Novinka

Malí vydrýsci

Malí vydrýsci

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu.

Máme pro Vás první videozáběry tří mláďat vyder obrovských! Narodila se na konci října a znamenají chovatelský úspěch světového významu. Zlínská zoo chová tyto největší vydry na světě jako jediná zahrada v rámci Unie českých a slovenských zoo od roku 2012. Sedmiletá samice Mora a desetiletý samec Dagget o mláďata svědomitě pečují. 2 samičky a 1 sameček tak rostou doslova jako z vody.

K vydrám Vás postupně pozveme hned třikrát, první část trilogie je z chovatelského zázemí :)

25.01. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Rozsvícení vánočního stromu a světelné výzdoby

V neděli 11. prosince oficiálně přivítáme ve zlínské zoo letošní Vánoce! Těšit se můžete na Mikuláše, anděla a čerty, vánoční program, naše voňavé překvapení a společné rozsvícení vánočního stromu.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Sloni si již užívají nový pavilon v Karibuni

Máme velký důvod k radosti. Trojice slonic s osmnáctiměsíčním slůnětem na výbornou zvládla přesun do dokončeného chovného zařízení v Karibuni! Přinášíme první fotografie.

Objevte nové věci

Akce pro obyvatele Zlínského kraje slavila úspěch

Zájem o speciální akci pro obyvatele Zlínského kraje byl mimořádný. Za 7 dní k nám zavítalo 34 000 návštěvníků. Děkujeme!

Objevte nové věci

Návštěva japonského velvyslance

V sobotu 15. října zlínská zoo hostila velmi vzácnou návštěvu. Ředitel zoo Roman Horský zde přivítal velvyslance Japonska Jeho Excelenci pana Suzukiho a tajemníka velvyslance pana Itó.

Objevte nové věci