevens finance Rožnov pod Radhoštěm bongo horský 11000
BENNON Zlín panda červená 10400
Mikrobiologie KNTB Zlín Zlín mravenečník velký 10400
Burešovi Choceň tygr ussurijský 10385
AF Medi s.r.o. Zlín tapír čabrakový 10000
Baleja Miroslav Lípa lenochod dvouprstý 10000
Bertíci Uherské Hradiště lemur kata 10000
Callis Inter s.r.o. Vizovice tygr ussurijský 10000
Ciffrovi Tábor žirafa Rothschildova 10000
Deďová Miroslava, MUDr. Zlín tygr ussurijský 10000
Družbíkovi Jan  a Jakub Zlín slon africký 10000
EKONDEK s.r.o. Rokytnice tygr ussurijský 10000
Epos spol. s.r.o. Želechovice nad Dřevnicí slon africký 10000
FIPREX CZ s.r.o. Blansko ara vojenský 10000
Gašparová Světlana Dolní Lhota hyena skvrnitá 10000
GEOZET s.r.o. Otrokovice aligátor americký 10000
Geryková Silvia Veselá panda červená 10000
Greiner packaging s.r.o. Slušovice vydra obrovská 10000
Gynekologie MUDr. Ivo Janáček s.r.o. Mikulůvka tygr ussurijský 10000
H E R U S s.r.o. Zlín slon africký 10000
Holík Antonín a Martina Chlupová Olomouc kasuár přilbový 10000
Hynčica Petr, Ing. + JUDr. Pavla Hynčicová Zlín ara hyacintový 10000
Hypnoterapie - Daniela Němčáková Vsetín lenochod dvouprstý 10000
IR THERMIC s.r.o. Nový Jičín chov ohrožených druhů 10000
Jan Cala CZ s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 10000
Jungwirt Erik Bystřice p.H. turako žlutozobý 10000
Justa, Sam, Jácha a Stela Přerov slon africký 10000
Kernal Josef Volyně tygr ussurijský 10000
Kneislová Adrianka a Romanka Praha hyena skvrnitá 10000
Kováčová Denisa a Jiří Trojáček Valašské Klobouky tučňák Humboldtův 10000
Körnerovi Ústí nad Labem chápan vlnatý 10000
Macháček Filípek Praha tapír čabrakový, dvojzoborožec indický 10000
Mrňovi Olga a Libor Zlín lev konžský 10000
MSB Transport s.r.o. Napajedla surikata 10000
Olino a Terounek Krnov dingo novoguinejský 10000
Plastikářský klastr, z.s. Zlín lenochod dvouprstý 10000
Poradenské centrum pro sluchově postižené o.p.s. Kroměříž mravenečník velký 10000
Rodina Mošťkova Polešovice žirafa Rothschildova 10000
Rodina Potůčkova Drásov tapír jihoamerický 10000
Rodina Škraňkova Vážany nad Litavou žirafa Rothschildova 10000
Rodina Vedrova Holešov ara hyacintový 10000
Rodina Žílova Zlín vydra obrovská 10000
Slovákovi Erika, Robert a Matyáš Doloplazy žirafa Rothschildova 10000
Slukovi a Janováčovi Zlechov surikata 10000
SOLAR MORAVA, a.s. Brno žirafa Rothschildova 10000
STROJE a STAVBY TVRDOŇ s.r.o. Slavíč ara hyacintový 10000
Střechy 92 s.r.o. Zlín buvolec běločelý 10000
Stříteský Vítek Zlín aligátor americký 10000
Šebesta František Raškovice zoborožec kaferský 10000
Šimková Michaela Velké Karlovice velbloud dvouhrbý 10000
Šiškovi & Antošovi Kvasice surikata 10000
Technické služby Zlín Zlín sup mrchožravý 10000
Teichmann Petr Luhačovice rybák inka 10000
TRINOM, daňová a účetní kancelář s.r.o. Zlín žirafa Rothschildova 10000
TRINOM PARTNER s.r.o. Zlín tygr ussurijský 10000
Valchařovi Josef a Vendula Rožnov pod Radhoštěm tygr ussurijský 10000
Velkoobchod MONSIVA s.r.o. Hulín žirafa Rothschildova 10000
Zaměstnanci BD SENSORS s.r.o. Buchlovice surikata 10000
Zaměstnanci greiner packaging s.r.o. Slušovice vydra obrovská 10000
Zemanovi Jarda a Lenka Zlín surikata 10000
Sedláková Tereza Strakonice dingo novoguinejský, nestor kea 9000
Zatloukalovi Jan, Johanka a Maruška Hostišová lemur kata, tygr ussurijský, kotul veverovitý 8770
Třída 1.A GYMHOL Holešov mravenečník čtyřprstý 8225
Čadovi Hana a Ivan Bílovice exotické ptactvo 8000
Tým KAPS Automatic a KOTOUČ GEARBOXES Kojetín medvěd pyskatý, zebu zakrslý, pštros dvouprstý 8000
U Rybičky Babice Babice klaun očkatý 8000
Rodina Trpělkova Zlín panda červená 7000
Valášek Luboš Praha mravenečník čtyřprstý 7000
Urologie KMN a.s. Kroměříž pštros dvouprstý 6700
Pelcovi Zlín nestor kea 6300
Anička, maminka, Ondra a Isabellka Zlín zebra stepní 6000
Bačovi Zlín ovce domácí 6000
Bobál Jaromír Zlín seriema černozobá, tamarín pestrý, arassari řasnatý, hadilov písař 6000
Ester a Hana Praha lenochod dvouprstý 6000
Jakšič Petr Fryšták slon africký 6000
Karasovi Arnošt a Prokop Velké Přílepy žirafa Rothschildova 6000
Klárka, Sofie & Tomáš Žernovka tygr ussurijský 6000
Konečný Libor Brno kudu velký 6000
Křeháčkovi Petr a Lucie Zlín lenochod dvouprstý 6000
Mladí hasiči Bohousová Bohousová tygr ussurijský 6000
Pfefferová Hana Břeclav hyena skvrnitá 6000
Pluhařová Olga Uherské Hradiště kasuár přilbový 6000
Rafajová Kateřina Zádveřice hadilov písař 6000
Rodina Hrádkova Lukov tapír čabrakový 6000
Rodina Obadalova Vsetín lemur kata, surikata 6000
Střešíková Lienka Cabaj hyena skvrnitá 6000
Václavková Hana Zlín tapír čabrakový 6000
Vanesa Chabaně hyena skvrnitá 6000
Vavřičkovi Míša, Miri, Anička, Matěj, Izabelka a Marek Fryšták surikata 6000
Viktorinová Renata Mikulovice žirafa Rothschildova 6000
Vrané Marie, Hana a Lenka Praha panda červená 6000
Zelénkovi Valašské Meziříčí lenochod dvouprstý, pelikán australský 6000
Rodina Gardavská Zlín ara vojenský 5555
Zaměstnanci a klienti DZR Loučka Sehradice tygr ussurijský 5242
Balvín David a Lenka Hrubá Bučovice lemur kata 5000
BKR ČR s.r.o. Vyškov velbloud dvouhrbý 5000
Brožek Veronika & Tomáš Praha vydra obrovská 5000
Cerumal s.r.o. Malenovice orel korunkatý 5000
Cukrárna U Dvojčat Didi Bohuslavice u Zlína surikata 5000
Cukrárna U Dvojčat Tobi Bohuslavice u Zlína kuandu obecný 5000
Čumíček Jakub Staré Město u Uherského Hradiště tygr ussurijský 5000
Děvčata z Kocandy Zlín slon africký 5000
Dubnovi Zlín lev konžský 5000
EPOFIS IT s.r.o. Brno tučňák Humboldtův 5000
Forza Transport Team Luhačovice slon africký 5000
Fotovolt.stavby s.r.o. Vizovice lev konžský 5000
Garlíková Hana Vsetín nandu Drawinův 5000
Goláň Tomáš Zlín - Louky panda červená 5000
Goláňovi Lhota u Vsetína kivi hnědý 5000
Halovi I + V Otrokovice hadilov písař 5000
Halovi Petra a Filip Pohořelice dvojzoborožec indický 5000
Havlová Adéla Zlín klaun očkatý 5000
Chlachulová Romana Čechy pod Kosířem flétnák australský 5000
ITvlaky.cz  Fryšták surikata 5000
Ivuša Kroměříž husička vdovka 5000
Juřeníkovi Petra a Milan Uherský Brod výr bělavý 5000
Lenka Pardubice tygr ussurijský 5000
Máca Jan  Brno veverka šedobřichá 5000
OPTIMoney Group s.r.o.  Slatinky tygr ussurijský 5000
Ortopedie - Vejrosta s.r.o. Bystřice pod Hostýnem emu hnědý 5000
Pavláskovi Lada a Bára Chlumec n.Cidlinou lachtan hřivnatý 5000
Pavláskovi Lada a Bára Chlumec n.Cidlinou  tygr ussurijský 5000
Regionální potraviny Z DĚDINY Zlín koza domácí 5000
SDH Velké Karlovice u kostela Velké Karlovice nosorožec tuponosý jižní 5000
Sdružení rodičů, přátel a dětí školy při ZŠ Jasenná Jasenná žirafa Rothschildova 5000
Seifert Monika Topolná lachtan hřivnatý 5000
STAVOKOV - výrobní družstvo Lhota u Vsetína nosorožec tuponosý jižní 5000
Stolařství Zlín Štěpánek Zlín lev konžský 5000
Tajmrovi Velká Bystřice mravenečník velký 5000
Terebo s.r.o. Vsetín slon africký 5000
Tobola Radek Valašské Meziříčí ara arakanga 5000
třída V.B ZŠ Hranice, Šromotovo Hranice lenochod dvouprstý 5000
Vágner Oskar Berlín kondor andský 5000
Velebová Eva Velké Němčice prase savanové 5000
Vrána Tomáš Horní Moštěnice nosorožec tuponosý jižní 5000
Zita Kroměříž lachtan hřivnatý 5000
1. art interier + Kristýnka Kloudová Zlín kotul veverkovitý 5000
Zbranek IV Václav Zlín hadilov písař 4444
Neurologie Kroměříž lev konžský 4420
CZ.NIC, z.s.p.o. Praha kasuár přilbový 4000
Kechnerovi Veronika, Alena a Jaroslav Chvalčov dingo novoguinejský 4000
Kooperativa pojišťovna a.s., Uherské Hradiště a Uherský Brod Uh. Hradiště a Uh. Brod klokan rudokrký 4000
Korčákovi Marta a Tomáš Zlín výr bělavý 4000
Löbling Zuzana Praha kapybara 4000
OtroKolo s.r.o. Otrokovice kasuár přilbový 4000
Prantlovi Veronika, Tomáš a Monika Čejč lachtan hřivnatý 4000
Studenti Obchodní akademie Přerov žirafa Rothschildova 4000
Vaculík Petr Bystřice p.H. tygr ussurijský 4000
Vaculovi Kroměříž tygr ussurijský 4000
Viktorie, Laura, Ella, Lilien Valašské Klobouky nosorožec tuponosý jižní 4000
Dočkalová Danuše Zlín lachtan hřivnatý 3500
Jana, Grace a kol. Holešov dingo novoguinejský 3500
Kejnar Tomáš Ivanovice na Hané žirafa Rothschildova 3500
Kubecovi J+Z+M Zlín mravenečník čtyřprstý 3500
Lancová Danuše Jablunkov tučňák Humboldtův 3500
Rozi a Viki Zlín žirafa Rothschildova 3500
Spoustovi Zbyněk a Barča Dobšice tygr ussurijský 3500
Šemberovi Dominik a Kamila Kroměříž dingo novoguinejský 3500
Manželé Stuchlíkovi Uherské Hradiště tygr ussurijský 3456
Janků Helena a Petr Želechovice nad Dřevnicí zebu zakrslý 3333
Lysek Petr Kravaře žirafa Rothschildova 3333
Mošťkovi Vlastimil a Martin Vlčnov tlamovec 3333
Poláchová Daniela Zlín mravenečník velký 3333
Polášková Zuzana Napajedla tygr ussurijský 3333
Přibylová Olívie Zlín kudu velký 3333
Skopalová Kateřina, Machalíkovi Sokolov lenochod dvouprstý 3333
Vařilová Lenka Rudolfov slon africký 3333
Stavěníček František Holešov tygr ussurijský 3100
Čejková Brigita Lukoveček dželada hnědá 3050
Čejková Nela Lukoveček tapír čabrakový 3050
Ptáčková Kamila Zábřeh zebu zakrslý 3001
Alenka Vsetín tygr ussurijský 3000
Balcárková Eliška Brno mravenečník velký 3000
Bařinková Yvona, MUDr. Kroměříž dingo novoguinejský 3000
Beneš Luděk Votice tygr ussurijský 3000
Buchta Honzík Brno lemur kata 3000
Češková Romana Sazovice nestor kea, chápan vlnatý 3000
Čočkovi Ladislav a Ladislava Veselá panda červená 3000
Čočkovi Markétka, Mireček a Pepík Březová u Zlína lev konžský 3000
Dočkalovi Přerov dingo novoguinejský 3000
Doležalová Jana Zlín tučňák Humboldtův 3000
Eleyanová Lucie Praha 3 hyena skvrnitá 3000
Eleyanová Lucie Praha 3 tygr ussurijský 3000
Hánová Alexandra Bratřejov hyena skvrnitá 3000
Hlavicovi Richard & Martina Valašské Meziříčí slon africký 3000
Holky Štefkovy Zlín tygr ussurijský 3000
Hučíková Kristýna Hošťálková lenochod dvouprstý 3000
Janíkovi Uherské Hradiště kapybara 3000
Jánišová Irena a Jan Vlčková nosorožec tuponosý jižní 3000
Janušovi Štěpán a Šimon Hovězí kuandu obecný 3000
Jindrovi Vyškov panda červená 3000
Jordánkovi Adam a Ludmila Uherský Brod ara arakanga, nosorožec tuponosý, panda červená 3000
Kolektiv zanměstnanců Synot Auto Zlín Zlín tygr ussurijský 3000
Koutná Adrianka Zlín tučňák Humboldtův 3000
Kovářová Marie Brno kolpík růžový 3000
Krejčiříková Bára Brno lenochod dvouprstý, panda červená, mravenečník velký 3000
Krupovi  Rožnov p.R. vikuňa 3000
Kučerňákovi Zlín žirafa Rothschildova 3000
Kuncová Veronika Veselí nad Moravou želva pralesní 3000
Kůžička Kroměříž lev konžský, mravenečník velký, lachtan hřivnatý 3000
Mahdalík František, MVDr. Uherské Hradiště gaur indický 3000
Mašová Veronika a Lenka Holubářová Zlín lachtan hřivnatý 3000
Navrátil Jára Olomouc tukan bělolící 3000
Nováčková Soňa Brno lenochod dvouprstý 3000
Oborná Anička Strážnice zoborožec bělovlasatý 3000
Ondrášová Mirka Česká Třebová tučňák Humboldtův 3000
Pavlačkovi Ondra a Bohdana Karolinka surikata 3000
Příhodová Kačka Slušovice surikata 3000
Rodina Macíkova Prostějov puštík tečkovaný, želva pardálí, ara hyacintovaný 3000
Rodina Robkova Vizovice vikuňa 3000
Rozkošná Michaela Chropyně hyena skvrnitá 3000
Stodůlka Pavel, MUDr. Zlín lev konžský 3000
Stolaříkovi Vsetín mlok skvrnitý 3000
Surovič Bruno Zlín medvěd pyskatý 3000
Sýkorovi Dagmar a Milan Zlín vydra obrovská 3000
Šiškovi Zlín bongo horský, nosorožec tuponosý, tygr ussurijský 3000
Šoustkovi Rózi, Žofi a Viki Polešovice panda červená 3000
Štrbková Jana Zlín vikuňa 3000
Štursa Martin Olomouc tapír jihoamerický 3000
Trilcová Lucie Kuchařovice tučňák Humboldtův 3000
Trubelíkovi Zlín ara arakanga 3000
Vaja Jakub Brno tučňák Humboldtův 3000
Vallová Olga a Jiří Zlín dingo novoguinejský 3000
Viktoria Medika - Chmelíkovi Přerov žirafa Rotschildova 3000
Vráblík Libor Uherský Brod aligátor americký 3000
Zelenohorská Ivana Brno tukan bělolící 3000
Zeman Jakub Zlín mravenečník velký 3000
Pan Tau Linz ara hyacintový 2500
Svobodová Martina, Ing. Hranice matamata třásnitá 2500
Kröner Martin Zlín veverka šedobřichá 2222
Matyášová "Kiwík" Kristýnka Vsetín kivi hnědý 2222
Blažky uražky Kelníky vydra obrovská 2200
Tým Morava společnosti Mars Czech s.r.o. Albrechtičky slon africký 2200
Strecha Dušan Brno kapybara 2021
Tušinovský Honzík Vrbátky veverka šedobřichá 2021
Barošovi Jiří a Ivana Valašské Meziříčí žirafa Rothschildova 2000
Bartoníčková Iva Praha medvěd pyskatý 2000
Bobo Zlín výr bělavý 2000
Burdovi Hrobice hyena skvrnitá 2000
Cedidlovi Seninka tygr ussurijský 2000
Ceniga Tomáš a Verča Aberdeen mravenečník velký 2000
Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, p.o. Zlín tučňák Humboldtův 2000
Čapoun Filip Zlín aligátor americký 2000
Čapoun Jonášek Praha lev konžský 2000
Čapounová Andrea Zlín zebra stepní 2000
Červinkovi Doubravy panda červená 2000
Diana R. Praha matamata třásnitá 2000
Dohnalová Klára Ostrava lemur kata 2000
Dufková Monika a Michael Kadlíček Rokytnice u Přerova lenochod dvouprstý 2000
Hájci Hluk panda červená 2000
Hájkovi Olomouc žirafa Rothschildova, slon africký 2000
Hangai Lilianka a Šimonek Lhota u Vsetína lemur kata 2000
Havlíkovi Petr, Eva a Natálka Hrušovany u Brna ropucha kururu 2000
Heliovi Ivo a Renata Boršice ara hyacintový 2000
Holáňová Kateřina Buchlovice slon africký 2000
Hrabalovi Zlín tygr ussurijský 2000
Hradilovi Mezno slon africký 2000
Chmelař Jakub Nový Jičín orel korunkatý 2000
ITvlaky.cz Pavel Kozojed Fryšták koza domácí 2000
Janouškovi Zlín slon africký 2000
Katreňákovi Kroměříž nestor kea 2000
KB Zlín - Perútkovci Zlín mravenečník velký, hyena skvrnitá 2000
Kechnerovy Verunka a Věra Chvalčov kapybara 2000
Kleinová Sára Kujavy vikuňa 2000
Kollárci Uherské Hradiště lachtan hřivnatý 2000
Krasický Tony Zlín žirafa Rothschildova 2000
Kubíková Barča Kaly nosorožec tuponosý jižní 2000
Kvapilová Adélka Kokory siba ománská 2000
Lancová Stejskalová Mirka II Jablunkov tučňák Humboldtův 2000
Linhartová Anna Praha vikuňa 2000
Luppi Lea Halenkovice lev konžský 2000
Mamulovi Markétka, Míša, Martina a Pavel Zlín surikata 2000
Mančíková Anna Zdounky tygr ussurijský 2000
Manželé Krasičtí Zlín zebu zakrslý 2000
Masaříková Věra Zlín koza domácí 2000
Michal a Lucie Brno lenochod dvouprstý 2000
Mikešová Alexandra Uherské Hradiště lenochod dvouprstý 2000
Milánek Vlašim puštík tečkovaný 2000
Mišák Vrzalík s rodiči Zlín hyena skvrnitá 2000
Nečaský Oskar a Oliver Praha siba ománská 2000
Nevosadovy Bára a Lucka Zlaté Hory veverka šedobřichá 2000
Novosadovi Kuba a Vojta  Lidečko tučňák Humboldtův 2000
Pavlištíková Petra Zlín dingo novoguinejský 2000
Peredarjuk Filip Bystřička aligátor americký 2000
Popelářovi Zlín veverka šedobřichá 2000
Prádelna Ferda Mravenec Zlín mravenečník velký 2000
Provalili Vizovice surikata 2000
Přikrylovi Praha 2 panda červená 2000
Roček Matyáš Záryby lenochod dvouprstý 2000
Rodina Bečicova Fryšták tygr ussurijský 2000
Rodina Balážova Letonice kivi hnědý 2000
Rodina Červinkova Slavkov u Brna slon africký 2000
Rodina Kvintova Morkovice tučňák Humboldtův 2000
Rudíci Zlín hyena skvrnitá 2000
Růžičková Nelča Zborovice panda červená 2000
Rybkovi Hulín surikata 2000
Sedláček Kubík Vlčnov medvěd pyskatý, kuandu obecný 2000
Sadilová Anežka a Milánek Králík Kroměříž surikata 2000
Slavíček Otrokovice tučňák Humboldtův 2000
Slavík Ivan Střelice slon africký 2000
Smětákovi Martin a Zuzka Bílovice panda červená 2000
Sova David Mníšek pod Brdy lenochod dvouprstý 2000
Sovová Ema Mníšek pod Brdy plameňák růžový 2000
Staněk Jakub Kroměříž tygr ussurijský 2000
Suchomelová Šárka Hradisko vydra obrovská 2000
Škrabalová Tereza Kroměříž ara hyacintový 2000
Štelcl Marcel Brno mravenečník čtyřprstý 2000
Švecovi Petr a Anna Pašovice lachtan hřivnatý 2000
Tanečková Marie Vsetín slon africký 2000
Tomáš Olomouc slon africký 2000
Trčková Alžběta Zlín kapybara 2000
Vaďura Pavel Veselí nad Moravou lachtan hřivnatý 2000
Vallová Věra Zlín lenochod dvouprstý 2000
Valová D. Vsetín vydra obrovská 2000
Verunka a Mišánek Vsetín surikata 2000
Vojta H. Praha hyena skvrnitá 2000
Vorel Michal Biskupice amazoňan pomoučený 2000
Vozárovi Uherské Hradiště kausár přilbový 2000
Zátopek Kryštof Provodovice tučňák Humboldtův 2000
Zelinkovic Buchlovice hadilov písař 2000
Zuzajda Liptál veverka šedobřichá 2000
Chmelař Jakub Trnava hyena skvrnitá 1600
Adamčík Jan Frenštát pod Radhoštěm hyena skvrnitá 1500
Andri G. a Davik R. Otrokovice vydra obrovská 1500
Andrýsci Uherské Hradiště pelikán bílý 1500
Bartíkovi Zlín mravenečník čtyřprstý 1500
Běťáková Alžběta Fryšták tygr ussurijský 1500
Bosák Adam Uherské Hradiště tygr ussurijský 1500
Butorovy Lucka a Terka Brno lemur kata 1500
David Přerov lenochod dvouprstý 1500
Dee Brno aligátor americký 1500
GreenStore.cz Praha slon africký 1500
Hellebrandovi Otakar a Danuše Frýdek-Místek velbloud dvouhrbý 1500
Hermanovi Zuzana a Roman Holešov bongo horský 1500
Hlahůlkovi Kryštof, Oliver, a Alex Želechovice nad Dřevnicí tamarín pestrý 1500
Hnízďáci Praha lenochod dvouprstý 1500
Hoffová Terezka Napajedla tygr ussurijský 1500
Hokovi Zlín hoko pospolitý 1500
Hudeček Ondřej Zlín žirafa Rothschildova 1500
JK Brno slon africký 1500
Jochim Jan Bohumín tučňák Humboldtův 1500
JOON Valašské Meziříčí hyena skvrnitá 1500
Kari ml. Brno pralesnička strašná 1500
Kohli Emmanuel Mnichov panda červená 1500
Kříž David Prostějov tučňák Humboldtův 1500
Libuška + Kamil Mistřice vydra obrovská 1500
Maierovi Stanislav a Irena Kokory lenochod dvouprstý 1500
Máša Matěj Zlín dingo novoguinejský 1500
Mikšánkovi Býškovice surikata 1500
MK Brno vydra obrovská 1500
Mudrák Petr Uherský Brod lachtan hřivnatý 1500
Najman Ondra Nučice arassari řasnatý 1500
Najman Vojta Nučice panda červená 1500
Novák Pavlíček Brodek u Prostějova lev konžský 1500
Poncarová Dáša Kladno surikata 1500
Přibylová Marie Vidče panda červená 1500
Rodina Blablova Břest panda červená 1500
Rodina Tiefenbacherova Holešov lemur kata 1500
Ručková Veronika Příbor lenochod dvouprstý 1500
Sedláčkovi M. a J. + J. a V. Foltýnovy Zdounky hyena skvrnitá 1500
Střítesští Kostelec klokan rudokrký 1500
Sušinová Bronislava Zlín hyena skvrnitá 1500
Vavrušová Michaela Otrokovice tučňák Humboldtův 1500
Vrba Filip Zlín ara hyacintový 1500
Vrbová Natálie Zlín panda červená 1500
Vymětalovi Tomáš a Ondra Kroměříž tučňák Humboldtův 1500
3-11o Brno tučňák Humboldtův 1500
KAG Zlín mravenečník velký 1444
Černochovi Petra, Amelie a Hynek Veřovice nosorožec tuponosý jižní 1333
Chřibský Lenochod Březolupy lenochod dvouprstý 1300
Kolaříková Andrea Mělník tučňák Humboldtův 1300
Poláková Jana Brno ara hyacintový 1250
Rodina Langrova Rousínov veverka šedobřichá 1234
Diviš Kája Zubří lemur kata 1200
Diviš Ondra Zubří matamata třásnitá 1200
Kosinová Maršalová Romana Slavkov u Brna surikata 1200
Kurfürstovi H. a R. Prostějov slon africký 1200
Máčala Jiří a Michaela Tomešková Kunovice veverka šedobřichá 1200
Maňásková Pavla Kroměříž lemur kata 1200
Mlčůchovi Záhorovice kotul veverovitý 1200
Pechalovi Uherský Brod vikuňa 1200
Rodina Kaššova Libhošť slon africký 1200
Rodina Kaššova Libhošť trubač agami 1200
Roman a Klára M. Zlín lev konžský 1200
Dagmar G. Huštěnovice pštros dvouprstý 1111
Graubner Mikuláš Zlín lemur kata 1111
Hrabal Ivo Zlín jeřáb mandžuský 1111
Lutonští Anička a Matýsek Vizovice surikata 1111
Stavařová Žofka Praha 4 - Modřany lenochod dvouprstý 1111
Škrabalová Míša Zlín tapír čabrakový 1111
Horalíkovi Lipová panda červená 1100
Hradilovi Ondřej a Jiří Topolná tukan bělolící 1100
Chvojsíková Miroslava Bzenec dželada hnědá 1100
Krulikovský Michael Uherské Hradiště vydra obrovská 1100
Hanáková Monika Zlín hyena skvrnitá 1081
Hánošovi Bílany lev konžský 1028
Martinát Milan Valašská Bystřice siba ománská 1007
Pašík a Slepičák Praha prase savanové 1001
Adamcová Alena Zlín labuť černá 1000
Adámková Ilona Praha 7 slon africký 1000
Agapornis Orinka Prostějov ara hyacintový 1000
Bartáková Monika Chropyně surikata 1000
Blahoňovský Adam Vlčnov tygr ussurijský 1000
Buda Jan Praha mravenečník velký 1000
Budová Gabriela Praha nosorožec tuponosý jižní 1000
Bukovský Hugo Vsetín bodlok pestrý, siba ománská 1000
Bukovský Vilém Vsetín hyena skvrnitá, ovce domácí 1000
Čech Davídek Rosice lev konžský 1000
Čechová Zuzanka Rosice siba ománská 1000
Černá Tereza Borkovany vydra obrovská 1000
Dárkovna u staré pošty Frýdek-Místek surikata 1000
David & Pavla Brno tukan bělolící 1000
Derychová Jindřiška Sušice lachtan hřivnatý 1000
Drgovi Maty + Romi Brno medvěd pyskatý 1000
DSC Koťata a Kocouři Zlín tygr ussurijský 1000
Ekibondo Valašské Meziříčí dingo novoguinejský 1000
Eva z B-B Brumov-Bylnice plameňák růžový 1000
Filipínová Věra Postoupky kotul veverovitý 1000
Frgalovi Lověšice ara hyacintový 1000
Gajdošíková Nela Fryšták nosorožec tuponosý jižní 1000
Gajdošíková Stela Fryšták lenochod dvouprstý 1000
Gazdová Anna Olomouc plameňák růžový 1000
Hájková Tereza Pozlovice kapybara 1000
Haluza Roman Uherský Brod tučňák Humboldtův 1000
Havelkovi Petr a Klára Bohuňovice zebra stepní 1000
Havránek Miroslav Kroměříž ara malý 1000
Helča a Míša Krhová lenochod dvouprstý 1000
Hladil Štěpánek Břest ara hyacintový 1000
Hollá Květoslava Velehrad tygr ussurijský 1000
Holoubková Eliška Fryšták kasuár přilbový 1000
Holubářovi Olinek a Tonička Zlín klaun očkatý 1000
Holznerová Zuzana Praha slon africký 1000
Honzík Tucka Kapoun Brno tučňák Humboldtův 1000
Horákovi Slavkov sup bělohlavý, papoušek šedohlavý 1000
Horňáková Kamila Prostějov surikata 1000
Hradilovi Leontýna a Jakub Brno tapír jihoamerický 1000
Huňová Gabriela Zlín sýček obecný 1000
Huňová Jarmila Zlín papoušek šedohlavý 1000
Hýžovi Zlín tapír čabrakový 1000
Chytilová Ludmila Zlín husovec stračí 1000
Ikechebelu Alex a Jakub Šolc Zlín surikata 1000
Jindra L. Študlov lev konžský 1000
Jiříčková Silvie Kelč surikata 1000
Jorgosek Otrokovice tygr ussurijský 1000
Josef a Renča Frýdek - Místek siba ománská, mravenečník čtyřprstý 1000
Juráková Magdalena Pašovice lachtan hřivnatý 1000
Jurásek Milan Ublo hyena skvrnitá 1000
Káfuňková Kristýna Mohelno žirafa Rothschildova 1000
Kakalejčíková Anna Horní Lideč kapybara 1000
Kalik Libor Valchov tučňák Humboldtův 1000
Karolina Loučka panda červená 1000
Karpíšková Iveta Dačice surikata 1000
Kartousková Alena Zlín tučňák Humboldtův 1000
Kloparovi Němčičky zoborožec hrubozobý 1000
Kmentovi Jiřík a Tomík Brno siba ománská 1000
Kozáková Lucie Bezdružice lachtan hřivnatý 1000
Kozubík Honzík Pohořelice lev konžský 1000
Kozubík Lukáš Pohořelice marabu menší 1000
Kozubíková Barča Pohořelice dingo novoguinejský 1000
Kozubíková Monika Pohořelice tapír čabrakový 1000
Kráčmarová Dagmar Uničov slon africký 1000
Kratina Antonín Napajedla dželada hnědá 1000
Kristýna a Zděnek Velké Karlovice hyena skvrnitá 1000
Kristýnka a Adélka H. Uherský Brod surikata 1000
Kročilovi Michaela a Jan Kunovice gaur indický 1000
Krzempkovi Martina a Dalibor Uherské Hradiště lenochod dvouprstý 1000
Kučerová Kristýna Rohatec žirafa Rothschildova 1000
Lajda Antonín ml. Mysločovice panda červená 1000
Lakomá Jitka Buk tygr ussurijský 1000
Lauková Milada Most chov ohrožených druhů 1000
Liďáková Barbora Kateřinice mravenečník čtyřprstý 1000
Liďáková Zdeňka Kateřinice klokan rudokrký 1000
Lipinská Michaela Ing. Střelná medvěd pyskatý 1000
Lízalovi E+M+D+A Zlobice felzuma madagaskarská 1000
Lysek Matěj Kravaře aligátor americký 1000
Machalová Lucie Kroměříž panda červená 1000
Maňas Miroslav Valašské Klobouky sýček obecný 1000
Manželé Krátcí Nové Město nad Metují panda červená 1000
Manželé Stanislav a Bronislava Seličovi Vracov kapybara 1000
Martina Acer Lukov medvěd pyskatý 1000
Maru F. Zahnašovice vydra obrovská 1000
Medek Petr Brno hyena skvrnitá 1000
Mikuláš Karol Zlín lev konžský 1000
Mikulovi Kája, Terka, Marci, Dudu Kroměříž tygr ussurijský 1000
Mira a Bára Otrokovice slon africký, žirafa Rothschildova 1000
Muťková Simona Ostrava dingo novoguinejský 1000
Najbrt Michael, j.r. Popovice tygr ussurijský 1000
Najbrtová Naděžda Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrtová Nelly Michelle Zlín tygr ussurijský 1000
Navrátilová Marcela Holešov žirafa Rothschildova 1000
Němcovic Praha 9 tapír jihoamerický 1000
Niedobová Anežka Zlín kivi hnědý 1000
Nosálek Lukáš Zlín slon africký 1000
Novosad Jakub Mužíkov tygr ussurijský 1000
Novosad Vojta Mužíkov surikata 1000
Očák a Kašpec Karlovice slon africký 1000
Okoun Zbyněk Hustopeče n.B. tygr ussurijský 1000
Ondráš Napajedla vydra obrovská 1000
Ondřej Fic a Michaela Jahodová Hulín klokan rudokrký 1000
Outěřická Olga Zlín lev konžský 1000
Pávek Jan, MUDr. Ústí nad Orlicí lenochod dvouprstý 1000
Papežík David Otrokovice tygr ussurijský 1000
Pečková Eva a Ondřej Matis Zlín emu hnědý 1000
Peterka Jiří Zlín tygr ussurijský 1000
Peterka Michal Štětí nosorožec tuponosý jižní 1000
Peterková Eliška Zlín panda červená 1000
Peterková Eva Zlín slon africký 1000
Pisařovic Marek Kunín hadilov písař 1000
Pisklákovi Věra a Stanislav Olomouc tamarín tmahořbetý 1000
Pitrová Eleonora Uherské Hradiště surikata 1000
Poradna Petrklíč Vizovice slon africký 1000
Radim a Kačka Uherské Hradiště zebra stepní 1000
Radkovič Martin Rousínov lemur kata 1000
Ráďa a Bára Sobotka hyena skvrnitá 1000
Rafajovi Andrea & Svatomír Frýdlant nad Ostravicí ara rudobřichý 1000
Rodina Bažantova Praha bažant prelát 1000
Romana a Bronislav Zlín bongo horský 1000
Románková Charlotte Rožnov pod Radhoštěm lev konžský 1000
Romča Zlín gaur indický 1000
Rožkovi Tom a Vanda Brno kotul veverovitý 1000
Rušilovi Otaslavice dingo novoguinejský 1000
Samsonkovi Zlín kotul veverkovitý 1000
Sedláčková Terezka Brno slon africký 1000
Sedlo Eva Zlín surikata 1000
Skřejpková Kristýna Drysice tygr ussurijský 1000
Skřejpková Mája Drysice lev konžský 1000
Skřejpkovy Kristýna a Marie Drysice slon africký  1000
Slezáková Nella Dřínov hyena skvrnitá 1000
Soukup Bronislav Janová vydra obrovská 1000
Soukup Pavel Janová dingo novoguinejský 1000
Strejčkovi a Matýsek Napajedla panda červená 1000
Surmařovi Radomír a Jana Valašské Klobouky želva mohutná 1000
Svaťoš Zlín ara arakanga 1000
Šafránek Jirka Kravaře lenochod dvouprstý 1000
Šátková Vladislava Uherské Hradiště tygr ussurijský 1000
Šindelářová Alice Držovice sup himalájský 1000
Šířovi Choceň kapybara 1000
Šmídlová Kačenka Jirkov želva pardálí 1000
Šodková Kamila Václavovice panda červená 1000
Tamara Zlín tamarín tmavohřbetý 1000
Tollingerová Charlotka Praha tapír čabrakový 1000
Trhlík Lukáš Bystřice pod Hostýnem tygr ussurijský 1000
Trlicova Eva Kroměříž žirafa Rothschildova 1000
Tůmovi Julie a Štěpán Brno surikata 1000
Urubek Tedeášek a Terezka Kašíková Kroměříž lev konžský 1000
Válková Eva Branky surikata 1000
Valouch Tomáš Olomouc kotul veverovitý 1000
Vaňhara David a Kateřina Křížková Zlín dvojzoborožec nosorožčí 1000
Veselí Valašské Meziříčí kotul veverkovitý 1000
Vránovi Jolanka, Nelinka, Míša a Zbyněk Měrůtky hyena skvrnitá 1000
Výrostkovi Vladimír a Karel Hoštice siba ománská 1000
Zabloudilová Anička Řícmanice sýček obecný 1000
Zábrodská Adéla Praha lenochod dvouprstý, kapybara 1000
Zajacová Magda Opava vydra obrovská 1000
Zátopek Oliver Provodovice prase savanové 1000
Zita Šlapanice aligátor americký 1000
Zubříci Český Brod tukan bělolící 1000
Zvářalová Dagmar Bánov mravenečník velký 1000
Žáčková Michaela Přerov surikata 1000
Žďárská Kristýna Vyškov vydra obrovská 1000
Helenka a Magdička Vítová ara arakanga 700
Rebensová Ema Zlín slon africký 700
Hrabcová Míša Všeruby dvojzoborožec indický, zoborožec hrubozobý 600
Kovaříčkovi Vsetín marabu menší, tučňák Humboldtův 600
Kříčková Lenka Ardben Praha výr bělavý 600
Rudolfová Jana Pravčice vydra obrovská 600
Andrea Těšín Český Těšín bažant prelát 500
Barbara Zlín hyena skvrnitá 500
Bornerovi Hrušovany u Brna slon africký 500
Bráníkovi Kroměříž tučňák Humboldtův 500
Brhelová Stázinka Nebovidy veverka šedobřichá 500
Caroline Malfoy Tlumačov tygr ussurijský 500
Cleo a Bella Zlín ovce domácí - valašská 500
Čech Roman Mašovice ara malý 500
Černá Věra Litultovice ara malý 500
Černý Vojtíšek Ivančice kivi hnědý 500
Drahoš Maxim Rybitví kivi hnědý 500
Drozdová Jana Kroměříž seriema černozobá 500
Duchek Zdeněk a Hana Hauserová Valašské Meziříčí vydra obrovská 500
Fiftin Kroměříž lenochod dvouprstý 500
Fujáčkovi Zlín surikata 500
Gazdovi Jiří a Jaroslava Uherský Brod nestor kea 500
Genzer Marek Frenštát pod Radhoštěm mravenečník čtyřprstý 500
Hai Yen Trinh Praha panda červená 500
Hanáčková Mirka Praha/ Řepy dželada hnědá 500
Hauserová Hana Valašské Meziříčí dželada hnědá 500
Hermanovi Jiří a Marta Kojetín medvěd pyskatý 500
Hladká Tea Uherské Hradiště žirafa Rothschildova 500
Chládek Jakub Horní Podluží panda červená 500
Jaromíra Holešov lev konžský 500
Janečková Markéta Otrokovice žirafa Rothschildova 500
Janíčkovi Jakubčovice nad Odrou panda červená 500
Jarmil Bobin Kozmice kapybara 500
Jelínek Bernard Brno tapír jihoamerický 500
Jiříčkovi M+L+M+Š Loučka u Valašského Meziříčí hadilov písař 500
Jíťa a Víťa Brno hadilov písař 500
Kišková Adéla Plumlov veverka šedobřichá 500
Klácel Martin Praha tučňák Humboldtův 500
Koppová Nikol Uherské Hradiště panda červená 500
Krotká Kateřina Otrokovice kapybara 500
Křížová Ilona Brno tučňák Humboldtův 500
Látalová Lenka Valtice lenochod dvouprstý 500
Maděrovi Mira, Staňka, Matěj a Marek Šumice lev konžský 500
Malfoy Caroline Tlumačov tygr ussurijský 500
Marek Praha medvěd pyskatý 500
Matůšová Lucie Vsetín vikuňa 500
Míša Vyškov tukan bělolící 500
Mooz Helena Brandov kapybara 500
Mooz Jiří Brandov orel korunkatý 500
Olšanská Božena Přerov tučňák Humboldtův, vydra obrovská 500
Pila Růčka Hutisko voduška abok 500
Petrová Domča Praha lemur kata 500
Povýšil Václav Olomouc slon africký 500
Rodina Ježova Topolná surikata 500
Rodina Kulišťákova Dolní Bečva Dolní Bečva 500
Rokyta Rexík Zlín sup hnědý 500
Růžičková Lucinka Chýně puštík tečkovaný 500
Řihákovi KMP Uherský Brod tapír čabrakový 500
Silný jako tygr Vsetín tygr ussurijský 500
Slaměnová Zlín čáp bělokrký 500
Slováková Tereza Podolí koza domácí 500
Stodůlka Tomáš Napajedla klokan rudokrký 500
Strakáčová Kamila Uherské Hradiště lachtan hřivnatý 500
Suchý Ivan Pátek volavka nádherná 500
Svobodová Natálka Racková surikata 500
Šimkovi Viktor a Vanda Zlín puštík tečkovaný 500
Šimon Honzík Zlín lev konžský  500
Šindelářová Naďa a Karol Kabíčková Kosova Hora medvěd pyskatý 500
Špakovi Jiří a Lenka Brno kapybara 500
Šraitr Ondřej Horní Branná orel korunkatý 500
Vaculová Marie Suchá Loz surikata 500
Valíčková Eliška Kyjovice vikuňa 500
Vosecká Jana Praha kivi hnědý 500
Vybírálci Pavlovice u Přerova lenochod dvouprstý 500
Weberovi Domažlice lachtan hřivnatý 500
Zmeškalová Helena Krhová žirafa Rothschildova 500
Václav P. a Tereza B. Všechovice dingo novoguinejský 480
Yvonnka Kroměříž kotul veverovitý 450
Hořáková Gabriela Praha kuandu obecný 400
Přibyla Zdeněk Katusice tygr ussurijský 400
Greplová Žaneta Horní Štěpánov prase savanové 350
Mňamka Karamelka Brno nosorožec tuponosý jižní 350
Barbora Frenštát pod Radhoštěm ara hyacintový 300
Dobešová Vladimíra Ostrava mravenečník velký 300
Irena V. Zlín lev konžský 300
Kopečková Pavlína Zlín Aligátor americký 300
Kříčková Týnka Brno vydra obrovská 300
Langová Daniela Havířov tučňák Humboldtův 300
Mikalová Lenka Chvalčov dracéna krokodýlovitá 300
Mokrošová Denisa Ostrava mravenečník velký 300
Nyklíčková Lenka Přerov lenochod dvouprstý 300
Páleníčková Milena Holešov surikata 300
Polepil Jakub Zlín ara vojenský 300
Rozárka Čkyně labuť černokrká 300
Sacha Praha veverka šedobřichá 300
Stolaříková Renáta Horní Lhota surikata 300
Vaňková Ingrit Valašská Bystřice krocan divoký 300
Zátopkovi Odry lachtan hřivnatý 300
Zmeškalová Veronika Krhová žirafa Rothschildova 300
Wolty Hranice dingo novoguinejský 260
Kanta Josef Touškov lev konžský 250
Rybanský Miloš Příbram dželada hnědá 250
Kladivová Gabriela Bc. Liberec nosorožec tuponosý jižní 222
André Uherský Brod surikata 200
Bublová Barbora Míškovice tapír jihoamerický 200
Dočkalovi David a Jakub Olomouc lev konžský 200
Eva Kroměříž nosorožec tuponosý jižní 200
Hanka Zárubice plameňák růžový 200
Juráň Michal Míškovice panda červená 200
Karolínka a Kristýnka Soběslav žirafa Rothschildova 200
Kurečka Kryštof Hradec nad Moravicí aligátor americký, dingo novoguinejský 200
Lang Ondřej Havířov žirafa Rothschildova 200
Lenka a David Lhota klokan rudokrký 200
Matula Kamil Opava lemur kata 200
Miki Praha panda červená 200
Pešlová Dana Třebíč lev konžský 200
Polepil Josef Zlín slon africký 200
Procházka Štěpánek Praha leguán zelený 200
Procházková Beáta Praha panda červená 200
Říhová Lucie Praha žirafa Rothschildova 200
Saya Zlín ara arakanga 200
Hejlek Jaroslav České Budějovice tučňák Humboldtův 150
Hesová Nicole Rosice lachtan hřivnatý 150
Klíčovi Praha slon africký 150
Ríša s mámou Rychnov u Jablonce nad Nisou klokan rudokrký 150
Bačová Kamila Slavičín želva ostruhatá 100
Maty a Romča Kroměříž dingo novoguinejský 100
Novotná Irena a Tereza Kralupy nad Vltavou slon africký 100
Šimíčková Kristýna Praha nosorožec tuponosý jižní 100
Michal Roch Jarošov medvěd pyskatý 30

Sponzoři v roce 2020

Sponzor Sídlo Druh
Restaurace Tyrol a Limpopo Zlín vydra obrovská 199000
Kozák Josef, provozovatel zábavných atrakcí Chomýž chov ohrožených druhů 50000
LENGAU s.r.o. Brno chápan vlnatý 50000
SIC Zlín pes novoguinejský 50000
Home made by Jana Zlín slon africký 40000
Procházková Iva, MUDr. Vsetín slon africký 40000
Restaurace FARMA U KOALY Fryšták chov ohrožených druhů 40000
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod tygr ussurijský 40000
Michlovský-protlaky, a.s. Zlín chov ohrožených druhů 30000
Žáci ZŠ Křiby Zlín panda červená, sasanka Haddonova, flétnák australský, tygr ussurijský, mravenečník velký, surikata 27050
Firma Drako Jablůnka lev konžský, panda červená 20500
Alenka Leskovec tygr ussurijský 20000
Běhámespolu.cz Jablonec nad Nisou panda červená 20000
Coufalovi Zlín tapír čabrakový 20000
Palčíkovi Tibor a Vincent Přerov panda červená, tučňák Humboldtův 20000
Řeznictví Zbořil Otrokovice lev konžský 20000
Šebela Karel Zlechov nosorožec tuponosý 20000
Živý Zlín - kulturní agentura Zlín chov ohrožených druhů 17000
Firma Lesaffre Česko, a.s. Olomouc lev konžský 15000
SUBLIPROFI s.r.o. Zlín lev konžský 12705
Monika a Radan Kyjov dvojzoborožec indický 12000
Střechy92, s.r.o. Zlín buvolec běločelý 12000
HELÍSEK stavební s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 11111
Školicí středisko a autoškola Vladan Zuzaník Zlín chov ohrožených druhů 11100
NOVAK´S International s.r.o. Otrokovice chov ohrožených druhů 10285
Deďová Miroslava, MUDr. Zlín surikata 10000
dobre-obaly.cz Zlín tučňák Humboldtův 10000
Dostálkovi Jiří a Jana Uherské Hradiště panda červená 10000
EKOBAL ROŽNOV spol. s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm lev konžský 10000
Holík Antonín a Martina Chlupová Olomouc kasuár přilbový 10000
Hulákovi Anežka a Eliška Kroměříž kotul veverovitý 10000
Jelínkovi Zlín kapybara 10000
Labaj Miroslav Hošťálková mravenečník čtyřprstý 10000
Máca Jan Brno veverka šedobřichá 10000
Majewská Alexandra a Stanislav Schreiber Ludkovice hyena skvrnitá 10000
Michalčík Ondřej Praha laguán zelený 10000
Rodina Škraňkova Vážany nad Litavou žirafa Rothschildova 10000
Sulzer Jiří Napajedla tygr ussurijský 10000
Šimurdovi Kateřina a František Valašské Meziříčí emu hnědý 10000
Třída 3.A ZŠ T. G. Masaryka Uherské Hradiště - Mařatice kivi hnědý, surikata, žirafa Rothschildova, lev konžský 10000
Vozábalová Alena Zlín mravenečník velký 10000
Hršelovi Pavla, Týnka, Verča a Jakub Brno pes novoguinejský 9000
Hýža Kája Těšnovice tygr ussurijský 9000
35. Memoriál Luďka Dintery v tenise Vizovice medvěd pyskatý 8000
BOOZ Zlín s.r.o. Zlín mravenečník velký 8000
Fišerová Jitka Rožnov pod Radhoštěm tygr ussurijský 8000
Nadační fond při ZŠ Komenského II Zlín sup Rüppellův 8000
Potužníková Renata Ing. Zlín lemur kata 8000
Švehlová Lenka Bílovice slon africký 8000
Zaměstnanci zlínského a holešovského pracoviště úřadu práce Zlín tučňák Humboldtův 8000
Ždánští Adéla a Adam Brno slonice Ulu 7777
Jungwirt Erik Bystřice pod Hostýnem turako žlutozobý 7000
Sdružení dobrovolných hasičů Fryšták lachtan hřivnatý 7000
Stodůlkovi Sára a Jiřík Uherské Hradiště nosorožec tuponosý 7000
Zámečník Jiří Dolní Dunajovice pes novoguinejský 6631
ZŠ Oskol Kroměříž lemur kata 6470
Alča & Mara Otrokovice mravenečník čtyřprstý 6000
Čadovi Hana a Ivan Bílovice exotické ptactvo 6000
Flasar Richard Jeseník lachtan hřivnatý 6000
Haneska Brno lachtan hřivnatý 6000
Horná Jitka Mgr. Kroměříž chov ohrožených druhů 6000
Kaláčová Vítězslava s vnučkami Eleonorkou, Violetkou a Olivěnkou Zlín tučňák Humboldtův, žirafa Rothschildova 6000
Křeháčkovi Petr a Lucie Zlín - Štípa lenochod dvouprstý 6000
OPTIMoney Group s.r.o. Slatinky tygr ussurijský, emu hnědý 6000
Otýpková Petra Opava surikata 6000
Rodina Hrádkova Lukov tapír čabrakový 6000
Talašová Monika Napajedla lenochod dvouprstý 6000
Tomečkovi Terezka a František Zlín surikata 6000
Urbánkovi Kačka a Pája Vidče bongo horský 6000
Vrané Marie, Hana a Lenka Praha panda červená 6000
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín - žáci a zaměstnanci Zlín lev konžský 5710
Alda from Zlín Zlín tučňák Humboldtův 5000
Cukrárna U Dvojčat Tobi Bohuslavice u Zlína kuandu obecný 5000
Cukrárna U Dvojčat Didi Bohuslavice u Zlína želva ostruhatá 5000
Drábiková Tamara Zlín exotické ptactvo 5000
Gemini oční klinika a.s. Praha klaun očkatý 5000
Gergelovi Ivo a Iva Zlín mravenečník čtyřprstý 5000
Halovi Petra a Filip Pohořelice nestor kea 5000
Hanák Jakub Zlín - Velíková veverka šedobřichá 5000
Hašová Ivana Napajedla vydra obrovská 5000
Holeček Petr Ostrožská Nová Ves kudu velký 5000
Humlíčková Markéta Boskovice tygr ussurijský 5000
Charuzová Silvia Ing. Zlín dželada hnědá 5000
Klárka Céca Uherské Hradiště slon africký 5000
Konvičkovi Jana a Otmar Bohumín surikata 5000
Kozovi J+E+J+E Praha koza domácí 5000
Krhovjákovi zuzana a Marek Krnov vydra obrovská 5000
Kryštůfek Kiki Uherské Hradiště mravenečník čtyřprstý 5000
Kvinta, necdum Sexta, Gymnázium Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom nosorožec tuponosý 5000
Lukášek, Tomášek, Zdenda a Silva Březová nosorožec tuponosý jižní 5000
MAROVI s.r.o. Uherský Brod výr bělavý 5000
Novohradské hory s.r.o. Nové Hrady tamarín tmavohřbetý 5000
Řehová Pavlína, Mgr. Zlín nosorožec tuponosý jižní 5000
Řežáb Lukáš Plzeň čáp bělokrký 5000
Skupina poradců JUST Zlín - Husková Mirka Zlín tygr ussurijský 5000
Václavková Hana Zlín tapír čabrakový 5000
Vanesa Chabaně hyena skvrnitá 5000
Velebová Eva Velké Němčice prase savanové 5000
ZŠ Sportovní Uherské Hradiště tygr ussurijský 5000
Hanákovi, Ševčíkovi Vsetín kudu velký 4500
Lehnert Koudelka Jiří Věrovany vydra obrovská, lachtan hřivnatý 4500
Míškovi Podolí tamarín pestrý 4500
Plechači Zlín kotul veverkovitý 4500
Skoupil Jan, Anna Wojciková, Martin Zajíc Zlín vydra obrovská 4500
Machynková Dana Mgr. Praha siba ománská 4444
Tikal Václav Plzeň mravenečník čtyřprstý, kivi hnědý, orel korunkatý, papoušek šedohlavý, rosnička včelí 4400
SPRČ Uherské Hradiště kapybara, surikata, tamarín pestrý 4300
Balvín David a Lenka Hrubá Bučovice panda červená 4000
CZ.NIC z.s.p.o. Praha kasuár přilbový 4000
Čočkovi Ladislav a Ladislava Veselá panda červená 4000
FLY UNITED s.r.o. Praha hadilov písař 4000
Jarda a Péťa Zlín tapír čabrakový 4000
Jonáš a Ondra Matějkovi Praha klokan rudokrký 4000
Laura, Adéla a Robert Napajedla slon africký 4000
Mimránkovi Lucinka a Filípek Popovice slon africký 4000
Studenti obchodní akademie Přerov žirafa Rothschildova 4000
Žáci 4. ročníku ZŠ Huslenky Huslenky výr bělavý 4000
Myšková Petra s rodinou Zlín mravenečník čtyřprstý 3690
Manželé Novotní Želechovice nad Dřevnicí chov ohrožených druhů 3600
Sedlařík Vladimír Zlín pes novoguinejský 3550
Šenkýř Milan Zlín hadilov písař 3500
Bolfovy Andrea a Eliška Zborovice lemur kata 3333
Gergelovy Marta a Eva Zlín tapír čabrakový 3333
Moštěk Vlastimil a Martin, zájmový chov afrických cilchid Vlčnov tlamovec africký 3333
Rodina Slukova Zlechov aligátor americký 3333
Žáci a zaměstnanci VOŠP a SPŠM Kroměříž lenochod dvouprstý 3152
Karolovi Jakub a Jan Praha lev konžský 3100
Pospíšilová Jana Brno slon africký 3026
Adrianka, Ivona, Staňa Otrokovice želva pardálí 3000
Babulinka Jindřiška Zlín ovce domácí 3000
Bosák Jiří s rodinou Karlovy Vary surikata 3000
Bradová Lucie Zlín surikata 3000
Češková Romana Sazovice nestor kea 3000
Domesová Magda Kroměříž hyena skvrnitá 3000
Dvorští Zuzana a Martin Zlín žirafa Rothschildova 3000
Hánošovi Káťa, Tom a Tomášek Bílany panda červená, hyena skvrnitá 3000
Jadrníček Michal ml. Valašské Meziříčí lenochod dvouprstý 3000
Jana, Grace a kol. Holešov pes novoguinejský 3000
Lekeš Ondřej Lutonina vydra obrovská 3000
Lyskovi Petr a Pavla Kravaře žirafa Rothschildova 3000
Malošík Davídek Tečovice tučňák Humboldtův 3000
Mašová Veronika a Lenka Holubářová Zlín lachtan hřivnatý 3000
Novákovi Michal, Lucie a Natálka Nymburk hyena skvrnitá 3000
Oborná Anička Strážnice arassari řasnatý 3000
Pospíšilovi Tereza a Petr Kroměříž panda červená 3000
Prokešová Romana Vyškov tučňák Humboldtův 3000
Pšenicovi Šárka a Milan Město Libavá slon africký 3000
Raftlová Alena Libčice nad Vltavou mravenečník čtyřprstý 3000
Stanislav Brno pes novoguinejský 3000
Štrbková Jana Zlín vikuňa 3000
Vallovi Zlín tygr ussurijský 3000
Vaškovi Marie a Antonín Kroměříž lachtan hřivnatý 3000
1. ZŠ Napajedla Napajedla pes novoguinejský 2740
Žáci ZŠ Vsetín LUH Vsetín tučňák Humboldtův 2725
Frfňa z Příluku Zlín siba ománská 2500
Sedlařík Michal, DiS. Chvalčov tygr ussurijský 2500
Tomasová Anna Ostrava kapybara 2500
Vítová, M.B. Zlín zebu zakrslý 2500
Zeman Jakub Zlín mravenečník velký 2500
Žákovská Zdeňka Lukov surikata 2500
Montessori třída M3, ZŠ Za Alejí Uherské Hradiště chov ohrožených druhů 2491
Rodina Kaššova Libhošť lenochod dvouprstý, tučňák Humboldtův 2400
Veverkovi Semetín kotul veverovitý 2400
Matyášová Kristýnka "Kiwík" Vsetín kivi hnědý 2222
Blažky uražky Zlín vydra obrovská 2200
Koláčkovi Marcela, Roman a Barča Hutisko - Solanec tygr ussurijský 2200
ALPINE CONDORS Brno kondor andský 2100
Mateřská škola Kostka Vsetín plameňák růžový 2100
Stavěníček František Holešov panda červená 2100
Kiškovi Vsetín mravenečník čtyřprstý 2021
Pískatí Petra, Slávek a Marek Praha medvěd pyskatý 2020
Strecha Dušan Brno kapybara 2020
Stolařství Štěpánek Zlín lev konžský 2020
Barošovi Ivana a Jiří Valašské Meziříčí žirafa Rothschildova 2000
Bobo Zlín výr bělavý 2000
Burešová Simona Paršovice tučňák Humboldtův 2000
Doležalovi Evča a Martin Praha kivi hnědý 2000
Dvořák Petr Brno mravenečník čtyřprstý 2000
Foltýnová Oharková Miroslava Ořechov žirafa Rothschildova 2000
Gergelovy Marta a Eva Zlín hadilov písař 2000
Goldemundová Anna Dobrotice surikata 2000
Goldemundová Sofie Dobrotice slon africký 2000
Habánek Strachotín kivi hnědý 2000
Hádlíkovi Napajedla panda červená 2000
Havlíkovi Petr, Eva a Natálka Hrušovany u Brna ropucha kururu 2000
Hradilovi Mezno panda červená 2000
Janouškovi Zdeněk a Eva Bystřice pod Hostýnem mravenečník čtyřprstý 2000
Juřicová Iva a David Pančocha Zlín panda červená 2000
Komorous Vojtěch Plzeň siba ománská 2000
Komorous Daniel Plzeň lenochod dvouprstý 2000
Kovářovi Romana a Václav Havířov lachtan hřivnatý 2000
Krejčíkovi Štěpánek a Kamilka Tečovice velbloud dvouhrbý 2000
Linhartová Anna Praha vikuňa 2000
Malá Magdaléna Hranice panda červená 2000
Malá Markéta Hranice slon africký 2000
Manželé Osičkovi Vsetín jeřáb mandžuský 2000
Mikuláštík Petr Valašská Bystřice kotul veverkovitý 2000
Navrátil Jaroslav Olomouc tukan bělolící 2000
Pastyřík Vojta a Marťa Janášová Praha mravenečník čtyřprstý 2000
Pelíšková Karolínka Otrokovice panda červená 2000
Pelíšek Martin Otrokovice gibon stříbrný 2000
Pohádková les Březolupy lemur kata 2000
Pokorák Jiří & Hannah Storey Uherské Hradiště tygr ussurijský 2000
Přibyl Ladi Zlín slunatec nádherný 2000
REAL - Bílinští Olomouc felzuma madagaskarská, zoborožec hrubozobý 2000
Sedlákovi Veronika a Tomáš Tlumačov klokan rudokrký 2000
Schejbal Martin Moravany u Holic tygr ussurijský 2000
Skalkovi Markéta a Štěpán Rožnov pod Radhoštěm žirafa Rothschildova 2000
Trubelíkovi Zlín ara arakanga 2000
Valentýnka s rodiči Veselá slon africký 2000
Věrka Vallova Zlín lenochod dvouprstý 2000
Vozárovi Uherské Hradiště kasuár přilbový 2000
Zborníková Hana Klatovy mravenečník velký 2000
Zelenohorská Ivana Praha tukan bělolící 2000
Zelénkovi Valašské Meziříčí vydra obrovská 2000
Zmeškal Martin Zlín dželada hnědá 2000
Zatloukal Jan Mysločovice lemur kata 1934
Zatloukalová Johana Mysločovice panda červená 1934
Zatloukalová Marie Mysločovice kotul veverovitý 1934
Kupečkovi Uherské Hradiště žirafa Rothschildova 1900
Adámek Michael Zlín papoušek šedohlavý 1500
Áďa a Mája Zlín lenochod dvouprstý 1500
Dřevikovská Gabriela Slušovice veverka šedobřichá 1500
Dřevikovský Jiří Mgr. LL.M. Slušovice medvěd pyskatý 1500
František Fryšták surikata 1500
Frkal Martin Zlín tučňák Humboldtův 1500
Goulash Zoe Brno panda červená 1500
Guláš Ľubomír Brno výr bělavý 1500
Hlahůlkovi Kryštof, Oliver a Alex Lukov chvostan bělolící 1500
Hokovi Zlín hoko pospolitý 1500
Hršelovi Pavla a Jakub Brno flétnák australský 1500
Hršelovy Týnka a Verča Brno veverka šedobřichá 1500
Chlápek Tom Praha gibon stříbrný 1500
Iriska Zlín surikata 1500
Klementovi Staré Město čáp jihoamerický 1500
Koňaříková Hana PaedDr. s dcerami Vsetín lenochod dvouprstý 1500
Kráska <3 Napajedla lenochod dvouprstý 1500
Krupička Vojta a Dáša Slováková Brno lenochod dvouprstý 1500
Lanzíci Praha ara hyacintový 1500
Luňáčková Helena Znojmo panda červená 1500
Luňáček Míša Pavel Znojmo tygr ussurijský 1500
Macků Roman a Eliška Slavičín žirafa Rothschildova 1500
Marešová Romana Smiřice kapybara 1500
Matochová Andrea Vsetín surikata 1500
Matocha Daniel Vsetín hyena skvrnitá 1500
Michalcová Pavlína Praha chov ohrožených druhů 1500
Milatová Ludmila Zlín surikata 1500
Nevosadovy Bára a Lucka Zlaté Hory tamarín tmavohřbetý 1500
Pavlíkovi Miroslav a Pavla Chropyně mravenečník velký 1500
Perničková Dana Zlín tapír čabrakový 1500
Poncarová Dáša Kladno surikata 1500
Rodina Petřekova Zděchov kivi hnědý 1500
Rodina Příleská Všechovice mravenečník čtyřprstý 1500
Spálovská Dita a Tomáš Janečka Žalkovice vikuňa 1500
Školní družina při ZŠ Jalubí Jalubí bongo horský 1500
Švehlová Petra Uherský Brod chvostan bělolící 1500
Taušová Petra Zlín plameňák růžový 1500
Tiefenbacherovy Lucie a Anetka Holešov lemur kata 1500
Topinka Jiří Beroun tučňák Humboldtův 1500
Zuzajda Liptál veverka šedobřichá 1500
Jitka a Lexík Brno tukan bělolící 1303
Kozel Leoš Zlín kondor andský 1300
Martina a Ondřej Brno gibon stříbrný 1300
Balouchová Iveta Bánov kapybara 1200
Bubáková Pavla Ústí nad Orlicí žirafa Rothschildova 1200
Cibulec Lukáš Kateřinice lemur kata 1200
Černá Michaela Jablonec nad Nisou lenochod dvouprstý 1200
Hajdová Veronika Lužná tučňák Humboldtův 1200
Hellebrandovi Ivo, Hana, Sára Frýdek-Místek tučňák Humboldtův 1200
Jaroňková Magda Zlín mravenečník velký 1200
Jílek David a Michaela Dufková Rožná panda červená 1200
Jurásková Martina Prakšice mravenečník čtyřprstý 1200
Mali Nedakonice tučňák Humboldtův 1200
Mičkovi Adélka a Mikulášek Mořkov lev konžský 1200
Oravovi Michal, Davídek a Ludmila Zlín lev konžská 1200
Rodina Florova Kojetín mravenečník čtyřprstý 1200
Šťastná Andrea Prostějov flétnák australský 1200
Tanhäuser Petr Nový Jičín antilopa koňská 1200
Vojtušová Petra Kroměříž vydra obrovská 1200
Vykydal Filip Brno tučňák Humboldtův 1200
Žofinka Litovel panda červená 1200
Burianek Dave Praha panda červená  1111
Jarda a Týna Hulín lev konžský 1111
Kröner Martin Zlín veverka šedobřichá 1111
Muiwo Slušovice vydra obrovská 1111
Šebová Dorota Púchov mravenečník čtyřprstý 1111
Škrabalová Míša Zlín tygr ussurijský 1111
Diviš Kája Zubří kotul veverovitý 1100
Diviš Ondra Zubří matamata třásnitá 1100
Fischerovi T+J+S Hošťálková kapybara 1100
Lišková Kristýna Heřmanice u Oder lemur kata 1100
Navíčkovi Simona a Ivan Bystřice pod Hostýnem prase savanové 1100
Nováková Anička Litovel panda červená 1100
Rodina Sobotkova Hranice tučňák Humboldtův 1100
Schlehr Michal - DAJO ENERGY - klimatizace Beňov tamarín tmavohřbetý 1100
Vaculovi Theodorek a Izabelka Luhačovice surikata 1100
Kokořová Hanička Holešov klokan rudokrký 1080
Kokořová Izabelka Holešov panda červená 1080
Plšková Oldřiška Brno kivi hnědý 1055
Lisovi Andrea a Roman, Patrik Soldán Zlín tučňák Humboldtův 1050
Kuklínková Ludmila Blažovice nosorožec tuponosý jižní 1010
Dočkalová Eva Zlín velbloud dvouhrbý 1002
Gregor Tomáš Zlín lenochod dvouprstý 1001
Halabalová Kateřina Sofie Brno mravenečník čtyřprstý 1001
Hasíkovi Natálka, Dominik a Amy Zlín emu hnědý 1001
Sadil Zdeněk Zlín panda červená 1001
Zapletalovi Napajedla kivi hnědý 1001
Adamec Šimon Zlín tygr ussurijský 1000
Adamicová Barbora Ořechov lemur kata 1000
Ambrožovi Zlín kondor andský, veverka šedobřichá 1000
Andrea G. & David R. Otrokovice vydra obrovská 1000
Barošová Beata Nina Hutisko-Solanec siba ománská 1000
Bendovi Tom a Ondra Praha kapybara 1000
Benešová Vlasta Zlín - Štípa panda červená 1000
Bilavčíková Verča Staré Město tygr ussurijský 1000
Bilavčíkovi Martínek a Klaudinka Staré Město žirafa Rothschildova 1000
Brůnovi Emílie a Filip Letohrad lemur kata 1000
Czekajová Pavla Rožnov pod Radhoštěm lenochod dvouprstý 1000
Černá Barborka Zlín aha hyacintový 1000
Daňková Viktorie Humpolec surikata 1000
Diblíkovi Sára a Šimon Skalice nad Svitavou mravenečník čtyřprstý 1000
Drahoš Maxim Rybitví lenochod dvouprstý 1000
Dráňová Lucie Věžky tygr ussurijský 1000
Dršatová - Miksová Zuzka Jihlava panda červená 1000
DSC Koťata a Kocouři Zlín tygr ussurijský 1000
Elšíkovi Slušovice zebra stepní 1000
Fic Ondřej a Michaela Jahodová Hulín surikata 1000
Filová Rozárka Valašské Klobouky surikata 1000
Gregorová Marie Hřivínův Újezd slon africký 1000
Habrcetl Milan Slavkov pod Hostýnem nestor kea 1000
Houšť Miroslav Březová tapír čabrakový  1000
Chovancová Kateřina Hranice krkavec bělokrký 1000
Jarda48 Olomouc ara arakanga 1000
Julie Hošťálková lenochod dvouprstý 1000
Jurkovičová Irena Zlín vikuňa 1000
Karafiátová Hana Uherské Hradiště sup chocholatý 1000
Klabalová Jana Roštín lemur kata 1000
Klimperová Simona Vsetín lev konžský 1000
Klívar Robert Bohuslavice u Zlína dželada hnědá 1000
Kocourek Ivan Znojmo tereka jednovousá 1000
Kocourková Dana Znojmo lenochod dvouprstý 1000
Kočicová Magdalena Brno žirafa Rothschildova 1000
Kondlerová Marie, Mgr. Přerov tapír jihoamerický 1000
Kopčilová Barbora Žopy panda červená 1000
Krajíčková Jitka Praha gibon stříbrný 1000
Krbcová Jana Zlín lachtan hřivnatý 1000
Kudelová Rozálie Kroměříž lenochod dvouprstý 1000
Kůžička Kroměříž lev konžský 1000
Kypetová Olga, MVDr. Nové Hrady tamarín tmavohřbetý 1000
Lank Lukáš Bilovice nad Svitavou tamarín tmavohřbetý 1000
Lečík Štěpán Otrokovice nestor kea 1000
Lenka120 Olomouc tygr ussurijský 1000
Lipinská Michaela Ing. Střelná medvěd pyskatý 1000
Machek Honza (Zozo) Velké Přílepy siba ománská 1000
Machová Simona Kravaře pižmovka bělokřídlá 1000
Manželé Stanislav a Bronislava Seličovi Vracov kapybara 1000
Martina a Tadeáš Otrokovice dingo novoguinejský 1000
Martišová Tereza Uherský Brod kuandu obecný 1000
Matějovská Pavla Zlín panda červená 1000
Mezuláník Pavel Černošice mlok skvrnitý 1000
Mičovi Iva a Radek Uherský Brod ara hyacintový 1000
Mikešová Alexandra Uherské Hradiště lenochod dvouprstý 1000
Mílková Adélka Zlín surikata 1000
Míša a Kubík Praha gaur indický 1000
Mívaltová Karolínka Zlín tučňák Humboldtův 1000
Mlnaříkovi Rožnov p.R. tygr ussurijský 1000
Morávkovi Lucka a Kuba Choceň panda červená 1000
MŠ Hradčovice Hradčovice slon africký 1000
Najbrt Michael jr. Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrtová Michelle Nelly Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrtová Naděžda Zlín tygr ussurijský 1000
Nesvadbovi Zlín ara hyacintový 1000
Niedobová Anežka Zlín lenochod dvouprstý 1000
Ondráš Napajedla prase savanové 1000
Ondrášová Vendula Otrokovice klokan rudokrký 1000
Památce Martina Mihala Kroměříž kapybara 1000
Pechová Eva Čechy mravenečník velký 1000
Pelikánovi Lucie a Alex Uherský Brod surikata 1000
Peterka Zlín tygr ussurijský 1000
Peterková Zlín panda červená 1000
Peterková Zlín slon africký 1000
Petr Staré Město hyena skvrnitá 1000
Rodina Beránkova Šlapanice u Brna ovce domácí 1000
Rodina Čechova Hřivínův Újezd mravenečník čtyřprstý 1000
Rodina Vackova Velká Bystřice slon africký 1000
Rybkovi Hulín tučňák Humboldtův 1000
Řehákovi Hluk kajmanka dravá 1000
Řehákovi Hluk mravenečník velký 1000
Říha Ondřej, Mgr. Třebíč lenochod dvouprstý 1000
Samsonkovi Zlín kotul veverovitý 1000
Sklenářovi Eliška a Jakub Bystřice pod Hostýnem panda červená 1000
Sobotková Elen Spytihněv panda červená 1000
Sojákovi Martina a Petr Zábřeh tygr ussurijský 1000
Soňa Bojkovice amazoňan oranžovokřídlý 1000
Šmídlová Kačenka Jirkov želva pardálí 1000
Špůrková Lucie Zašová slon africký 1000
Terezka a Matýsek Zlín siba ománská 1000
Tom a Vanda Brno lenochod dvouprstý 1000
Tylečková Jana Brno nosorožec tuponosý jižní 1000
Urbánkovi Adéla a Matěj Zlín - Malenovice veverka šedobřichá 1000
Valentovi Horka nad Moravou klokan rudokrký 1000
Váňová Barbora Zlín nestor kea 1000
Váňová Kristýna Zlín slon africký 1000
Vitovský Andreas Zlín medvěd pyskatý 1000
Vitovský Martin Zlín tygr ussurijský 1000
Vlasatá Hana Zlín dingo novoguinejský 1000
Vlasatý Jiří Zlín mravenečník čtyřprstý 1000
Vrba Filip Zlín ara hyacintový 1000
Vrbová Natálka Zlín panda červená 1000
Výrostkovi Vladimír a Karel Hoštice siba ománská 1000
Zakravačovi Jarohněvice lachtan hřivnatý 1000
Zavadil Milan Hostivice lenochod dvouprstý 1000
Zuzana Zlín nosorožec tuponosý 1000
Žabková Renáta Frýdek Místek tučňák Humboldtův 1000
Žaludovi Lucie a Marek Praha pralesnička batiková 1000
Sotáková Veronika Zlín gibon stříbrný 800
Votavová Petra Zlín vikuňa 777
Vrbovi Kubík a Janča Jablůnka tygr ussurijský 720
Tošovští Klárka a Honza Brno slon africký 650
Ivonka & Radek Frenštát pod Radhoštěm panda červená 555
Vojáčkovi Zlín ara vojenský 501
Ambrož Maty Zlín kasuár přilbový 500
Ambrož Ráďa Zlín tučňák Humboldtův 500
Fialová Barbora Praha kuandu obecný 500
Fišer Marek Zlín žirafa Rothschildova 500
Holky Ambruzovy Zlín slon africký 500
Horáková Soňa Morkovice-Slížany zoborožec hvízdavý 500
Hozová Pavlína Hradec nad Moravicí kivi hnědý 500
Chlachulová Adélka Kudlovice panda červená 500
Chlachulová Eliška Kudlovice veverka šedobřichá 500
Chvojsíková Alžběta Bzenec panda červená 500
Kajšová Katka Uherské Hradiště panda červená 500
Klosová Radmila Praha ara hyacintový 500
Kohl Ivan MUDr. Zlín zoborožec bělovlasatý 500
Kohutkovi Brno želva ostruhatá 500
Krejčiřík Martin Brno kotul veverkovitý 500
Luppi Lea Halenkovice lev konžský 500
Mintěl Štěpán Píšť dracéna krokodýlovitá 500
Mráz Petr Praha nosorožec tuponosý jižní 500
Ondrová Radka Slavkov vydra obrovská 500
Panáček Matyáš Staré Město lev konžský 500
Panáčková Emmička Staré Město klokan rudokrký 500
Pech Jiří Dolní Bukovsko siba ománská 500
Pelánková Petra Zlín veverka šedobřichá 500
Petr Staré Město hyena skvrnitá 500
Petra Vsetín žirafa Rothschildova 500
Polášková Dagmar Praha lenochod dvouprstý 500
Polešovská Hana Praha mravenečník čtyřprstý 500
Pospíšilová Kateřina Tečovice tygr ussurijský 500
Procházka Tomáš Vsetín lachtan hřivnatý 500
Radek Brno vydra obrovská 500
Ramon & Zuza Zlín tučňák Humboldtův 500
Ravier Zdenka Praha panda červená 500
Rodina Poláškova a Dohnalova Praha tygr ussurijský 500
Rusek Martin Valašské Meziříčí tygr ussurijský 500
Sedláček Matěj Doubravice nad Svitavou tučňák Humboldtův 500
Soukupová Mirka Janová ara hyacintový 500
Szurmanová Helča Nýdek arassari zlatolící 500
Šimek Sebastian Otrokovice surikata 500
Šrahůlkovi David a Štěpán Louka tygr ussurijský 500
Valenta Ondřej Krhová hadilov písař 500
Valentová Petra Krhová veverka šedobřichá 500
Valenta Tomáš Krhová nosorožec tuponosý jižní 500
Veronika a Kuba Fryšták tygr ussurijský 500
Veselá Klára Malenovice lenochod dvouprstý 500
Kladivová Gabriela, Bc. Liberec nosorožec tuponosý jižní 472
Babjarová Leona Zlín surikata 400
Kubačka Mikulášek Přerov nosorožec tuponosý jižní, prase savanové, mravenečník čtyřprstý, aligátor americký, vydra obrovská 400
Otoupalík Tomáš Uherské Hradiště lenochod dvouprstý 400
Rudolfová Jana Hulín vydra obrovská 400
Aník Vsetín tygr ussurijský 333
Kačík Vsetín chvostan bělolící 333
Leník Vsetín slon africký 333
Pavlas Matoušek Praha siba ománská 320
Andrašková Jana Louny ibis šedokřídlý 315
Horákovi Vojtik a Vašík Cholina ara hyacintový 300
Hostonský Jan Praha lenochod dvouprstý 300
Julinka Bzenec lev konžský 300
Kořínek Robík Uherské Hradiště tučňák Humboldtův 300
Kubačková Maruška Přerov lev konžský, kuandu obecný 300
Nevrátilová Věra Liptál chov ohrožených druhů 300
Pája Bzenec medvěd pyskatý 300
Procházka Ondřej Bradlec ara hyacintový 300
Tykalová Marie Jaroměř veverka šedobřichá 300
Anna - Marie Šenov tučňák Humboldtův 200
Babjar Petr Zlín parmovec skvělý 200
Malá Buna Vizovice cichlidy 200
Malík Eda Valašské Meziříčí siba ománská 200
Malík Kája Valašské Meziříčí trubač agami 200
Procházka Adam Vsetín surikata 200
Sekaninovy Vaneska a Verca Bílovice ara rudobřichý 200
Surá Delinka Zlín klokan rudokrký 200
Svrškovi Dolní Újezd slon africký 200
Valoušek Jindra Valašské Meziříčí panda červená 200
Vojtík Fryčovice panda červená 170
Ščepkovi a Ebradovi Rohatec plameňák růžový 150
Doháňová Saša Chomutov kapybara 100

Sponzoři v roce 2019

Sponzor Sídlo Druh
Restaurace a penzion Lešná Zlín tygr ussurijský 100000
TSS Group s.r.o. Zlín - Louky revitalizace zeleně zámeckého parku 65421
Lengau s.r.o. - Ing. Jiří Barvíř Brno chov ohrožených druhů 50000
Kozák Josef, provozovatel zábavných atrakcí Chomýž chov ohrožených druhů 50000
Restaurace Tyrol a Limpopo Zlín žirafa Rothschildova 50000
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod lachtan hřivnatý 44000
Restaurace FARMA U KOALY Fryšták chov ohrožených druhů 40000
Aquatechnik Moravia s.r.o. Hodonín lachtan hřivnatý 35000
Home made by Jana Zlín chov ohrožených druhů 30000
Procházková Iva, MUDr. Vsetín slon africký 30000
IN-EKO TEAM s.r.o. Brno chov ohrožených druhů 28854
Chocolaterie Chapeau s.r.o. Vizovice ara hyacintový 25000
Jídelna při Vsetínských sklárnách Vsetín tygr ussurijský 20000
KEFA BAR s.r.o. Lukov chov ohrožených druhů 20000
za200ee Kroměříž kapybara 20000
Šebela Karel Zlechov nosorožec tuponosý 19000
HELÍSEK stavební s.r.o. Zlín chov ohrožených druhů 16047
Dostálkovi Jiří a Jana Uherské Hradiště panda červená 10000
EKOBAL ROŽNOV spol. s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm lev konžský 10000
GASTON s.r.o. Zlín lachtan hřivnatý 10000
Holík Lukáš Paskov tapír jihoamerický 10000
Chamrád Petr Frenštát pod Radhoštěm páv korunkatý 10000
Monika a Radan Kyjov dvojzoborožec indický 10000
NetDirect s.r.o. Ostrava surikata 10000
Rodina Pražákova Velká Polom pes novoguinejský 10000
SIDORA ICE s.r.o. Přerov žirafa Rothschildová 10000
Vozábal Jaroslav, Bc. Zlín mravenečník velký 10000
Školicí středisko a autoškola Vladan Zuzaník Zlín chov ohrožených druhů zvířat 9100
Kunzovi Veronika a Marek Otrokovice žirafa Rothschildova 8000
Rodina Hrádkova Lukov tapír čabrakový 8000
Potužníková Renata, Ing. Zlín lemur kata 8000
ZŠ Komenského II Zlín sup Rüppellův 8000
Ždánští Adéla a Adam Brno slonice Ulu 7777
Žáci ZŠ Vsetín Luh Vsetín tučňák Humboldtův 7070
Burianovy Zuzana a Danuše Kroměříž tučňák Humboldtův 7000
Fišerová Jitka Rožnov pod Radhoštěm tygr ussurijský 7000
Peace Run International z.s.  Praha chov ohrožených druhů 7000
Žáci ZŠ Fryšták Fryšták panda červená 7000
Základní škola Sportovní Uherské Hradiště tygr ussurijský 7000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín panda červená 6620
Alena a Mojmír Brno klokan rudokrký 6500
ZŠ Oskol Kroměříž lemur kata 6080
Bobková Drahomíra Příbor tučňák Humboldtův 6000
Čadovi Hana a Ivan Bílovice exotické ptactvo 6000
Horná Jitka, Mgr. Kroměříž chov ohrožených druhů 6000
Hulákovy Anežka a Eliška Kroměříž kotul veverovitý 6000
Otýpková Petra Opava surikata 6000
Rodina Škraňkova Vážany nad Litavou žirafa Rothschildova 6000
Šimurdovi Kateřina a František Valašské Meziříčí emu hnědý 6000
AP Solutions s.r.o. Zlín siba ománská 5745
Žáci a zaměstnanci - Střední škola gastronomie a obchodu Zlín lev konžský 5600
Drůbežárna Holešov spol. s.r.o. Holešov pštros dvouprstý 5248
Drábiková Tamara Zlín exotické ptactvo 5000
FLY UNITED s.r.o. Praha marabu menší 5000
Holeček Petr Ostrožská Nová Ves lenochod dvouprstý 5000
Humlíčková Markéta Boskovice lenochod dvouprstý 5000
MAROVI s.r.o. Uherský Brod výr bělavý 5000
Vaneska Chabaně dingo novoguinejský 5000
Zámečník Jiří Dolní Dunajovice pes novoguinejský 4752
ZŠ Babice Babice surikata 4525
ZŠ Babice Babice panda červená 4525
Machynková Dana, Mgr. Struhařov siba ománská 4444
1. ZŠ Napajedla Napajedla pes novoguinejský 4401
CZ.NIC, z. s. p. o. Praha kasuár přilbový 4000
Flasar Richard Ing. Jeseník lachtan hřivnatý 4000
Krtečci ze salaše č. 6 Luhačovice tučňák Humboldtův 4000
Laura, Adéla a Robert Žlutava slon africký 4000
Studenti Obchodní akademie Přerov žirafa Rothschildova 4000
Zdenda, Tomášek, Lukášek a Silva Březová u Slušovic slon africký 4000
Žáci 3. třídy ZŠ Vidče Vidče tygr ussurijský 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín hyena skvrnitá 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín bodlok pestrý 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín kakariki žlutočelý 4000
Žáci 17. ZŠ Křiby Zlín mangusta černokrká 4000
Žáci ZŠ Trnava Trnava u Zlína aligátor americký 4000
Žáci ZŠ Trnava Trnava u Zlína chov ohrožených druhů 4000
Šenkýř Milan Zlín - Kudlov hadilov písař 3500
Gergelovy Marta a Eva Zlín tapír čabrakový 3333
Rodina Novotných Želechovice nad Dřevnicí bongo horský 3300
Ptáčková Kamila Zábřeh kasuár přilbový 3001
Gergelovi Ivo a Iva Zlín hadilov písař 3000
Charuzová Silvia, Ing. Zlín dželada hnědá 3000
Jarda a Péťa Zlín tapír čabrakový 3000
Lekeš Ondřej Lutonina vydra obrovská 3000
Lysek Matěj Kravaře aligátor americký 3000
Kosová Bohdana Bruntál hyena skvrnitá 3000
Mašová Veronika a Lenka Holubářová Zlín lachtan hřivnatý 3000
Pískatí Petra a Slavomír Praha medvěd pyskatý 3000
Poláchová Daniela Zlín mravenečník velký 3000
Pšenicovi Šárka a Milan Město Libavá slon africký 3000
Rodina Čočkova Březová u Zlína lev konžský 3000
Skupina JUST Zlín - Miroslava Husková Vizovice tygr ussurijský 3000
Turková Michaela Otrokovice kuandu obecný 3000
Vaškovi Marie a Antonín Kroměříž lachtan hřivnatý 3000
Vašutovi Matyáš a Petr Horní Bečva kivi hnědý 3000
Žáci a zaměstnanci  VOŠP a SPŠM Kroměříž lenochod dvouprstý 2712
Děti z Vítonic a okolí Vítonice žirafa Rothschildova 2700
Alda from Zlín Zlín tučňák Humboldtův 2500
Frfňa z Příluku Zlín siba ománská 2500
Mácová Barunka Ďáblice mravenečník velký 2500
Novomanželé Kosinovi Zlín plameňák růžový 2500
Terez + Jean Poděbrady lenochod dvouprstý 2500
Topinka Jiří Beroun lachtan hřivnatý 2500
Veverkovi Vsetín kotul veverovitý 2400
Best4Life z.s. Zlín kivi hnědý 2241
Chrastinovy Adrianka a Marcela Otrokovice slon africký 2222
Haneska Brno lachtan hřivnatý 2100
Zatloukalová Johana Hostišová panda červená 2023
Zatloukalová Marie Hostišová kotul veverovitý 2023
Zatloukal Jan Hostišová lemur kata 2023
Běhalová Karolína Znojmo siba ománská 2000
Bobo Zlín výr bělavý 2000
DSC Koťata a kocouři z.ú. Zlín tygr ussurijský 2000
DV Fitness Otrokovice tygr ussurijský 2000
Komorous Vojtěch Plzeň siba ománská 2000
Komorous Daniel Plzeň lenochod dvouprstý 2000
Manželé Damborští Brno jeřáb laločnatý 2000
Ordinace klinické psychologie - Alexandra Švecová PhDr. Vsetín mravenečník velký 2000
Strecha Dušan Brno kapybara 2000
Ševčík Robin Zlín tygr ussurijský 2000
Špetla Miroslav Zlín lenochod dvouprstý 2000
Václavková Hana Zlín tapír čabrakový 2000
Vitovský Petr Uherské Hradiště tučňák Humboldtův 2000
Žákovská Lukov surikata 2000
FS Hradišťánek IV + VI Uherské Hradiště siba ománská 1866
FS Hradišťánek IV + VI Uherské Hradiště lev konžský 1866
FS Hradišťánek IV + VI Uherské Hradiště veverka šedobřichá 1866
Sauer Jakub Nový Jičín hyena skvrnitá 1758
Frkal Martin Zlín tučňák Humboldtův 1500
Hánošovi Kateřina a Tomáš Bílany hyena skvrnitá 1500
Hánošovi Kateřina a Tomáš Bílany panda červená 1500
Kadrnožková Lucie Moravský Krumlov surikata 1500
Kocfeldová Ivana Praha kapybara 1500
Mateřská škola Držková Držková zebra stepní 1500
Mateřská škola Střítež nad Bečvou Střítež nad Bečvou lev konžský 1500
Nevosadovy Barbora a Lucie Zlaté Hory lemur kata 1500
Novomanželé Anet a Petr Novákovi Poličná vikuňa 1500
Svárovský Václav Dobrovice pes novoguinejský 1500
Šušlíková Kateřina Kroměříž slon africký 1500
Bajčkovi Jan a Jiří a Emil Tabet Kroměříž tučňák Humboldtův 1300
Grebeňová Natálka Český Těšín lenochod dvouprstý 1200
Dřevikovská Gabriela Slušovice veverka šedobřichá 1200
Dřevikovský Jiří Slušovice medvěd pyskatý 1200
Hoši z trpaslíka Liptál kapybara 1200
Kolářovi Marki, Ondra a Verča Kořenec vydra obrovská 1200
Romík Zlín lenochod dvouprstý 1200
Tanhäuser Petr Nový Jičín antilopa koňská 1200
Žofinka Litovel panda červená 1200
Bilíková Jarmila Napajedla hyena skvrnitá 1111
Kröner Martin Zlín veverka šedobřichá 1111
Mamulovi Markétka, Míša, Martina a Pavel Zlín tapír čabrakový 1111
Pelíškovi Otrokovice žirafa Rothschildova 1111
Pospíšilová Jana Pačlavice slon africký 1111
Tiefenbacherovy Anetka a Lucie Holešov lemur kata 1111
TOM Zlaté Šípy - družina Netopýři Valašské Meziříčí kuandu obecný 1111
Škrabalová Míša Zlín nosorožec tuponosý jižní 1111
Balouchová Iveta Bánov kapybara 1100
Coufalíková Terezka Pozlovice panda červená 1100
Fischerovi T + J + S Hošťálková kapybara 1100
Habánek Strachotín kivi hnědý 1100
Havelkovi Pavel, Martina, Lukáš a Daniel  Jeseník tučňák Humboldtův 1100
6.A Bílovice nad Svitavou tučňák Humboldtův 1027
Smolková Radana Opava - Kateřinky panda červená 1008
Hrabal Ivo, Ing. Zlín jeřáb mandžuský 1000
Jaroňková Johanka Zlín vikuňa 1000
Klabalová Jana Roštín lemur kata 1000
Krbcová Jana Zlín zebra stepní 1000
Magdaléna a její kolegové Zlín lenochod dvouprstý 1000
MŠ Hradčovice Hradčovice slon africký 1000
Najbrtová Naděžda Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrtová Michelle Nelly Zlín tygr ussurijský 1000
Najbrt Michael Popovice tygr ussurijský 1000
Navrátil Jára Olomouc tukan bělolící 1000
Niedobová Anežka Zlín mravenečník čtyřprstý 1000
Nogová Monika, Ing. Martin vikuňa 1000
Ondrášová Vendula Otrokovice klokan rudokrký 1000
Osobovi Jana a Jan Praha hyena skvrnitá 1000
Pechová Pavlína Přerov lenochod dvouprstý 1000
Rodina Florova Kojetín mravenečník čtyřprstý 1000
Samsonkovi Zlín veverka šedobřichá 1000
Stacke Honzík Otrokovice ara hyacintový 1000
Štefková Kristýna Frenštát pod Radhoštěm kuandu obecný 1000
Švorcovi Míša a Martin Praha - Dubeč kuandu obecný 1000
Vránovi Jolanka, Nelinka, Zbyněk a Míša  Měrůtky hoko pospolitý 1000
emanbulik.cz Dříteň surikata 777
Berghauer Tomáš Vsetín žirafa Rothschildova 700
Kupeček Tobiáš Uherské Hradiště siba ománská 500
Luppi Lea Halenkovice lev konžský 500
Musilovi Jakub a Martin Břest kotul veverovitý 500
Pleváková Alžběta Uherské Hradiště mravenečník velký 500
Pospíšilová Kateřina Tečovice tygr ussurijský 500
Szurmanová Helča Nýdek arassari zlatolící 500
Štursa Michal Chrudim surikata 500
Žďárská Amálie Česká Lípa mravenečník velký 500
Vidmanová Eva Tuchoměřice čolek drobnoskvrnný 480
Andrašková Jana Louny ibis šedokřídlý 315
Honza S. Brno slípka modrá 300
Lyková Amálie Háj ve Slezsku - Lhota lenochod dvouprstý 300
Kroutilová Vendy Ledeč nad Sázavou žirafa Rothschildova 300
Kroutil Vojtěch Ledeč nad Sázavou vikuňa 300
Matula Kamil Opava lemur kata 300
Vondrová Veronika Svitavy tapír jihoamerický 300
Kladivová Gabriela Liberec nosorožec tuponosý jižní 222
Hrdý Petr, MUDr. Fryšták surikata 200
Doháňová Saša Chomutov siba ománská 100

 

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín