Novinka

Malí vydrýsci

Malí vydrýsci

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu.

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu. Zlínská zoo chová tyto největší vydry na světě jako jediná zahrada v rámci Unie českých a slovenských zoo od roku 2012. Sedmiletá samice Mora a desetiletý samec Dagget o mláďata svědomitě pečují. 2 samičky a 1 sameček tak rostou doslova jako z vody.

K vydrám Vás postupně pozveme hned třikrát, první část trilogie je z chovatelského zázemí :)

25.01. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

28. září máme otevřeno

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně všech státních svátků. Babí léto je pro návštěvu zoo naprosto ideální, užijte si u nás volné dny!

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

První večerní prohlídky zoo a zámku Lešná již 30. září!

Po tři sobotní večery, 30. září, 7. a 14. října, můžete zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít večerní atmosféru zoo a také speciální prohlídky zámku Lešná. Těšíme se na Vás!

Objevte nové věci

Návštěva thajské velvyslankyně

Na začátku září k nám zavítala vzácná návštěva. Ředitel zoo Roman Horský u nás přivítal velvyslankyni Thajského království v České republice Její Excelenci paní Phasporn SANGASUBANA.

Objevte nové věci

Jack poprvé se slonicemi a slůnětem

Máme pro vás malý dárek - video z úplně prvního setkání Jacka se slonicemi a slůnětem uvnitř pavilonu.

Objevte nové věci