Novinka

Vítej Akabo!

Vítej Akabo!

Přinášíme vám záběry příjezdu, stěhování a také prvních momentů samce jaguára Akaba v novém domově. Nenechte si ujít naše video.

Nový samec jaguára amerického jménem Akabo si postupně zvyká na svůj nový domov. V ubikaci se jeho nejoblíbenějším místem stalo vyvýšené odpočívadlo. Má tak dokonalý přehled o všem, co se kolem něj děje.

A tady je naše slíbené video příjezdu Akaba :)

21.11. Sdílet článek

Mohlo by vás zajímat

čtěte TAKÉ

Jaký byl Akabo jako kotě?

Téměř týden máme nového samce jaguára. A jak jsme díky fotografiím od francouzských kolegů zjistili, už jako malé kotě byl nádherný. Mrkněte na "malého" Akaba, jeho matku Emmu a bratra Baalama.

Objevte nové věci

Mohlo by vás zajímat

Máme nového samce jaguára!

V pátek 17. listopadu krátce před polednem přicestoval do zlínské zoo dlouho očekávaný samec jaguára amerického. Jmenuje se Akabo, je mu devatenáct měsíců a je nádherný!

Objevte nové věci

Pokračujeme v záchraně vzácných látkových tapet v zámku Lešná

Letos opet pokračujeme v restaurování látkových tapet v zámku Lešná, které pocházejí z konce 19. století. Tentokrát se záchrana týká místnosti pojmenované Kulečníková herna.

Objevte nové věci

Ohlédnutí za Halloweenem

Oslavy Halloweenu ve zlínské zoo si nenechalo ujít téměř 22 000 návštěvníků! Děkujeme za vaši přízeň a zájem, za vaše krásné vzkazy a hodnocení!

Objevte nové věci