Novinka

Malí vydrýsci

Malí vydrýsci

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu.

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu. Zlínská zoo chová tyto největší vydry na světě jako jediná zahrada v rámci Unie českých a slovenských zoo od roku 2012. Sedmiletá samice Mora a desetiletý samec Dagget o mláďata svědomitě pečují. 2 samičky a 1 sameček tak rostou doslova jako z vody.

K vydrám Vás postupně pozveme hned třikrát, první část trilogie je z chovatelského zázemí :)

25.01. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Mimořádný a úspěšný rok 2021

Rok 2021 byl pro Zoo Zlín rokem mimořádným a výjimečným. Přinesl sice ekonomické problémy, na druhé straně však obrovskou podporu návštěvníků a narození prvního afrického slůněte v České republice.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Mládě chvostana bělolícího

Rodina chvostanů bělolících se rozrostla o dalšího člena. V tropické hale při troše štěstí uvidíte samičku Oliv s dvouměsíčním mládětem, které vozí na svých zádech.

Objevte nové věci

Prosincový ZooZoom

V prosincovém ZooZoomu vás pozveme na světelnou vánoční výzdobu areálu a také přinášíme informace o dění v zoo za uplynulé4 měsíce.

Objevte nové věci

Rozvoj Karibuni

Další rozvoj Karibuni ve zlínské zoo, to bylo hlavním předmětem setkání zástupců Zoo Zlín, zřizovatele zoo města Zlína a Zlínského kraje.

Objevte nové věci